leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marijuan Madlenak
Marijuan Madlenak
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Forever Alone Empty Forever Alone

Paz Nis. 08, 2012 7:28 pm
Mereba arkadaşlar. Uzun zamandır rp ortamlarında bulunmadığım için rpden baya uzaklaştım ama bu site ile tekrar istek geldi ama kimseyi tanımıyorum.

Kalıplaşmış karakterlerimi kullanmak istemiyorum, hep aynı kurguda gitmekten sıkıldım. Şimdi nasıl bir karakter yürütsem ona da karar veremedim.
Ünlü, cinsiyet vs sürekli karar değiştiriyorum :mindblow:

Demem o ki, benle kurgu yapacak insan arıyorum. İnsanlar da değil bana bir kişi bile yeter :bkzforeveralone: asdassdf

Neyse niyeti ciddi olan varsa bana pm atsın, ona göre bir karakter yaratacağım. Bu 5. sınıfa seçilmişti önce yani 5e de dönebilme ihtimalim olur sanırım kurguya göre.

Yeni karakter de açabilirim sorun olmaz.

Kurgusuna adam arayan varsa I love you bana ulaşsın asdfsa

lav yu ol.
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Forever Alone Empty Geri: Forever Alone

Ptsi Nis. 09, 2012 1:37 pm
Kurguma adam aramıyorum çünkü kurgum yok ahaha, ama kurgu yapalım. Hadi yapalım. Tüm karakterlerim de o kadar kurgusuz temelsiz ki yani. PM atmayı da hiç sevmediğim için buraya yazdım aeae .-.
Marijuan Madlenak
Marijuan Madlenak
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Forever Alone Empty Geri: Forever Alone

Ptsi Nis. 09, 2012 2:51 pm
Yeyyy!

Aklında bir şey varsa her kılığa girerim ben ahah :D Yan kurguya yazıldım ama daha ne istediğim cinsiyet ne de sınıf belli. Aklında bir kurgu varsa onu geliştirelim yoksa sıçarız bir tane hemen :D