leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

royceston.

+2
Niegoslaw Herman
Rose Royceston
6 posters
Rose Royceston
Rose Royceston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lakap : Ateşin Kızı

royceston. Empty royceston.

Çarş. Nis. 18, 2012 4:03 pm
Rose, çok eski zamanların saflığına ve masumiyetine sahip; yalandan dolandan, entrikadan, dolap döndürmekten anlamayan dobra dobra bir kız. Günümüz insanına karşı bir türlü güven kazanamadığından, canayakın olmasına rağmen arkadaş edinememiş, yalnız biri. Daha doğrusu, etrafında ona arkadaşlık edecek onlarca insan olmasına, onların dertlerini dinlemesine ve çoğu zaman yardımlarına koşmasına karşın bir türlü kimseye kendini açacak cesareti bulamamış, bu sebeple çevresine gizemli bir etki yaymış. Güleryüzlü ve zarif olan bu hanımkızımızın altından kalkamayacağı bir durumu yaratmak imkansıza yakın, tıpkı Yeni Çağ'da yaşamış bir leydi gibi her türlü güçlüğü defetmek için donanmış bir kişiliğe sahip, kısacası ayaklarının yere bastığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda okur, yazar, siyasetten sanata türlü konuya hâkim bir bilgi dağarcığına sahip.

Bu kız da böyle bir şey işte, oturtabildiğim kadarıyla Rose Royceston böyle biri. Kalanını da kurgularla ve sizin eklemelerinizle de oluşturabilirim diye umuyorum. Her şeye açık bir karakter, o yüzden yaratıcılığınızı koyverin gitsin.
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

royceston. Empty Geri: royceston.

Çarş. Nis. 18, 2012 4:24 pm
Niegoslaw Herman, Polonya'nın sürgün velihat prensi. Buradan çıkar bence kurgu :D
Rose Royceston
Rose Royceston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Çarş. Nis. 18, 2012 4:25 pm
Uuu. Vaktin varsa msn'e gir oradan görüşelim.
Cyril
Cyril
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Çarş. Nis. 18, 2012 4:28 pm
Doktordan kurgu çıkar çıkar, çıksın...
Feodor Vasilyev
Feodor Vasilyev
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Valentin var, ikinci adı. Pek kullanmaz.

Çarş. Nis. 18, 2012 4:28 pm
Feodor, Rose'da çocukken çatı katında bulup okuduğu kitaplardan kalma bir hava görüyor. Çoğunlukla Sheakspeare'in Juliet'ini, kimi zamansa tüm duruluğuyla Ophelia'yı hatırlatıyor Feodor'a. Bu sebeple ona hayran aslında. Duygularını belli etmeyi başaran biri değil pek ve Rose'a karşı olağandan daha da çekingen davranıyor. Hatta beş sene boyunca koridorlarda onu izlemiş ancak tanışmak için gerekli cesareti bulamamış olabilir. Bir ara göl kenarında ya da dersliklerden birinde karşılaştıklarında damarlarında dolanan şarabın verdiği cesaretle Sheakspeare'den bir alıntı yaparak yanına gelebilir.
Fazla mı coştum? mwahah
Rose Royceston
Rose Royceston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Çarş. Nis. 18, 2012 4:33 pm
Doktor olsun bizim olsun, haha. Bakalım, düşünelim, hoş şeyler bulalım.

Coş, coş, ben de coşabilsem. Ama benim yerime de coşacaksan sorun yok :D Abartmak bir yana, sevdim kurgunu, benden iyi anlamışsın Rose'u (nasıl oluyorsa artık o). Bence güzel, şirin şeyler bulabiliriz, inanıyorum.
Feodor Vasilyev
Feodor Vasilyev
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Valentin var, ikinci adı. Pek kullanmaz.

Çarş. Nis. 18, 2012 4:34 pm
Okul açıldığında bir rp çalarım öyleyse. Sevindim beğenmene. ^^
Amy Pond
Amy Pond
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lakap : Tardis

Perş. Nis. 19, 2012 2:03 pm
karen gillan ımı alan kızla repe yapmak vazifemdir efenim
Mylene de Villiers
Mylene de Villiers
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

C.tesi Nis. 21, 2012 3:04 pm
Bence sen Mylene'in saf yüzünü görmüş ol. Yani öyle tanışmış olun. Kendine benzetebilirsin hareketlerinden tavırlarına kadar. Ancak insanlar sana gelip Mylene konusunda dikkatli olman göreketiğini söyleyebilir. Tabii sen onlara nasıl bir tepki verirsin bilmem ama şimdilik Rose'u bir dostu olarak görebilir benim cadım.
Rose Royceston
Rose Royceston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

C.tesi Nis. 28, 2012 6:39 pm
Seninle kurgu düşünelim.
Bebeyim seninle de msn'de konuşup konuyu açalım, sonra da rpsini falan yaparız, ne dersin?