leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yazdığınız İlk ya da En Eski RP

+12
Obelia Aedon
Magdelena Ellingson
Giosué Poldi
Riçırd
Emanuel Lachots
Rose Royceston
Peter Léo Schwarz
Rachelle Jeseven
Nils Wójcik
Zoey Aeralith
Josephine Leveraux
Vladimir Vyacheslav
16 posters
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Yazdığınız İlk ya da En Eski RP Empty Yazdığınız İlk ya da En Eski RP

Çarş. Nis. 18, 2012 8:26 pm
Bulduğum gibi paylaşayım dedim. Siz de bu başlıktan paylaşabilirsiniz. İlk rp'nin herkes için bir önemi vardır değil mi? Anılarınızı falan da paylaşabilirsiniz aslında. Neyse takılın.

İşte benim puan alamadığım ilk rp'm üzerinde en ufak bir değişim yapmadım göreceksiniz zaten de;:

Bu da puan alabildiğim hali ki bunda da oynamadım;:
Josephine Leveraux
Josephine Leveraux
De Vries
De Vries
Nerden : Kasımpaşalı. Buradan anlayacağınız üzere eli de maşalı.

Yazdığınız İlk ya da En Eski RP Empty Geri: Yazdığınız İlk ya da En Eski RP

Çarş. Nis. 18, 2012 9:08 pm
Ahah fikir çok iyiymiş. Bu bulabildiğim en eski rp oluyor. daha eskisi de vardır da kim bilir nerelerde, bilgisayarda bile kayıtlı değil.
direkt kopyala yapıştır, sıfır oynama:
bu da ders konusu vampirler olan bir başka ksks seansı:
ve son olarak bir moddy özentisi ksks dersi:

amanın. biz de gençmişiz.
Zoey Aeralith
Zoey Aeralith
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Lakap : Zoe

Çarş. Nis. 18, 2012 9:56 pm
İlk rp burada olduğuna göre link vereyim. Améth'in başvurusundakiydi sanırım. Evet oydu. Öyleyse link işte.
http://orenthia.my-rpg.com/t76-amethyste-de-nacria
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Perş. Nis. 19, 2012 10:18 am
Ciddiyim hiç beynim güncellenmiyor, hala Lovecraft, WOD, Poe arağı bir insanım. -_-

Nostalji yaptım bak, 2009'da yazmışım. Anne Rice'a fazlaca kapılma ve 3-5 kişi toplanıp kendi sitemizi açma olayıydı bunlar:

Bu da yine 2009'danmış. Meşhur Kaoru'yu bilen varsa çok şaşacağım. Gizem'e sevgiler :P:

İlk RP'ye başladığım dönemlerde yazmışım 2007 galiba, yarısı oyundan arak yarısı atmasyon duygulandım ühü. Hiç değişmemiş kadın karakter kurgularım.:
Rachelle Jeseven
Rachelle Jeseven
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lakap : reçel!

Perş. Nis. 19, 2012 2:11 pm
Keşke format ile her şeyim gitmeyeydi de rezilliklerimi paylaşaydım. 5 rpnin 3üne "kuzgun karası gece" ile başlayan masum Gizem........
KAORU GÖRDÜM GELDİM! Vladska filan duygulanıyorum bildiğin....... Yaşlanmış hissediyorum ahahah.
Peter Léo Schwarz
Peter Léo Schwarz
Unutturma Ekibi Çalışanı
Unutturma Ekibi Çalışanı
Lakap : Peet

Perş. Nis. 19, 2012 2:25 pm
Bu üstteki role playleri atanlar ne zaman başladılar bir belirtebilirlerse sevinirim. :D
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Perş. Nis. 19, 2012 2:29 pm
Ahaha Kaoru'nun karakter kartı bile duruyor bende. Bir tane Bartekli, iskoçlu bir şey buldum ne alakaysa u.u
Ben 2007'de başladım, ama ne başlamak asdf

En son Nils Wójcik tarafından Perş. Nis. 19, 2012 2:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rose Royceston
Rose Royceston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lakap : Ateşin Kızı

Perş. Nis. 19, 2012 2:37 pm
Ben 2006'da başladım, bana git ilk Rp'ni bul deseniz mümkünatı yok bulamam. Hem siz yine iyi yazıyormuşsunuz, ben başladığımda rpler genellikle karaktere saçma sapan hareketler yaptırıldıktan sonra parantez içine koyulan kahkaha ifadelerinden oluşuyordu. Punto 12-13 falandı ki uzun görünsün, bir paragraftan fazla yazmıyorduk zaten. Modellerimizi de Google Resimler'den buluyorduk, model listesi falan yoktu tabi. Saçma sapandı işte. Güzeldi ama.

