leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mecnun Ç.

+3
Florence Jourdain
Liljana Doritsch
Augustin C. Saurovsky
7 posters
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Mecnun Ç. Empty Mecnun Ç.

Perş. Nis. 12, 2012 7:00 pm
Başlıktan da anlaşıldığı üzre garip bir insanım.

İsmim Umut. Çoğu kişinin tanıyacağını umuyorum çünkü uzun süre rol oyunu adminliği tecrübem var. George Crownie, Alaric C. Baldwin gibi kullanıcı adlarına sahibim. Amatör olarak Photoshop ile uğraşmaktayım. 20 yaşındayım, yani 30 Nisanda dolduruyorum. Üniversite öğrencisiyim ki, Kırklareli Üniversitesi'ni her ne kadar üniversite olarak görmesem de seviyorum. Normalde Yalova'da oturmaktayım. Fakat üniversite nedeniyle Kırklareli'de ikamet etmekteyim. Role ne zaman başladığımı unuttum açıkçası çünkü bayağı oldu. Kendimi birden ortasında buldum ve tam zirvedeyken bıraktım. Yeniden aranıza katılmayı düşünüyorum bu şekil bir player olarak bunu gerçekleştireceğim bakalım. Şimdilik bu kadar geçmişten bahsedip özelliklerime geçiyorum.

Yabancı dizi hayranıyım. Türk dizilerini pek izlemem. Sadece bir istisna dışında. O da tabiki Leyla ile Mecnun. Bu absürd diziyi başından itibaren takip etmekteyim. Karakterlerin yaşantısı olsun, konuşmaları ve davranışları olsun, kurgular olsun beni oldukça eğlendiriyor. Sit-com tarzı dizileri severim ama absürd diziler daha da eğlendiriyor insanı. Yabancı dizi olarak Supernatural -ki hala yeni bölümü bekliyorum-, Chuck -nasıl biter lan?-, Doctor Who -özellikle david-, Fringe -olivianın hastasıyık- vb. diziler izlerim. Yvonne Strahovski hastalığım vardır. Sadece Chuck nedeniyle değil. Gerek kamera arkası olsun, gerek oynadığı yapımlar olsun her türlü o hatuna karşı bir zaafım var onu biliyorum. Rolde yakın arkadaşlara sahibim. Özellikle Crystal Holly Walker -Ebru- kendisi ile geç tanıştık ama çabuk kaynaştık. Her zaman birbirimizin yanındayız! Müzik zevkime geçersek ortaya karışık diyebilirim. Ama son sıralar Emre Aydın'ın Soğuk Odalar parçasına takmış durumdayım. Bozuk plak gibi tekrar ediyorum. Yabancı olarak Slow parçalar dinlerim. Özellikle The Fray on numaradır benim için. Hareketli parçalara giriş yapıldığında ise Kanye West'i tek geçerim. Adam yaşıyor abi ya.

İşte böyle bir kişiliğim. Bana soruları olanlar ve tanışmak isteyenler bu başlıktan iletişime geçebilir. Hoşgeldim mi desem ne?

İletişim Adresleri

Facebook
Twitter

En son Augustin C. Saurovsky tarafından Perş. Nis. 12, 2012 7:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Liljana Doritsch
Liljana Doritsch
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : doritos!

Mecnun Ç. Empty Geri: Mecnun Ç.

Perş. Nis. 12, 2012 7:03 pm
THE FRAY! LEYLA İLE MECNUN! İSMAİL ABİ HOOOP!
Daha önceden tabii karşılaştık pek tanışmasak da, ama memnun oldum ben şimdiden umut, gizem bu arada ahaha.
Florence Jourdain
Florence Jourdain

Perş. Nis. 12, 2012 7:04 pm
Doctor Who'ya takıldı gözüm, Matt Smith benim canım ama yani yine de mutlu oldum görünce, Chuck da tabii, hoşgeldiin! :3
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Perş. Nis. 12, 2012 7:13 pm
@Gizem;

İsmail Abi candır! Ben de memnun oldum karşılaşmışızdır elbet :) Tanışmak bugüneymiş.

@Sibel;

Matt'i severiz ama David etkisi yaratmıyor işte bende. Belki de fazla alıştım David'e. Mesela Chris'i kimse sevmez neredeyse. Ama ben o adam ile tanımıştım DW'yu. Ve bayağı sempatik gelmişti.

Her neyse :P Memnun oldum bu arada bende. Hoşbuldum.
Mischa Chancellor
Mischa Chancellor
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Cuma Nis. 13, 2012 9:25 am
seni görünce zihnimde direk ebru-çisem ikilisi de canlanıveriyor öyle bütünleşmişsiniz artık zihnimde adsfasd hoş geldin umut ^.^
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Cuma Nis. 13, 2012 10:43 am
hahah :D öyleydi bi' zamanlar tabi. hoşbuldum.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Cuma Nis. 13, 2012 10:51 am
Selam ben Melodi. Yabancı dizi takıntısı bende de var. Supernatural'in son sezonunu izliyorum şu anda. Chuck bitirdim hüzünlendim. Who benim canımdır. David'e çok alıştık evet ama Matt'de baya oldu artık. Onu da çok seviyorum ben. Genede ben 10th Doctor/Rose Tyler takıntılı insanlardan biriyim elbette. Neyse başlarsam kendimi durduramam, o yüzden susuyorum. Hoşgeldin. Kurgu istiyorum kesinlikle.
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Cuma Nis. 13, 2012 10:56 am
Tenth & Rose unutulmaz :D

Tabi efenim. Kurgu bulmalıyız, yapmalıyız bir şeyler. En kısa sürede kararlaştıralım. Sıkıldım artık RP yapmak istiyorum :D
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Cuma Nis. 13, 2012 10:59 am
Elbette iki karakterimin de ilanı panoda var. Diğer karakterim Rogue Chancellor. İstersen oraya bir bak olmadı karakterini pmle atarsan eminim bir şeyler buluruz.
Marquéz Slorkié
Marquéz Slorkié
Unutturma Ekibi Başkanı
Unutturma Ekibi Başkanı

Cuma Nis. 13, 2012 6:52 pm
Okeyto. Uyar bana.
Peter Léo Schwarz
Peter Léo Schwarz
Unutturma Ekibi Çalışanı
Unutturma Ekibi Çalışanı
Lakap : Peet