leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Antoinette; Alexis. Empty Antoinette; Alexis.

Cuma Nis. 20, 2012 4:16 pm
Alexis Antoinette

Kendisini narsizm derecesinde çok seven ama hiçbir şekilde bunu kibre dönüştürmeyen adeta bir melektir. Çevresindeki insanları kırmaktan nefret eder, bu yüzden de sürekli kendisi kırılır. Oldukça saftır, bu özelliği muggle doğumlu olmasından kaynaklanıyor elbette. Muggleları çok sevmesine rağmen, anne ve babasından nefret eder. Alexis çok küçükken boşandıkları için onları asla affetmeyecek, zaten ikisiyle de kalmıyor. Paris'te stilistlik yapan teyzesinin yanında kalıyor tatillerde. Anne ve babasına olan nefreti öyle boyutlara ulaşıyor ki bazen onlar hakkında konuşulduğu zaman kendisini kaybediyor.

Melek vs. Şeytan

#Modaya olan düşkünlüğü yüzünden kötü giyinen kişilerden nefret eder. Zaten katlanamadığı tek insan tipi de modadan bihaber giyinen kişilerdir. Onların yaşamasını bile gereksiz bulur.
#Geçmişte hiç sevgilisi olmamıştır. Aslında hiç gönül ilişkisi tarzında bir şey yaşamamıştır. Çünkü, kendisini kimseye uygun görmüyor. Herkes ona hayran olmak zorunda. Tek çocuk olduğu için böyle düşünüyor, yoksa gerçekten kötü bir niyeti yok. Zaten korkuyor da, bir ilişkisi olur da derslerinde sorun yaşar diye.
#Sanatın her dalına karşı fazlaca ilgilidir. Özellikle dansa... Tango, onun için aşkın tanımıdır. Yaşama sebebi oalrak görür. Tabii bunun geçmişteki Tango eğitmeninin çok yakışıklı olmasının bir etkisi yok.
#Alexis, kitaplarına çok düşkün. Saatlerini kütüphanede araştırma yaparak geçirebilir. Ders çalışmayı çok seviyor, ama kesinlikle inek değil. Hayatı sömürmeyi felsefe edinmiş bir kişi aksine. Kafası çalışıyor, sırrı bu.

Aranıyor
#Elbette bir partner olmalı. Ama bu Slytherin ruhu taşıyan birisi olsa süper olur. Alexis'in böyle dünyasını altüst edecek tarzda.;; Richard Chancellor Jr.
#Bol sayıda dost/düşman.
#Alexis'in partilere olan düşkünlüğü dolayısıyla tanıdığı alakasız kişiler.
#Özel kurgular, gelin kafa patlatalım.

İlişkiler

#Richard Chancellor Jr. ;; Onunla ilk tanışmamızı hatırlıyorum da.. Beni tanımamıştı! Sanki çok umrumda, soylu falan olmasını gerçekten hiç umursamıyordum. Ama işte.. Şey... Onu seviyorum..
#Mylene de Villiers;; Mercier mi? Onun için oldukça saçma. Yani, gerçekten aramızda olmasının sebebini idrak edemiyorum.
#Améthyste de Nacria;; Richard'la aramıza girmeye çalışan bir 'yılan'. Beni saf zannediyor, tamam öyleyim, ama sevgilimle arama girmeye çalışan olursa... İşte o zaman korkmalılar.
#Rogue Chancellor;; Jr'ın kardeşi, aslında başlarda ondan hiç hoşlanmamıştım. Hep Richard'ı sevdiğini ve bizi ayırmaya çalıştığını düşünmüştüm ama şimdilerde bu düşüncemden dolayı utanç duyuyorum... O benim için gerçekten bir dosttan öte..
#Scorpius Malfoy;; Benim gibileri bu kadar aşağılamasına tahammül edemiyorum. Kesinlikle bu saf kötülükten başka bir şey değil! Onunla sonuna kadar düşman kalacağımıza eminim.

