leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Kötü Kurt.

Aaa, ben başlık açmamış mıyım? Şaşırdım. Empty Aaa, ben başlık açmamış mıyım? Şaşırdım.

Ptsi Nis. 16, 2012 7:25 pm
Senem, 17, Çanakkale. Labrador sever, kitap sever, sarışın sever. Aston Martin sever. NY, LA, FRS da sever. Kitaplarına dokundurmaz. Kar küresini de sever. Kırmızıdan nefret eder. Rp yazar. İletişim okumak ister. Sonracığıma, 5-6 senedir rp yapar. *1yılaravermiştimonusaymayın* Sonracığıma Harry Potter manyağıdır. TVD - True Blood - GoT - PLL - TVD - Doctor izler. Türk dizi izlemez. Tom Felton'ın 12 senelik fanıdır. *bakmaöyle.6yaşındaykenizledimilkseriyiozamandanberiaşığım* Sonra Paul Wesley karşısında da erir biter. Yüzmeyi sever, koşmayı. Basketbol oynamayı. Futbolda oynar. Araba kullanmayı sever. *ehliyetyokamakullanıyorumhacı* Sınıfta sinir olduğu kişi çoktur. Dershanede de arkadaşı yoktur. Suspect Oldu sanırım. Meraba.

Edit. Bu arada gözlerimin mavi-yeşil olduğunu söylemeyi unutmuşum. Hava atayım la azıcık. Arada mavi, arada yeşil oluyor. fdghj.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Aaa, ben başlık açmamış mıyım? Şaşırdım. Empty Geri: Aaa, ben başlık açmamış mıyım? Şaşırdım.

Ptsi Nis. 16, 2012 7:28 pm
On yediyiz biiiiz. Kırmızı konusundaki düşüncelerimiz hariç resmen aynıyız. AŞIĞIM SANA SENEM nokta
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Aaa, ben başlık açmamış mıyım? Şaşırdım. Empty Geri: Aaa, ben başlık açmamış mıyım? Şaşırdım.

Ptsi Nis. 16, 2012 7:33 pm
Olsun sevgıılııııım. Kırmızı bana hiç cazip gelmiyor. Soyun. Öptüm. Ünlem.
Ulfhedin Faborg
Ulfhedin Faborg
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Salı Nis. 17, 2012 10:13 am
Basketbol oynaman ne güzel. Aston Martin sevmen de süper. O zaman merhaba Senem diyelim :D
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 17, 2012 12:00 pm
Ya sorma, Aston Martin'i gördüm, hayran kaldım. Nasıl seksi bir şeydir o öyle. Hemde gri rengi. Off off. Çok param olunca alacağım. Gözüm gibi bakacağım. Evden dışarı salmayacağım onu. Hahaha. Merhaba yakışıklı :D
Lupin Santana
Lupin Santana

Çarş. Mayıs 02, 2012 8:25 am
çoğu özelliklerde ortağız :D Ben de Esvet :)