leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dante Redgrave
Dante Redgrave
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

ilkcaan Empty ilkcaan

Salı Nis. 17, 2012 12:49 pm
Adım İlkcan. Antalya da yaşıyorum. Bir yaz günü 11 ağustos 1994'de İzmir de dünyaya geldim. Daha sonrasında bebek yaştayken Antalya'ya taşındım. Yedi yaşına kadar bebekliğim normal bebekler gibi geçti - gerçi diğer bebeklere göre daha çok uyur, süt içermişim ve çok çok sakinmişim.- Yedi yaşında okula başlamam ile birlikte babam tarafından diğer öğrenciler ile takışır kavga eder düşüncesi ile dövüş sanatlarına başladım. Dövüş sanatlarına Aikido ile başladım. Daha sonrasında Judo ile devam ettirdim ve Jıjutsu ile bu alandaki eğitimime son verdim. Japon dövüş sanatlarından sonra boks ve muay thai eğitimleri aldım. Muay thai gibi bir sert bir spordan çıktıktan sonra babamın da ısrarı ile bir çin dövüş sanatı olan Wing chun eğitimine başladım. Bir süre sonra maymun iştahım yüzünden bu sanatı da bıraktım ve beni tek paklayacak dövüş sanatı olan Mixed Martial Arts ( MMA yani karışık dövüş sanatları) a başladım. Halende devam etmekteyim. Ayrıca bu dövüş sanatları eğitimim sırasında basketbol,tenis,yüzme ve okçuluk dalları ile de ilgilendim. Hepsinde de çeşitli başarılarım bulunmaktadır.Şu an da da Akdeniz üniversitesinin amerikan futbolu kulübünde quarterback (oyun kurucu) pozisyonunda oynamaktayım. Tabii sadece antrenman maçlarında oynayabiliyorum. Üniversitenin öğrencisi olmadığımdan resmi maçlara çıkamıyorum. Boyum 1.92 kıvırcık saçlıyım koyu kahverengi gözlüyüm falan filan. Lise 2 de kalmamdan dolayı lise 3 deyim. Ancak üniversite hazırlığına başladım bile. Hedefim itü işletme mühendisliği...

Game of Thrones ve True Blood'a bayılırım. How ı meet your mother'a da bayılırım. Aslında bir çok yabancı diziyi severim ama şimdi aklıma gelmiyor. Orta çağ filmlerine aşırı bir şekilde bayılırım. Fantastikten çok hoşlanırım. Her zaman orta çağda yaşamanın hayalini kurmuşumdur....

Üşendim yazmaya ya. siz sorun ben cevaplıyım.
Elmira Etheldreda
Elmira Etheldreda
Tasarımcı
Tasarımcı

ilkcaan Empty Geri: ilkcaan

Salı Nis. 17, 2012 1:06 pm
adam sporcu.