En son Alexis Antoinette tarafından Ptsi Mayıs 07, 2012 11:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Antoinette; Alexis. Empty Geri: Antoinette; Alexis.

Cuma Nis. 20, 2012 4:19 pm
selam. *-*
Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Cuma Nis. 20, 2012 4:35 pm
Selaaam, çiziyorum o ilk kurguyu. Ehe.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Cuma Nis. 20, 2012 4:55 pm
Aha ben diğerleri ile de geleyim. Lucio,Aidan,Damien var. Ne yapsak ki?
Mylene de Villiers
Mylene de Villiers
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Cuma Nis. 20, 2012 8:55 pm
Partiler sayesinde tanışmış olabiliriz. Benim Mercier binasına pek uymadığımı düşünüyorsundur ancak bir olay olur ve binamı fazlasıyla savunduğumu görünce bu duygularından sıyrılabilirsin falan. Olur mu ki?
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Cuma Nis. 20, 2012 9:07 pm
Şimdi. Eminim Améth gibi gerçekten mükemmel olan veela bir hatundan nefret edersin. Hem binalarda buna müsayit. Ayrıca Richard'la kurgumda annesi Améth'i Richard'a yamamaya çalışıyor. Onlar genede bir süre sonra iyi arkadaş oluyor Richard Améth'i koruyor filan, Améth biraz dökülmüş modda Richard'a. Neyse işte bu durumuda kıskanabilirsin. Çünkü kızın hem okuldaki ünü belli hem de veela nereye gitse dikkat çekiyor. Zaten tam bir modacı, veelalığı bir yana dış görünüş konusunda da baya iyi. Kısaca tam senin düşmanın olacak bir tipleme.
Rogue diyeceğim. Sasha ve Frida'yı ayrı düşünemiyorum ancak hatunun üvey abisinin sevgilisisin. Onunla Richard'ın kurgusuda bir hayli karışık. Genç kız Richard'a aşıktı gençken ve üvey abisi onu hiç sevmedi. Dolaylı olarak bir süre sonra genç kız ondan daha iyi olduğu piskolojisiyle bu işte sıyrıldı ve hep Richard'la yarışır oldu. Genede gizliden onu koruyan filan bir tip. Duygusaldır ama asla belli etmez. İnsanlarla işyi geçinir aslında. Sasha ve Frida ya iyi olalım bence. Şöyle olabilir iyi olursunuz vs. Richard bu durumu hiç sevmez hatta Rogue'nun bilerek senle iyi olduğunu aranızı bozmak istediğini söyler. Richard küçükken farkındaydı çünkü sanırım Rogue'nin aşkını. Neyse işte sen genede bu hatunun abiciğini koruduğunu fark edersin bir şekilde Richard'a savunmaya çalışırsın onu vs. Çünkü ayıramadım bu karkaterleri gönlüm el vermedi.
Scorpius Malfoy'sa klasik Malfoy işte. O ne olur bilemedim. Sen bir düşün istersen.
Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

C.tesi Nis. 21, 2012 3:18 pm
- Mylene; Evet, tam da uydu kurgumuz. :D

- Améth; Anlamadığım tek bir şey var. Rogue içten gelerek mi dost yoksa Jr'ın sandığı gibi mi?
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

C.tesi Nis. 21, 2012 5:45 pm
Rogue içten gelerek dost. Yani gerçekten dost dediğine ölebilecek biri. O yüzden dost hani. Abisinide seviyor zaten ama çocukluktan gelen bir rekabet işte. Bir dönem abisi hep kötü sanacak onu hatta ihanet etti sanacak o dönem biz de biraz ayrı düşebiliriz ama seni de çok seviyor olur. Hatta abisinin gerçeği anlamasında sen yardım edersin filan. Hani gerçekten sonuna kadar dost olur sana.
Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 8:05 am
Malfoy'la çok fena düşman olalım bence. Alexis'le hiç uyuşmuyorlar.
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Paz Nis. 22, 2012 9:02 am
Tamam riçırdla da rakipler zaten olur anlaşamamaları.