leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Lakap : Ro

Forestier Öğrencileri Kurgu Empty Forestier Öğrencileri Kurgu

Çarş. Nis. 18, 2012 5:20 pm

Hepimiz aynı binadayız ve hepimiz bir şekilde tanışıyor olmalıyız eminim. Sonuçta en az dört yıl birlikte okuduk ve hep ortak salonda birlikte oturduk. Tanışmamak ayıp hani. En azından sima olarak, yada dedikodu olarak biliyoruzdur birbirimizi. Genede fark ettimki benim birkaç kişiyle hala oturmuş kurgum yok. Eminim sizinde aranızda kurguları olmayan kişiler vardır. Hem yeni gelenlerde var. Burada karakterlerimiz arasında kurgular bulabiliriz dedim. Hepimiz kısaca karakterlerimizi anlatırsak eminim birimizin aklına gelmeyen kurgu diğerimize parlayacak ve binadaşlarımızın hepsiyle kurgumuz olucak. Böylece hem toplu hem de tek rpler artık daha çok yazacak şey bulacağız. Öyleyse ben Rogue'den başlıyorum.
Rogue Chancellor:
Vanity Jacinth Aeralith
Vanity Jacinth Aeralith
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lakap : Babası Vany, annesi Jace'i kullanıyor, ancak yeterince samimi olmayanların kullanmasını tavsiye etmiyoruz.

Forestier Öğrencileri Kurgu Empty Geri: Forestier Öğrencileri Kurgu

Çarş. Nis. 18, 2012 5:53 pm
Vanity, kelimenin tam anlamıyla yok etmekten hoşlanıyor, yani fazlasıyla yıkıcı bir karakter. Favorisi ise ateş, zira nihaî bir son düşünülecekse bunu yalnızca alevler getirebilir ona göre. Bir şeyi yok etmeyi istemesi için bir nedeni olmasına da gerek yok, sadece canının sıkılıyor olması bile yeterli bir gerekçe olabilir ona göre. İnsanların ya da olmuş olan herhangi bir şeyin düzeltilebileceğine inanmaz, yanlış giden bir şeyler varsa adaleti sadece ateş sağlayabilecektir. Soğuk, kibirli ve anlayışsızdır. Eğer canı sıkılıyorsa en küçük bir şeyden kavga çıkarabilir. Sakin, kendi hâlindeki insanlara gıcık oluyor. Canı sıkkınsa aynı ortamda bulunduğu herhangi birine rahatlıkla sataşabilir. Özellikle aynı soyadı paylaştığı Ophrys ve Zoey'yi gıcık etmeye bayılıyor, ancak bir başkasının onlara zarar verme ihtimali kızımızı çileden çıkarmak için yeterli. Onlara-istediğim-kadar-eğlenirim-ama-başkaları-dokunamaz havası içerisinde ki bu soyadına karşı hissettiği korumacı içgüdüden kaynaklanıyor. Bu sebeple o iki kızdan uzak dursanız iyi edersiniz. Size yakın davranıyor oluşu bunun daima böyle gideceğini garanti etmez, herkese ihanet edebilecek bir yapıya sahiptir çünkü. Yine de çevresindeki birkaç kişiyi, kendi kanıyla çelişme yaşamadığı sürece, savunacak kadar sevmesinde bir sakınca yok sanıyorum. Öyle işte.
Misafir
Misafir

Çarş. Nis. 18, 2012 5:59 pm
Luljeta Chancellor demiş ki:Narin ve kırılgan görünüşüne hiç uymayacak derecede erkeksi tavırlarının arkasında yatan sebep babasının onu doğumdan hemen sonra ölen abisinin yerine koyarak yetiştirmesidir. Asla bir hanımefendinin zarif yürüyüşüne ya da naif tutumlarına sahip olamayacağını bilerek hep böyle kızlara özenir ve hepsine arkasında kıskançlığın yattığı nefret deli gözlerle bakar. Chancellorların soyundan gelen intikam hırsı her davranışında görülür. Her zaman en iyi olmaya hedeflenmesi, ona gerekirse amaca ulaşmak için başkalarına kösteklik yaparken hiç vicdan azabı duymamasını sağlar. İçinde yatan narin yapısını keşfetmeye çalışanları kendisinden olabildiğince uzaklaştırır. Kaba kuvvetten çekinmez, her türlü düşman saldırısına karşı koymak için üretilmiş bir robot gibidir. İnsanlar tarafından iletişim gibi konularda adeta yabani olarak görülür.
Çogzel olmuş bu konu!
Vanity Jacinth Aeralith
Vanity Jacinth Aeralith
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lakap : Babası Vany, annesi Jace'i kullanıyor, ancak yeterince samimi olmayanların kullanmasını tavsiye etmiyoruz.