Anlatayım dedim, rp falan koymadım ama idare edin artık.
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Perş. Nis. 19, 2012 3:17 pm
Ben 2009'un başında başladım; ama durum ortada asdf.
Peter Léo Schwarz
Peter Léo Schwarz
Unutturma Ekibi Çalışanı
Unutturma Ekibi Çalışanı
Lakap : Peet

Cuma Nis. 20, 2012 5:27 pm
Oho. Siz yine yeniymişsin. 2005-2006'daki rplerin %80'i 2-3 satır olurdu. Ben 2006 yıllarında sizin yazdığınız gibi rp yazanlar görmemiştim o yüzden sormak istedim. :D
Emanuel Lachots
Emanuel Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

C.tesi Nis. 21, 2012 8:11 am
Peter Léo Schwarz demiş ki:Oho. Siz yine yeniymişsin. 2005-2006'daki rplerin %80'i 2-3 satır olurdu. Ben 2006 yıllarında sizin yazdığınız gibi rp yazanlar görmemiştim o yüzden sormak istedim. :D
Kesinlikle katılıyorum :D 2007 de başladım ve ilk rp o kadar berbat ki buraya koymaya utanıyorum. :D
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

C.tesi Nis. 21, 2012 12:32 pm
Benim ilk rp, LOTR kurgulu bir sitede, Avatar konulu rp yapıp kısa süre banlandığım üç satırlık rp idi. *-*
Giosué Poldi
Giosué Poldi
İksir Profesörü
İksir Profesörü

C.tesi Nis. 21, 2012 9:41 pm
Aynen öyle şu uzun rp yazanlar daha çok 2009 dan sonra başlayanlardır. İlk yaptığım rp iki satır filandı. Kalın yazmıştım üzerine birde mor renk koymuştum ki anlatamam. Paintten avatar yapıyordum, avatara çerçeveyi filan paintten yapıyordum. Taş çatlasın o da 2006 filandı. O kadar geriydim ki halen geriyim üç satır rp filan yazarım. Fakat şüphesiz bir gerçek o zamanlar daha çok zevk alıyordum ve daha çok yaşıyordum bu oyunu.
Emanuel Lachots
Emanuel Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 9:32 am
Giosué Poldi demiş ki:Aynen öyle şu uzun rp yazanlar daha çok 2009 dan sonra başlayanlardır. İlk yaptığım rp iki satır filandı. Kalın yazmıştım üzerine birde mor renk koymuştum ki anlatamam. Paintten avatar yapıyordum, avatara çerçeveyi filan paintten yapıyordum. Taş çatlasın o da 2006 filandı. O kadar geriydim ki halen geriyim üç satır rp filan yazarım. Fakat şüphesiz bir gerçek o zamanlar daha çok zevk alıyordum ve daha çok yaşıyordum bu oyunu.
Kesinlikle katılıyorum. Kendimi gerçekten Hogwarts'ın içinde hissediyordum. Dersleri yazan profesörlere PM atarken profesör diye sesleniyordum. İlk ders rpmi hatırladım. Nasıl yapılacağını bilmiyordum. Profesörün yazdığına göre yapıldığını sonradan öğrenmiştim. Kafama göre yapmıştım ve dönemin ilk uçuş dersinde havaya uçmuştum. :D hem de 'Uç uç uç' diyerek. :D
Emanuel Lachots
Emanuel Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 9:38 am
Evet utanmadan bir de buraya rpmi bırakıyorum. :D Hala okuyarak gülüyorum. Belki bazılarınız meşhur karakter Yarenia Davis'i tanıyordur. Gerçekten Yarenia bir efsane :D

Spoiler:
Magdelena Ellingson
Magdelena Ellingson
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Mag ya da M.

C.tesi Nis. 28, 2012 6:46 pm
Ben çok yeniyim ama haksızlık bu. :D Mükemmel bunlar. (A) Keşke ilk rpmi bulabilsem. HP ile başlamıştım ben. Adım Scarlett'tı ve her cümle "Scarlet..." diye başlıyordu. :D

-Yarenia'yı çok sevdim ben. :D
Obelia Aedon
Obelia Aedon

C.tesi Nis. 28, 2012 7:43 pm
Ahhaa Yarenia ismini nasıl uydurdum hala anlamıyorum. :D Ama çoğumuz kendi ismimizden türetirdik o zamanlar.
Yaren= Yarenia
Helin= Helen vs
Rose Weasley
Rose Weasley
Slytherin III. Sınıf
Slytherin III. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 9:07 am
2003-2004 gibi RP'e başlayan kızın dramı... O zamanlardan kalan var mı bilmiyorum, Gizem Dairesi diye bi site vardı, adminin adı da Enzo Ferrari'ydi düşünün fgshjs

