leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

G. Lúthien Quellina
G. Lúthien Quellina
Seherbaz
Seherbaz
Lakap : L, Lúth, Lúthy

Ben geldim Empty Ben geldim

Ptsi Nis. 09, 2012 4:40 am
Herkese merhaba *-* Bu tür kendimi tanıtma yazılarını hiç beceremem ya neyse, başladım bir kere. Bakalım neler saçmalayacağım u.u

Duygu | 12. Sınıf | Yabancı Dil Bölümü.

Şu sıralar boğuşmakta olduğum LYS konusunda nedense çok rahatım *dur bakalım nereye kadar sürecek bakışı atar* Hemen hemen bir buçuk senedir rp ile uğraşıyorum. Evet, farkındayım biraz değil baya geç kalmışım başlamak için ama olsun; geç de başlasam birçok farklı kurgudan tutun da site açmaya kadar bir sürü şeye burnumu sokmuş bulunmaktayım. Televizyonla pek aram yoktur. Müzik, kitap ve yabancı diziler daha çok ilgimi çeker. Glee, SpN, House, GoT, TVD.. diye uzayıp giden dizi listem vardır *çoğunu düzenli izleyemesem de*. Şu tarz müzik dinliyorum demem çok zor çünkü o an kulağıma ne hoş gelirse dinliyorum. TDG, Nickelback, The Rasmus, Apocalyptica, Epica sevdiğim gruplardan birkaçı. Şimdi o kadar sevdiğim şeyden bahsetmişken Jensen, Ian, Bradley, Taylor, Misha, Matthew'i demesem olmaz. Onları ayrı bir severim *-* Okuldan nefret ederim ama başarılıyım * inek kategorisine girenlerden* Antep'te yaşıyorum ve şehri yemekleri ve havası dışında sevmiyorum. Siz siz olun buraya okumak için falan gelmeyin, benden bir tavsiye. Hazirana kadar aktif olmada sıkıntı yaşayacağım sanırım ama gene de rp yapmayı çok isterim. Bir kaç gün ya da bir hafta gecikmeden bir şey olmaz, sabrederim diyenlerdenseniz beni çok mutlu edersiniz. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Zaten uzun da olmuş, merak ettiğiniz bir şey varsa sorun gitsin *-* Hadi gittim ben!

Edit:
Nasıl da unutmuşuım!!! Üstelik Büşra'yı görmesem hatırlamayacaktım. cık.cık.cık. *yazar burada kendini kınar, bol miktarda.*
Ayrıca LOTR hayatımın bir parçası *-*

En son G. Lúthien Quellina tarafından Salı Nis. 10, 2012 12:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rosepery Dé Querin
Rosepery Dé Querin
Yazar
Yazar
Lakap : Lotriçe

Ben geldim Empty Geri: Ben geldim

Ptsi Nis. 09, 2012 2:03 pm
Merhaba Duygu. Büşra ben de. Memnum oldum ^^ Antep Fıstığı :(
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Ptsi Nis. 09, 2012 5:12 pm
A-aaaaa bir Antep'liii. Merabaaa. *-*
G. Lúthien Quellina
G. Lúthien Quellina
Seherbaz
Seherbaz

Salı Nis. 10, 2012 12:40 pm
Rosepery Dé Querin demiş ki:Merhaba Duygu. Büşra ben de. Memnum oldum ^^ Antep Fıstığı :(
Memnun oldum Büşra ^^ Sanırım sen de LoTR seversin *-**-* *-* ne güzeel afro

Euterpe Châtillon demiş ki:
A-aaaaa bir Antep'liii. Merabaaa. *-*
Pek Antepli olduğum söylenemez ama burda doğdum filan öyle de sayılırım. Neyse, merhabaaaa *-*
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Salı Nis. 10, 2012 1:20 pm
Yok yani benden başkaa antepte oturan birini görmek çohoş. Kendimi fena yalnız hissediyordum. Hoş geldiin. *-*
G. Lúthien Quellina
G. Lúthien Quellina
Seherbaz
Seherbaz

Salı Nis. 10, 2012 2:54 pm
Enaa *-* Süpermiş o zaman u.u çokoş *-* Ben de ilk kez karşılaştım Antep'ten biriyle ^^ Hoş buldum ^^
Marquéz Slorkié
Marquéz Slorkié
Unutturma Ekibi Başkanı
Unutturma Ekibi Başkanı

Perş. Nis. 12, 2012 8:00 pm
Daha önce tanıştık sanırım ya. Nickini tanıyorum. Hoşgeldin efenim. George Crownie ben belki bu nickle tanırsınız. Umut namı diğer.
G. Lúthien Quellina
G. Lúthien Quellina
Seherbaz
Seherbaz

Cuma Nis. 13, 2012 7:23 pm
Tanıdım tabi! *-* Hoş buldum efenim u.u
Similar topics