leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

iris. Empty iris.

Paz Nis. 08, 2012 7:45 pm
iris. 4q639

> Iris kendi dünyasında yaşar. Hayal kurmayı çok sever, bazen o kadar çok hayal kurar ki hayal ettiklerinin gerçekte olduğuna inanmaya başlar. Bunun dışında akıl sağlığı oldukça yerinde bir kızdır.
    Görsel hafızası çok kuvvetlidir, bir kere gördüğünü asla unutmaz. İnsanların söylediklerini ve görünüşlerini de. Sevdiklerine karşı çok korumacıdır. Minik şeyler biriktirmeyi ve onlara anlam yüklemeyi sever. Müzik dinlemeye bayılır, kendi hiçbir müzik aleti çalamasa da bile. İnsanın ruhuna ancak müziğin ulaşabileceğine inanır. İnsanları kolay tanıyan biridir. Çoğu zaman insanların düşüncelerini bile gözlerinden anlayabilir. Tabii yalan söylerken kılı kıpırdamayanlara bu işe yaramaz. Saf bir kızdır, entrika gibi işler ona çok uzaktır. En minik yalan söylerken bile heyecanlanır. Çok güzel dert dinler, çok güzel tavsiye falan verir. Çocuksuluğu çoğu zaman insanları bıktıracak derecededir. Minik şeylerden bile mutlu olabilir, en küçük şeyden dolayı bile depresyona girebilir. Duygularını uçlarda yaşayan bir kızdır anlaşıldığı gibi. Resim en büyük tutkusu ve yaşam amacıdır denebilir. En değerli malzemeleri boya fırçası ve boya şişeleridir. Sahip olduğu her şeyi 'renklendirmek' onun görevi gibidir. Kendi karakteri de renklidir. Bir çok zıt özelliği bünyesinde bulundurabilir. Bazen iyimserdir, bazen kötümser. Bazen anlayışlıdır, bazen umursamaz. Bazen başkalarını düşünür bazen bencildir. Bu andan ana değişir tabii, ehe. Ne hissettiği ve düşündüğünü sadece yüzünden anlaşılabilir. Açık bir kitap gibidir yani. Kötü anlaştığı hemen hemen kimse yok gibidir, ama o kadar yakın olduğu kimse de yoktur.

> Böyle bir tane bestiesi olacak, tek arkadaşı falan. Bir kaç tane ona sataşanlar, böyle aşk meşkle ilgilenen bir kız değil Iris ama istek olursa why not? eheh. Birkaç tane dert ortağı falan. Bol bol özel kurgu.

> Paolo Moretti: En büyük sırdaşım ve dert arkadaşım. Ona her konuda güvenebileceğimi biliyorum. Arkadaşlarım bazen arkadaşlıktan fazla şeylerin olduğuyla ilgili dalga geçiyorlar, ama o benim arkadaşım, yani böyle bir şey olamaz değil mi?

> Jasmine Shi: Bu tatlı çekik kızın aslında ne kadar çok derdi var! Onunla aynı şeyleri paylaşmak bana tuhaf gelse de, Jasmine'in tatlı Koreli aksanını ve şarkı söyleyişine bayılıyorum!

> Améthyste de Nacria: Améthyste ile her ne kadar farklı olsak da, değişik bir arkadaşlığımız var. Farklılıklarımız kadar benzerliklerimiz de var diyebiliriz. Kader bize aynı oyunu oynamış, bu vesile ile bizi yakınlaştırmış. Ondan yayılan farklı enerji hoşuma gidiyor. Binası ile binam zıt sayılsa bile iyi anlaştığımız söylenebilir.

En son Iris Johanssen tarafından Paz Nis. 22, 2012 9:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Paolo Moretti
Paolo Moretti
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

iris. Empty Geri: iris.

Paz Nis. 08, 2012 8:09 pm
dertlerimi dinleyebilirsin.. sonra belki aşk doğar bakarsın :D
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Paz Nis. 08, 2012 8:14 pm
Uu, olur olur. ^^
Paolo Moretti
Paolo Moretti
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 11:48 am
ben seni ekledim bir bak istersen benim başlııma hoşuna gitmeyen bir şey olursa söyle
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 11:51 am
Çok güzel olmuş, beğendim. ^^
Misafir
Misafir

Salı Nis. 10, 2012 1:43 pm
Cınım.
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 1:44 pm
Çekiğim. <3 Ne olsun bunların kurgusu, cınım demekle olmaz biliyorsun. ^^
Misafir
Misafir

Salı Nis. 10, 2012 1:47 pm
Küçükken evlatlık verilmesi sonucunda çok içine kapanık, yalnız bir kız olmuştur. Asosyal denebilir. - Bu kısım var ya. Burayı isterim ben. Min böyle deli deli haliyle seni eski haline döndürmeye çalışabiliir. Unutmayalım, kendisi de ağır bir depresyon atlattı ehehe
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 1:49 pm
Oy oluur. Neymiş ağır depresyonuu? *Meraklı Yoon-ah*
Misafir
Misafir

Salı Nis. 10, 2012 1:50 pm
Şöyle ki. Bizim kızın annesi öldükten sonra, babası kaçıp gidiyor. Kızı İngiltere'ye bırakıyor. Her ay ona para gönderiyor falan. Böyle yalnız başına, henüz on altı yaşındayken. Delirme noktasına geliyordu neredeyse o.o
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 1:52 pm
Oy ya kıyamaaaaaaam *burada kalabalık bir 'oooohhhhhh' sesiyle dalgalanıyor*
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Salı Nis. 10, 2012 1:52 pm
Başlığa bakıp duruyorum aklıma bir türlü kurgu gelmiyor. Sıkıldım bu durumdan sana soruyorum. Ne olsun kurgumuz?
http://orenthia.my-rpg.com/t128-amethyste
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 1:56 pm
Çoğu yönle zıtlar, ama ikisi de ailesini görememe gibi bir sorunu var, Amy'nin sadece babasını görememesi bile sayılır. İkisi de yüzeysel arkadaşlıklar kuruyor, benim kız da değer verdiklerinden emin değil falan. Duygusal açıdan benzeşiyorlar, farklı olsalar bile bir yönden aynılar yani. Zıt kutuplar birbirini çeker mantığıyla gerçek arkadaşlar olabilirler, öyle bir şeyler olabilir yani.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:04 pm
Olabilir hatta tek muggle doğumlu arkadaşı olabilirsin Améth'in. Hatun muggle doğumluları hiç sevmiyor normalde ama sen farklı gelirsin ona. Nedenini bilmez ve dediğin gibi kendini benzetir bir açıdan. O yüzden değerlerine ters bir şey yapabilir. Genede arada savaşır değerleriyle sana olan sevgisi o sıralarda çok hırçınlaşabilir sana. Evet, bu güzel. Sen de tamam diyorsan uygundur.
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:09 pm
Benim kız evlatlık verildi üç yaşında falan, Muggle Doğumlu ama üvey ailesi safkan zaten, pek Muggle Doğumlu gibi davranmıyor zaten. Yani bana uygun kurgu. ^^
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:11 pm
Tamam öyleyse istediğin zaman "rp rp..." diye kapıma dayanabilirsin.
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:19 pm
Ahah, sahiden bir ara rp yapalım, uzun zamandır HP rpsi yapmıyorum doğru düzgün. ^^
Iris Johanssen
Iris Johanssen
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Perş. Nis. 12, 2012 7:58 pm
*Flood*
Üçünüzü de ekledim sonunda, beğenmediğiniz bir yer olursa söylebilirsiniz. ^^