leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chancellor

+14
Anya Kloujzä
Euterpe Châtillon
Aidan Chancellor
Francisco Lachots
Ilsje Cloutier
Aaron Chancellor
Biljana Blazhe
Irene Cleveland
Mischa Chancellor
Rogue Chancellor
Eleanora Chancellor
Mae Chancellor
Améthyste de Nacria
Riçırd
18 posters
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Chancellor Empty Chancellor

Salı Nis. 10, 2012 2:18 pm
CHANCELLOR FAMILY

Chancellor ailesinin soyu çok eskilere dayanıyor. Temeli İngiltere hanedanlığından bile önce, Camelot'a kadar gidiyor. Damarlarında Merlin'in kanını taşıyorlar; fakat ailenin çoğu üyesi ya kofti ya da yeteneksiz çıktığı için büyücü oldukları fark edilemiyor. Asıl temelleri Tudor ailesi. Yüz yıllar önce Richard Tudor, iki erkek kardeşinin kusursuz yeteneklere sahip büyücüler, kendisinin ise kofti olduğunu öğrenince çılgına dönüyor. Onları kilise tarafından aforoz ettiriyor. İrlanda'ya yolluyor. Bir de üstüne artık Tudor soyadını taşıyamayacakları için sıradan bir köylü soyadı olan Chancellor soy ismini veriyor onlara.

Ancak hiçbir zaman Chancellorlar güç kaybetmiyorlar. Damarlarında akan güçlü, safkan onları her geçen gün daha da güçlü yapıyor. Zamanla dinden soyutlaşıp, onlar da sihirli dünyaya giriyorlar. Çocuklarını büyücü okullarında okutuyorlar. Ve yüzyıllar geçmesine rağmen kalplerinde taşıdıkları intikam arzusu büyüyor.

Oldukça düzenli ve disiplinli yetiştiriliyorlar. Asla ve asla karşı gelmek yok. Güç ve kudretin yolundan şaşmak yok. Diğer ailelerden farklı oldukça birbirlerine bağlılar. Her çocuk, on yaşına geldiğinde ailesine hiçbir zaman ihanet etmeyeceğine dair bağlılık yemini ediyor.

Kendi geleneklerine saygı duymak zorundalar. Çok büyük olan bu ailenin bir lidere ihtiyaçları var. Bu lider, ölene kadar Chancellorları koruyor. Ölünce de, on yedi yaşına gelmiş her erkek evladı lider olmaya hak kazanıyor; Chancellorların malikanesinde yüz yıllardır bulunan Golpé ağacı, büyük bir törenle lideri seçiyor ve o alfa oluyor. Alfanın sorumluluğu oldukça büyük. Aileyi korumak ve ayakta tutmak. Herkes ona saygı duymak zorunda, önünde eğilmek zorunda, asla karşı çıkmamak zorunda. Bunun dışında her anlamda nefretle kutsanmış korkunç aile. İntikam arzusu gönüllerinde o kadar büyük bir yer kaplıyor ki karanlık ve herkesin saygı duyduğu bir aile oluyorlar. Her anlamda yetiştiriliyorlar. Savaş sanatları, karanlık sanatlar, mitoloji, görgü kuralları. Hepsinin mükemmel zekaları ve harika duyuları var. Toplumda büyük bir yer kaplayan bu aile ne kadar mükemmel görünüyor kim bilir? Şu anki alfa, on yedi yaşında babası öldükten sonra o kadar erkek arasından seçilen Richard. Oldukça kudretli ve sahiplenici olan bu oğlan, tüm ailenin yükünü kaldırabilecek ve sözünü geçirebilecek mi bilinmez?

*Chancellor ailesine katılmak için karakterinizin meziyetleri olmalı. Denildiği gibi iyi savaşan, kibirli, başı her zaman yukarıda olan, her anlamda görgülü ve asil olacaklar. Şu anda yedi-sekiz üyemiz var. Bu büyük aileye katılacağınız zaman toplu rplerimiz olacak. Mesela genç Chancellorların savaş sanatlarını büyüklerinden ders alırken hallerini, okuldaki Chancellorların gizli bir örgüt oluşturup planlı hareket etmesi gibi. Sık sık rp yapıp, etkileşim halinde olacağız. Katılmak isterseniz tabii.

