leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jerremiah Jefery Monteiro
Jerremiah Jefery Monteiro
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lakap : JJ

Jeremiah Jeffery  Empty Jeremiah Jeffery

Paz Nis. 15, 2012 7:47 pm
Jeremiah Jeffery  I5630702_tumblr-ljm3cem8ew1qdjeipo1-r1-500-gif

x Safkan İngiliz ailesinden gelmesine rağmen muggle’lara olan düşkünlüğü genç büyücünün araştırmacı kimliğinin çıkmasında büyük bir rol oynuyor. Küçük yaşlarda büyücü olduğunu öğrenmesine rağmen düşüncelerini ve yapmak istediklerini muggle’lar gibi yapması ve uygulaması ailesi için bir onur kaynağı olmuştu. Her zaman bir işin hemen halledilmesi onun için fazla basitti ancak bir muggle gibi araştırıp bir işe saatlerini ayırarak bir şey elde etmesi onu o anda dünyanın en mutlu insanı yapıyordu. Kolay olan şeyleri küçük yaşlardan itibaren hayatından çıkarmıştı bir kere. Küçük çocuklara göre olgun davranışları muggle aileleri arasında ilgi uyandırırdı her zaman. Mesela muggle çocuklarla oyun oynarken bile yere düştükten sonra acısı her ne kadar fazla olursa olsun kimseye belli etmeden eve girip yarasını silip ve saran bir çocuk olmayı başarmıştı. Düz mantıktır her zaman genç büyücü. Ona doğru gelen bir şeyi herkese onun doğrusunu gösterme çabaları vardır. Arkadaş canlısıdır ama söylenilen sözleri ve yediği kazıkları asla unutmaz ve insanlara ikinci şansı asla vermez. Dostları için ölümü bile göze alabileceği gibi, düşmanları için de öldürmeyi göze alabilir. Aslında fazla sinirlidir ama dakikalıktır sinirlenmeleri genç büyücünün. Bir saat önce kahkahaları ile bütün ortak salonu güldürebilen birisi iken bir saat sonra kendi iç dünyasına çekilip sessizliğinde kaybolabilecek kadar değişken bir yapıya sahiptir. En sevdiği renk binasının aksine mavidir. En sevmediği binadaşını zor durumda görürse ona hemen yardım edecek kadar binasına düşkün ve bağlı bir gençtir. Zekidir ama asla çalışkan olarak nitelendiremez. Satranç oynamayı sever ama kaybedince işler değişir. Yengeç burcudur ancak taşıdığı özellikleri asla dış dünyaya yansıtmaz

x Birkaç tane binadaş erkek arkadaş arıyorum. Onlarla Hogwarts’ı altına üstüne getirmiş ve getirmeye devam edecek olan. Bütün muziplikleri beraber yaptığı ve her şeyini bildikleri birkaç sırdaş diyelim.

x Aslında bir grup sly arıyorum yine onlar da çok yakın olacaklar böyle iki tarafta birbirine düşman olacak falan güzel olabilir.

x Sevgili istiyorum ama hemen değil, grubu bilen ve genel de onlarla takılan bir arkadaş olmalı sonralar da elektrik almalılar, yakınlaşmalılar birbirlerine.

x İyiliğe yatkın bir sly arıyorum. Zor bir durum ama onunla dertleşmesi falan onu iyiliğe çekecek olmasından da güzel kurgular çıkabilir bence.

x Neyse özel kurgulara da varım tabi, E hadi o zaman yumulun^^

#Damian McGlazy:Uçuk kaçık tavırları ile onu kendime her zaman yakın hissetsem de onu çoktan ele geçirmiş kibiri ve insanları aşağılama duygusu aramızda her zaman bir duvar olmasına sebebiyet verecek.Çok eğlenbildiğim bir insan olmasına rağmen birşey anlatırken ya da önemli bir konu konuşurken ikinci kere düşünüp anlatacağım insan tipinden.

