leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büşra

+6
Viviana Altieri
Augustin C. Saurovsky
Euterpe Châtillon
Riçırd
Vladimir Vyacheslav
Doroteya Sergeyevich
10 posters
Doroteya Sergeyevich
Doroteya Sergeyevich
Måneskinn Fal ve Muska Evi Sahibesi

Büşra  Empty Büşra

Cuma Nis. 13, 2012 10:32 pm
    'Sonlar zordur. Elinde klavyesi olan her çatlak bir başlangıç yazabilir; ama sonlar imkansızdır. Her şeyi birbirine bağlamaya çalışırsın ama asla başaramazsın.' demişti Supernatural'da Chuck. Bu sözle elimize aldık klavyemizi tanıtımı yapıyoruz. Reklam gibi oldu bir an. Tanıtım falan diyince. aksdj Neyse efenim ben de Büşra, bu yazının sonunu saçmalamadan getirmeyi ümit ediyorum yada bir espri yapmadan. -ki çoğu kişi sevmez- Hayatını İzmir / İstanbul arası geçiren. Bu sebeple neden ikizler burcu olduğum halde bir ikizim yok, gidip gelemezdim ne güzel diyen biriyim. Tarih bölümü okuyorum, daha birinci sınıfız takılıyoruz öyle. Bana tonlarca nutella verseniz yine de şu vizeleri sevmem. Sonracıma Supernatural'ı çok severim pek severim. Hatta tek sevdiğim dizi olduğunu söyleyebilirim. Nisan'ın yirmisini bekliyoruz işte, izleyen bilir yine ara girdi. Sevenleri ayırarak günaha giriyorlar yeminlen. Crowley'nin yanında şarkı söylerler artık. Pek ciddi olamazmışım, böyle diyenleri sevmem açıkçası. Kimi söyler ciddi değilim diye ben de hıı hıı derim. Sonra tanırım, adamın karşısında dursam hazır ol komutuna bürünürüm. Supernatural'ı bir kenara bırakcak olursak, TBBT, Merlin, Doctow Who, HIMYM, The Walking Dead -bunu özellikle kısaltmasını yapmıyorum çünkü vampirli olanla karıştırıyorlar benim de cimlerim tepeme çıkıyor- severek takip ederim. Gerçi TWD pek çizgiromanına bağlı değil fakat hoş hani, hatta daha bile iyi. Müzik olarak pek takılmam açıkçası, kulağıma güzel gelen her şeyi dinlerim fakat hani kimisinin belli grupları vardır ya, yine de onlardan kopamaz. Ben de öyleyim işte. İlk safı Bon Jovi almak üzere Queen, Pink Floyd, Lynyrd Skynyrd, Blue Oyster Cult, Peter Gabriel ve Metallica severek dinlerim. Yine PS ile uğraşmayı ve resim yapmayı severim. Gerçi her ikisinde de berbat olduğum gerçeğini göz önüne alırsak, katliam yapıyorum oğlum ben aslında derim. Bir gün zaten tüm ps'ciler toplanıp kovalayacaklar hissediyorum hani. Çok bir de olacak belki ama içimden geleni derim, hoştur. Zaten ne demiş Pirhani içinden geleni söyle kalırsa yazık olur. Yazık olmasın diye de şimdi aklımda ne varsa yazdım. Yada dört bardak kahve içtim sanırım bunu etkisinden olacak ki yazıda kopukluk oldu aldı başını Üsküdar'a doğru gidiyor. Bir diğer teori ise Chuck haklıydı, sonlar cidden imkansız. Hoş bulmuşum, naber yazıyı okuyan ey vatandaş?
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Büşra  Empty Geri: Büşra

C.tesi Nis. 14, 2012 8:39 am
Büşra'm, kraliçem özledim nerelerdesin?!
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

C.tesi Nis. 14, 2012 8:58 am
Büşra hoşgeldin bebek.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

C.tesi Nis. 14, 2012 10:19 am
Nutellaaaa'm <3
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

C.tesi Nis. 14, 2012 3:24 pm
Nutelllaaaa hoşgeldiiiin! :D
Viviana Altieri
Viviana Altieri
St. Mungo Şifacısı
St. Mungo Şifacısı

C.tesi Nis. 14, 2012 3:36 pm
Hellö!
Hedvig Hildegard
Hedvig Hildegard
Orenthia Hademesi
Orenthia Hademesi

C.tesi Nis. 14, 2012 5:55 pm
Büş! Aaa! Emily Psd'lerin hala duruyor! El atmak nasip olmadı da köreldik. Evet, buraya sana merhaba demek için değil; bana takım yap, en acilinden demek içi geldim.
Ehe, Hüm ben. Hümeyra. Hatırlarsın Devi'den. Ve ciddi ciddi, hoş geldin!
Doroteya Sergeyevich
Doroteya Sergeyevich

C.tesi Nis. 14, 2012 7:23 pm
Vladimir Vyacheslav demiş ki:Büşra'm, kraliçem özledim nerelerdesin?!
Ben sana demiştim ama unutmam diye.
Richard Chancellor Jr. demiş ki:Büşra hoşgeldin bebek.
Richard bana hoşgeldin dedi! Şaka bir yana hoş buldum ki. Bir de senin gördüm çok sevindim. Richard'sız hiç çekilmezdi zaten. Gerçi öğrenci değilim bu sefer ama yeri ayrı.
Euterpe Châtillon demiş ki:Nutellaaaa'm <3
Peri'm hoşbuldum. <1 <3 <5 asdf
Yine yeşiller içerisindesin. Zaten Emma Slytherin yada benzeri bir binaya yakışmaz.
Augustin C. Saurovsky demiş ki:Nutelllaaaa hoşgeldiiiin! :D
Umuuuuuttttt. Hoşbuldum ki. Ahaha hiç öğrenci karakter alacağın aklımın ucundan geçmez. Fakat hoş olmuş efenim. Yakışmış. Rp'lerinizi görmek dileğiyle. :D
Babette Grishold demiş ki:Hellö!
Şimdi Oasis'in hello adlı parçasını dinliyordum tam sözün üzerine güldüm. Selam olsun! ^^
Hedvig Hildegard demiş ki:Büş! Aaa! Emily Psd'lerin hala duruyor! El atmak nasip olmadı da köreldik. Evet, buraya sana merhaba demek için değil; bana takım yap, en acilinden demek içi geldim.
Ehe, Hüm ben. Hümeyra. Hatırlarsın Devi'den. Ve ciddi ciddi, hoş geldin!
Ayıp ettin Hüm hiç unutur muyum. Sen iste yaparım elbette. :D Ayrıca hoşbuldum veda model adı nedir? Nedir? Nedir? asdf
Rose Royceston
Rose Royceston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lakap : Ateşin Kızı

Paz Nis. 15, 2012 12:29 pm
Büşraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Nutelaaaaağ. Modelden tanı beni. Hoşgeldin demem saçma olur, sen benden önce gelmişsin ama olsun haha. Kurgu yapmalıyız.
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 7:58 am
Ooohoooo kimleri görüyoruz hoşgeldiniz sefa getirdiniz efenim. :D
Marquéz Slorkié
Marquéz Slorkié
Unutturma Ekibi Başkanı
Unutturma Ekibi Başkanı