Karakterim şu anda alfa. Chancellorlar İngiltere'nin saltanat sistemini kendi ailelerinde de asla bozmuyorlar. Onun ikinci ve birinci derecede kuzenleri, uzak akrabaları olabilirsiniz. Hımm bir de korumalar olacak. Bunlar da Chancellorlar gibi asiller; fakat onların soyadlarını alamazlar. Onlarla birlikte hareket edip malikanesinde yetişen, savaş yetenekleri güçlü olan korumalar da gerekiyor.

Richard Chancellor Jr.

Richard'ın babası, o çok küçükken öldüğünden annesi ve ailenin diğer bireyleri ile yetiştirilmiş. Chancellorların katı kurallarına uymak zorunda olan, baskı ile yetiştirilmiş bir oğlan. Aslında alfa olacağı çok küçükken belliydi. Savaş zihniyeti, bağnazlığı, öfkeli karakteri, intikam duygusunun tüm aileden daha güçlü oluşu ve ona bahşedilen özel yeteneği. Hepsiyle bir bütündü sanki. On yedi yaşında, ailesinin lideri seçildiğinde aslında otuz yaşındaki bir adam gibiydi; fakat yine de onun da zayıf yanları var. Hogwarts hayatı boyunca tüm cadıların arzuladığı bir erkek olmasına karşın, asla hiçbir kızı kabul etmedi. Sadece ailesine, her şeyden çok değer verdiği kız kardeşine sahip çıkmakla meşguldü çünkü. Çok nadiren, hoşlandığı ve büyüsüne kapıldığı hatunlar olsa da geçici bir hevesti. Mae ile tanışınca, her şey değişiyor tabi.

Hımm, onun dışında oldukça güvenilir ve şefkatli bir insan. Fazla hırslı ve öfkeli olmasa herkes ona melek derdi; fakat oldukça sahiplenici. Onun olan bir şeyin başka birine ait oluşu fikrini her zaman reddediyor. Damarlarında hükümdar kanı taşıdığı için çok daha belirgin bu. Çoğu Chancellor üyesinden daha sevecen. Onlar gibi soğuk değil; aksine toplum tarafından dışlanmış insanları çok daha fazla yakın buluyor kendisine. Asil ve kendinden emin bir duruşu var. Kimse karşı çıkmak istemez.

Aklınıza gelen her kurguya açığım. ^^

K U R G U L A R

Améthyste de Nacria
Richard, genç kıza ne kadar ilgi duysa da, üzerine aldığı sorumluluktan dolayı yaklaşamıyor. Kızın annesinin, oğlan üzerinde kurduğu planlar ise kafa karıştırıcı.

Francisco Lachots
Richard, her ne kadar ailesi dışındakiler ile pek fazla bir ilişki kurmasa da, Fransisco ile oldukça yakınlar ve birbirlerini anlıyorlar.

Alexis Antoinette
Safkan olmayan bu cadının, Richard ile aşk yaşaması yasak; fakat her şeye rağmen, genç oğlanın sevdiği tek kişiyi bırakması imkansız.

Eleanora Chancellor
Aidan'ın sevgili eşi. Richard'a olan bağlılığı tartışılır.

Aidan Chancellor
En büyük düşmanı. Aileye ihanet eden, kötü bir amca. Alfa olmayı hakkettiğini düşündüğü için Richard'a karşı bir komple hazırlıyor.

Rogue Chancellor
Rogue... Üvey kız kardeşi. Richard, babasının onu kendisinden daha çok sevmesini bir türlü kaldıramıyordu. Rogue ve o her zaman düşman olacaklar; fakat birbirlerine ihanet etmek en son düşünceleri.

Mischa Chancellor
Richard'ın her şeyden daha çok değer verdiği varlık, kız kardeşi. Onunla bir bütün oldukları için her zaman birbirlerinin arkasını kolluyorlar.