#Rogue Chancellor: Birkaç kere onu koridor da görmeme rağmen sinsi ve nefret dolu bakışları ondan soğumama yetmişti diyebilirim.Davranışlarına anlam veremez iken bu davranışının sadece bana özel olmadığını anlasam da yine de rahatsız oluyorum ve onun yanından geçerken mümkün olduğu kadar yüz yüze gelmemeye çalışıyorum.

En son Jerremiah Jefery Monteiro tarafından Ptsi Nis. 16, 2012 4:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Zoey Aeralith
Zoey Aeralith
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Lakap : Zoe

Jeremiah Jeffery  Empty Geri: Jeremiah Jeffery

Paz Nis. 15, 2012 8:51 pm
Aklıma pek bir şey gelmedi ama karakterlerim ne kadar dışardan sertte görünseler özünde iyi kızlardır. Améth biraz umursamaz s*rtüktür ama Rogue iyidir. Sen bir bak istersen.
http://orenthia.my-rpg.com/t196-rogue-chancellor
http://orenthia.my-rpg.com/t128-amethyste
Son olarak Zoey'le yaşıtsınız aslında ama onun kurgusu biraz uçuk. Genede özel kurgu olur veya bir yerden yakalamak olur onada bir bak belki aklına bir şey gelir.
http://orenthia.my-rpg.com/t290-zoey-lynnette-aeralith
Damian McGlazy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Paz Nis. 15, 2012 10:47 pm
Merhaba.
Şimdi, sen önce buraya bir uğruyorsun ve sevdikleri, sevmedikleri, kişiliği ve aile geçmişine bir bakıyorsun bu sıpanın: TIK
Ardından seninle bir kurgu yapalım diyorum. Şimdi binadan yakın arkadaş olabilirim ancak Damian'a dikkat etmelisin. Biraz, hatta aşırı derecede kendini beğenmiş ve diğer insanları düşünmeyen bir kişidir. Eğer bir çıkarı varsa seni kullanmasını çok iyi bilir. Küçüklüğünden bu yana bir çok kitap okuduğu ve bunların çoğu sihir tarihi ve iksirler ve unutulmaya yüz tutmuş büyüler olduğu için, yaşıtlarından daha fazla şey biliyor ve uyguluyor. kul kurallarını pek takmıyor. Büyük olasılıkla okul dönemlerinde defalarca ceza alacak, kurallara uymadığı ve onları ihlal ettiği için. Aşırı değişken bir ruh haline sahip. Senin yanında iyiyken birden sinirlenebilir ve tersleyebilir. Falan ve falan.
Kısacası, nereye koymak istersen koy. Ancak bir kurgumuz olsun.
Francisco Lachots
Francisco Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Chico.

Ptsi Nis. 16, 2012 6:22 am
Önce kurgum; http://orenthia.my-rpg.com/t230-chicolachost

İşte okuduğun gibi istisnai bir büyücüyü ve genellikle insanlardan kaçıyor Francisco. Her ne kadar Selfier olsa da henüz insanlara zarar vermek en son isteyeceği şeylerden biri; çünkü o diğer Selfier'lerin aksine yalnızca manevi hasara değil çok ciddi hatta ölümle sonuçlanacak maddi zararlara yol açabilecek bir lanete sahip. Şimcik madem dinlemeyi seviyor senin bu JJ., Francisco ile aralarında özel bir dostluk olabilir. Francisco ona kendi yaşadıklarını çaktırmadan anlatıyor ve biraz olsun rahatlıyor olabilir. Yani anlayacağın sahip olduğu lanetten bahsetmiyor asla; ama anlattığı şeyler kendi yaşadığı o acının, kana susamışlığının insan duygularına aktarılmış hali. Sen de zamanla çakmaya başlıyorsun bir şeyleri; çünkü Cyrene'ler hakkında bilgilere sahipsin. Sonrasında ister Chico'dan korkar uzaklaşırsın, istersen daha da yakınlaşırsın ona..