leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alicja Arnovez
Alicja Arnovez
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : ja.

hümeyra. Empty hümeyra.

Paz Nis. 08, 2012 6:18 pm
    Merhabalar, efendim. Bilenler olduğu gibi, bilmeyenler de var; ki bu kitle epey yoğun. Hümeyra, ben. Gaspard delisi olan, onun için çıldıran, onu kimseyle paylaşamayan zat-ı muhterem. Ki yetişemedim, burada da kaptılar. Bunun devamını getirecek olursak, Alex, Marlon, Luke, Joseph, Hayden, Sean, Cintia, Candice, Mosh, Barbara, Doutzen, Magdelana gibi şahıslara da hastayım. Ege'ye de hastayım. Neyse. On yedi yaşında olmakla beraber, fiziksel yaşın ruhsal yaştan daha önemli olmadığı kanısındayım. Kelimeler çoğu zaman olgun bi' izlenim bıraksa da, içte; kaçık, çocuk ruhlu bi' canlıyımdır. Genelde, gülerim; öyle ki, ağlarken dahi sırıtmaya çalışırım. Bunu başarırım da. Tezatlıklar var oldukları sürece bizler varız, ideolojisi. Im. İnsanlara soğuğum, sanırım; halbuki her zaman sıcak biri olduğumu düşünmüşümdür. Hep böyle misindir sen, bi' şey mi yaptım da böylesin, n'oldu ve benzeri kelimelerle sık karşılaşırım; ki bu sadece sanal için geçerli. Hadi ama! Her boka gülümseyen bi' canlıdan bahsediyoruz, nasıl soğuk olabilir ki... Bunun kaynağının sarı kafalı smileylar olduğunu düşünüyorum. Sevmem de kendilerini pek. Her neyse. Hayatımda var olacak ebedi düşünce, Felsefe sanırım. Aşk, niteliğinde bi' eylem kendileri benim için. Ne büyük ironidir ki bi' sayısal öğrencisi olarak, Felsefe okumaktansa Psikoloji tercih ediyorum. Bi' ara öyle uçmuştum ki, çift anadal olayına taktım. Yavuz gibi bi' adam olunca size akıl veren, kelimelerinin arkasına sığınmak, çoğu zaman kaçınılmaz oluyor. Neyse, neyse. Kısacası - ki aslında bayağı uzun oldu, buyum. Hoş geldim, hoş buldum efendim.

En son Alicja Arnovez tarafından Paz Nis. 08, 2012 6:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

hümeyra. Empty Geri: hümeyra.

Paz Nis. 08, 2012 6:26 pm
"Hep böyle misindir sen, bi' şey mi yaptım da böylesin, n'oldu ve benzeri kelimelerle sık karşılaşırım; ki bu sadece sanal için geçerli."

Eheh. Dersanede "sen evde de mi böylesieaann" denilen biriyim ben de. Benimki hiperaktiflikten sanırım ama. Bir de felsefe psikoloji çift anadal yapmak istiyorum falan, hoş şeyler bunlar.
Meraba, hoşgeldin. :>
Mischa Chancellor
Mischa Chancellor
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Paz Nis. 08, 2012 6:29 pm
hümhümhüm seni tanımadan okusam bu yazıyı kim ki la bu kim la bu artist mi la bu bu artistmi la gibi saçma salak tepkiler verirdim mesela asdfsd ama söz konusu sen olunca 'hadi len ordna hüm bu' diyorum efenim saygılar sevgiler hohohoh. Bu malağı pek bir severim ben canım ♥ ay neyse gidiyorum tamam özlemiştim görünce mutlu oldum hatuun :D
Alicja Arnovez
Alicja Arnovez
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : ja.

Paz Nis. 08, 2012 6:41 pm
Derichs; benimki ürkeklik, ürkeklik! Yeni insan tanımaya çekinerek, bu başlığı açıyorum. İroniden geçilmez bende.
Nurdan; aşkit! Artiz mi, artiz ne arar la rpg' de, der, olaya sı- Neyse, ben de özledim çok, ben de severim çok, meselaa. Ehe.