Aaron Chancellor
Richard'ın yanında yer alan tek yetişkin. Ailenin beyni gibi. Mantıklı ve oldukça ağır başlı. Genç alfa, sadece ona güveniyor.

Clementine Chancellor
Clementine, güvendiği nadir insan. Aslında ailelerinin kaderi onun ve Richard'ın ellerinde.

Valentine Chancellor
Çok yakın olmasa da, Richard'a düşman olmayan biri. Herkes onları rakip görse de aslında birlik içerisindeler.

En son Richard Chancellor Jr. tarafından Cuma Mayıs 11, 2012 2:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Chancellor Empty Geri: Chancellor

Salı Nis. 10, 2012 2:21 pm
Uu beybi beybi its e vayld vörld......
Nerede eski Luciolar aah ah......
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:22 pm
lucio'yu riçırdın karanlık işlerine karıştırmayalım ahahaha.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Salı Nis. 10, 2012 2:33 pm
Aileye bayıldım. Üşenmesem karakter açacağım yani o derece. Neyse ben Richard için uğrayayım dedim.
http://orenthia.my-rpg.com/t128-amethyste
Fransanın eski ailelerinden bizimkilerde. Ailesi karanlık yana bağlı o iyilik meleği muhabbetinden nefret eden bir aile. Hatun çok hoş, güzel, zarif... Veela işte anlayacağın. Annesi tam bir Veela ama babası safkan bir büyücü olduğu için yarım oldu bizim hatun. Zaten iyi olmuş Hogwarts'a tam veelaları almıyorlarmış. Her neyse küçüklüğünden beri annesi onu yetiştirmiş. Özellikle bu veela muhabbetiyle ilgili. Kısacası kısa dönemlide olsa elde edemeyeceği erkek yok.
Aklıma şöyle bir kurgu geldi ne dersin bilmem. Annesi Chancellor'u baya duymuş hatta baya yakınen ilişkiler kurmuş birkaçıyla zamanında. Ailenin bu safkanlığını ve mükemmelliyetini baya seven bir tip olabilir. Richard'ın başa geçeceği baştan beri belliyse Améth'i okula yollarken "Richard'ı tavla Chancellor ol." modunda kafasına planını kakmış olabilir. Hatta genç kıza üçüncü sınıftayken filan veelalığını bile kullandırtmış olabilir. Genede Améth seninle tanışınca bu durumdan biraz vazgeçer. Aslında onun da aradığı gibi koruyucu, sahiplenici bir erkeksin ama annesinin dayattığı şeyleri pek sevmediğinden uğraşmamayı seçmiş olabilir. Bu yüzden arada annesine hesap vermek için seni etkisi altına almaya çalışıyor ama sonra seninde onu itmenle geri çekiliyor filan olabilir. Kısaca çıkarcı bir ilişki. Daha derinlemesine -daha ne kadar derin olacak ki- konuşuruz istersen. Burada çok yazdım yetsin artık diye susuyorum.
Mae Chancellor
Mae Chancellor
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:38 pm
Meraba kuzen! Ay, pardon. Aşkım.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:39 pm
ehehe karakter açarsan falan ne güzel olur falan.
Kurguya gelince çok güzel olmuş hımm, Richard kızı koruyup kollayabilir. Asla birlikte olamasalar da birbirlerini arzulayabilirler falan. Hoş rpler çıkar.

Aaa, git ismini değiştir. Ensest ilişki yapalım.
Mae Chancellor
Mae Chancellor
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:40 pm
Böyle beni çıldırtıyorsun sonra.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:41 pm
Tek yarim sensin o.o şimdi git chancellor ol asdfgh.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Salı Nis. 10, 2012 2:45 pm
Tamam öyleyse bu güzel kurgunun büyüsüyle yetineceğim şimdilik. Genede kafamda oturtursam bir ara söz Chancellor açacağım bir tane çok istekliyim şu an çünkü.
Mae Chancellor
Mae Chancellor
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 2:48 pm
Richard Chancellor Jr. demiş ki:Tek yarim sensin o.o şimdi git chancellor ol asdfgh.
Aşkımsın.
Eleanora Chancellor
Eleanora Chancellor
St. Mungo Baş Şifacısı
St. Mungo Baş Şifacısı