Helen Black idim orada sanırım, Chibits'li avatar kullanırdım, ilk adam akıllı ünlüm de Jessica Alba oldu sanırım. Yaptığım ilk RP'i hatırlıyorum da şöyleydi, yani arasam hayatta bulamam ama aklımda var biraz;

Helen koşakoşa ağaçların arasına daldı ve orada gördüğü Umut Potter olmuştu,Umut Potter çok yaralıydı muhtemelen ona bir hayvan saldırmıştı ve çocuğu süpürgesine attığı gibi evine doğru uçtu,onu orada tedavi edecekti,Umut'a baktığında çok üzülüyordu ve eve geldiklerinde hemen sargılar sardı ve sonra kendisine bir içki alıp televizyon izlemeye başladı televizyonda Evanescence vardı çok mutlu olmuştu.

Ahahaha sonra da Ayaklı Hastane Helen olmuştum.
Milos Drahoslav
Milos Drahoslav
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 9:42 am
Bu hikayeleri çok seviyorum, ilk rpleri okumayı da... İlk rp'min puanlanmasını 2 gün beklemiştim; fakat kabul edilmemişti. Sonra düzenleyip, tekrar koymuştum. Bunu da 3 gün mü ne beklemiştim. Beklerken, bütün adminlere moderatörlere pmleri çakıyordum ki Gülşah ile oradan tanıştık. Yarım yamalak da olsa sonra kuzenim kurgu falan ayarlamış bir baktım Muhammed, Ege, Gülşah, Beste toplusundayım. Sonra ilk partnerim de Gülşah'tı, Ekin'i g*tü kalkık sanırdım ahaha. Admin olduğunda kıskanmıştım falan... Diye uzuyor anılar. ^^ Bu arada bahsi geçen site House Of Night Turkey.
Carmella Decartius
Carmella Decartius
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Carmy. Çok az kişi ona Eura diyebilir.

Paz Nis. 29, 2012 10:15 am
Milos Drahoslav demiş ki:Ekin'i g*tü kalkık sanırdım ahaha. Admin olduğunda kıskanmıştım falan...
Dayaklıksın çocuk, harbiden. Ege beni admin zannederdi ve bana o kadar çok pm atardı ki bir ara deliriyordum sandım. Neyse. HONT'da başladım sayılır ben de rp'ye, Ege gibi. Birazcık daha öncesi var ama o ciddi anlamda sayılmayacak bir dönem. 2009'un Ağustos ayında başladım rp'ye. Milyon kere bırakmayı deneyip bırakamadım falan. İlk rp adım Scarlett Dulcie Ruzgo'ydu, modelim Hillary Duff'tı falan filan. Bir de kelime hatam olmazdı yazdıklarımda ama noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmazdım hiç ghdghjkd Rp'yi bulabilirsem ben de yollarım buraya.
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Nis. 29, 2012 10:18 am
Rose Weasley demiş ki:2003-2004 gibi RP'e başlayan kızın dramı... O zamanlardan kalan var mı bilmiyorum, Gizem Dairesi diye bi site vardı, adminin adı da Enzo Ferrari'ydi düşünün fgshjs

Helen Black idim orada sanırım, Chibits'li avatar kullanırdım, ilk adam akıllı ünlüm de Jessica Alba oldu sanırım. Yaptığım ilk RP'i hatırlıyorum da şöyleydi, yani arasam hayatta bulamam ama aklımda var biraz;

Helen koşakoşa ağaçların arasına daldı ve orada gördüğü Umut Potter olmuştu,Umut Potter çok yaralıydı muhtemelen ona bir hayvan saldırmıştı ve çocuğu süpürgesine attığı gibi evine doğru uçtu,onu orada tedavi edecekti,Umut'a baktığında çok üzülüyordu ve eve geldiklerinde hemen sargılar sardı ve sonra kendisine bir içki alıp televizyon izlemeye başladı televizyonda Evanescence vardı çok mutlu olmuştu.

Ahahaha sonra da Ayaklı Hastane Helen olmuştum.

Bu Ayaklı Hastane Helen mevzusunu hatırlıyorum. Çok merak etmiştim muhabbetin aslını şimdi görüyorum ahaha
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Paz Nis. 29, 2012 11:48 am
aa ahahah hatırlayan bi dilara vardı sanırım ya, sevindim sanırım bilemedim utandım gibi biraz da
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Nis. 29, 2012 11:56 am
Çok şirindi bence. Dönüp kendime bakınca gerçi, utanma neler yaptık biz... *^*
Obelia Aedon
Obelia Aedon

Paz Nis. 29, 2012 4:15 pm
İlk başladığınız sitelerin adını hiç duymamıştım. Ben Büyülü Boyutta başlamıştım da, bunlar artık reklama girmiyor değil mi? :)