Çarş. Nis. 18, 2012 6:05 pm
Erkeklerin çoğunlukta olması gereken sevgili binamızdaki şu iki karakter kurgusu "Forestier amazonları birleşin!" diye bir çığlık atma isteği uyandırmadı değil. İhihi.
Misafir
Misafir

Çarş. Nis. 18, 2012 6:48 pm
Vahşiyiz! Böyle böyle çete kuracakken bunu amazonlar şekli yapabiliriz hoş olur aslen.....
Vanity Jacinth Aeralith
Vanity Jacinth Aeralith
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Çarş. Nis. 18, 2012 7:06 pm
Harbiden çok cici olabilir o aslında. :D
Magdelena Ellingson
Magdelena Ellingson
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Mag ya da M.

Perş. Nis. 26, 2012 2:49 pm
Magdelena gerçekten sabırlı birisidir. Zayıf yakalanmaktan korkar, insanların gerçekten ne hissettiğini bilmesinden hoşlanmaz. Her kim olursa olsun aradaki mesafeyi korumakta ısrarcıdır. Daha önce erkek arkadaşı olmamıştır ve bu konuya kafa patlattığı da söylenemez. Güç yönünden, dişiyi küçük görme cesaretinde bulunan erkeğin kafasını koparmakta -ya da en azından suratına bir tane geçirmekte- bir sakınca görmez.

Hemen karar verebilir. Kararlarından da kolay kolay vazgeçmez. İnatçıdır. Benimsediği fikirlere bağnazlık derecesinde inanır. Empati yeteneği güçlüdür. Duygularını ele vermekten sakınır. Daima güçlü kalmak ister. Ne olursa olsun olayların kendisini etkilemesine izin vermez. Çılgın bir macera arayışı vardır. Ortaya gücünü koyabileceği, kendini gösterebileceği oyunlardan zevk alır. Yanında rahat hissettiği insanlarla günlük takındığı soğuk tavırlarından vazgeçebilir.
~
Böyle bi başlığın açılmasına sevindim. :)

Lupin Santana
Lupin Santana

Cuma Nis. 27, 2012 5:16 pm
Nasıl biriyim?
Soğuk bir yapıya sahibim, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu durum, başkalarıyla iletişim kurmamı zorlaştırıyor. Ama pek umursamıyorum. Tek başıma ve sessiz bir ortamda bulunmayı tercih ediyorum. Zekiyimdir. Bunu, gizemli olaylar ile uğraşma istediğimden anlayabilirsiniz. Sırları çözmek, keşifler yapmak sevdiğim bir iştir. Fazla konuşkan biri değilimdir. Çevremde gelişen olayları sessizce takip etmeyi, yeri geldiğinde müdahalede bulunmayı tercih ederim. Fazla olmasa da bencil biriyimdir, kabul ediyorum. Her insan biraz bencildir, değil mi? Az sayıda olan dostlarıma değer veririm, evet. Bencilim dediysem, bencil pisliğin tekiyim demedim, ha? Başka… Kinci bir yapıya sahibim. Bana yapılan bir saldırıyı asla unutmam; zamanı geldiğinde karşılık veririm. İntikam duygusunu üzerimden atamıyorum. Bunun yanı sıra, tüm işlerimi sessiz ve gizli biçimde yürütmeyi severim. Dışarıdan bakıldığında gizemli biri olarak gözükmek hoşuma gidiyor. Şans adlı kavrama inanmam. Bir insanın yaptığı tüm işlerde onun başarısı vardır, şans nedir ki? Özgüvenim son derece fazladır. Kalkıştığım iş her ne olursa olsun başarılı olacağıma inanırım. Bahsettiklerim dolayısıyla hakkımda ‘duygusuz herif’ tarzında bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Aslında, duygusal biriyimdir. Ama bunu dışarıya belli etmemeye çalışırım ve bu işte çoğu zaman başarılı olurum. Aşka gelecek olursak. Aşka yeterince inanan biriyim, bu nedenle belki de kişiliğime uymayacak oranda romantiğimdir
Jesus Adrian Vargas
Jesus Adrian Vargas
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Ptsi Nis. 30, 2012 4:06 pm
Copy-paste olacak ama olsun.

İçine kapanık, sessiz bir tip. Konuşmayı sevmemesine rağmen konuşan insanları sever. Ağırbaşlı, saygılı ve saygıdeğer biri. Kimseyle geçinme çabası yoktur. Hayatta herkesin yalnız olduğuna inanır. Duygulara uzak yaşar. Suratındaki donuk ifadeyi silebilen kimse yoktur. Kendisini gülümseten kişiye aşık olabileceğini düşünüyor. İnsanları izlemeye bayılır. Onları izlerken, ya böyle olsaydı, oyununu oynayarak insanları kafasında şekilden şekle sokar. Bunların dışında büyü yeteneği oldukça gelişmiş. Sivri zekalı bir genç. Hogwarts tarihine olan merakı dillere destan. Eğer Hogwarts yıkılmış olmasaydı, o şu anda bir Ravenclaw olurdu.