Salı Nis. 10, 2012 4:31 pm
- Eleanora Chancellor.
- Bellidir yanii :m
- Onu da konuştuk sayılıır.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:24 pm
ehe tamam ^^
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Lakap : Ro

Salı Nis. 10, 2012 6:29 pm
Sanırım şöyle demeliyim. "Abi ben geldim. Hadi sinirlen."
Karakterimin kısa özeti burada; http://orenthia.my-rpg.com/t169-rogue-chancellor
Yakınlık kısmı zaten belli. Adımda belli bence.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:35 pm
Oha, tam da Sasha'yı düşünüyordum senin için çok iyi oldu ehehe. Tamam en kısa zamanda aile üyelerini falan eklicem.
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:36 pm
Düşünceler baya uyumlu öyleyse. Baktım kim uyar kim uyar diye. Sasha boşken almamak ayıp dedim. Öyleyse bol bol rp ve kurgu isterim. Bina başkanı olursan diye gıcıklığına Rogue bile adaylığını koydu, sen düşün artık ne kadar gıcık edecek seni.
Mischa Chancellor
Mischa Chancellor
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:40 pm
lölölö öf yaa riçırdın abim olması yüreğimi dağlıyo len safd neyse en uyumlu kız kardeşin benim pampa biliyosun
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:48 pm
Kaç kardeşim var benim şimdi? Bu arada selam Mischa kardeşim.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:51 pm
Biz Mischa ile öz kardeşiz. Yani öyle çok değiliz. Diğerleri kuzen veya ikinci, üçüncü dereceden akraba. Ha bu arada Nurdancım, Melodi bizim üvey kardeşimiz. Pis, kaka o. Arkamızdan kuyumuzu kazıyor falan asdhasjk
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:53 pm
Aslında kuyunuzu kazmıyorum sadece kazıyormuş gibi görünüyorum ama pisim doğru. Sevmeyin beni. Genede öyle bir an gelecek ve ben sizin arkanızı toplayacağım, inanıyorum öyleyse yapacağım.
Gerçi Richard'a günahını bile vermez Rogue ama işte. Chancellor 3029022858
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:56 pm
ahahaha. Evcil hayvanımda çok egzotik benim ahahaha.
Mischa Chancellor
Mischa Chancellor
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 6:56 pm
ehehe mischa çok kıskanç zaten hiç sevmez seni riçırddan ne kadar uzak olursan o kadar iyi yani :D pis üvey kardeş :P
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 7:02 pm
Richard'a dil çıkartıyorum şu anda.
Mischa merak etmesin Rogue'nin Richard'a tek yaklaşma biçimi hayatını zindan etmek. Ondan pek kıskanacağını sanmıyorum. Hem babanı(mı)za söyleyim canım ben mi dedim git başka hatunla işi pişir diye. Hem de aynı yıl Mischa'yla merlin aşkına babamız çok çapkın!
Irene Cleveland
Irene Cleveland
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 7:26 pm
Chloë Chancellor olur ezgiciyim
Diyorum ki kuzen falan, bilemedim ki

Chancellor ailesinin yüz karası olsun mu bu kız? Gayet saf, iyi, temiz; ama aileye uyum sağlamak zorunda olduğu için onlar gibi hareket ediyor falan böyle, çok kibirli gururlu oh nasıl da güç delisi gibi, olur mu öyle bi şey?
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Cuma Nis. 13, 2012 2:04 pm
Karakter kurgularını falan okudum. Aile üyeleri bana pm atarak kim kimin nesiymiş öğrenebilir. Aile tamamen tamamlandığında soy ağacımızı yapacağım. Hadi Richard ile kurgu falan yapalım.
Biljana Blazhe
Biljana Blazhe

Cuma Nis. 13, 2012 5:16 pm
Merhaba! diye atlarım arkadaş ben Sean'a!