leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niegoslaw

+7
Feodor Vasilyev
Francisco Lachots
Lev Soljenitsin
William Mason Carrington
Euterpe Châtillon
Scorpius Malfoy
Niegoslaw Herman
11 posters
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Niegoslaw Empty Niegoslaw

C.tesi Nis. 21, 2012 6:04 am
Öncelikle bu karakter biraz anarşist bir karakter. İstibdat düzeninden nefret eder. Nerede bir eksik varsa düzeltilmesi için isyan çıkartacak bir potansiyele sahip. Soğukkanlılığı onu karşısındakine karşı ürkütücü gösterir. Hele ki sakin bir çehreye sahip olması bazen korkutur etrafındakileri. Çünkü önemli veya önemsiz her olayda istifini bozmaz. Polonya'nın büyücü krallarının soyundan gelir. Babasının ülkesindeki büyücü ve cadılara uyguladı sert yönetimi küçüklüğünden beri eleştirir. En sonunda Niegoslaw, on yedi yaşına geldiğinde babasına ilk başkaldırısını gerçekleştirir. Babası onu çok sevmesine rağmen, tahtına sahip çıkacağını düşündüğü için Niegoslaw'ı Rusya'ya sürer. Veliaht Prenslik hakkını kaybettiğini ülkesine ilan etse de, Polonya'nın büyücü ve cadı kesiminde onun istibdat döneminden bıkan kişiler bunu kabul etmez. Büyük bir isyanın dalgasına öncü olmuştur Niegoslaw. Bu yüzden Varşova Yenilikçileri adında bir birlik kurulur. Niegoslaw'ı liderleri seçerler. Onun emri ile Babasını tahtan indirip kendisinin geçmesini isterler. Niegoslaw bunun daha erken olduğunu söyler ve birliğin faaliyetlerini bir süreliğine durdurur. Babası aniden kesilen halkın istekleri karşısında afallar. Çünkü ortada bilmediği bir durum olduğu için ne olacağını tahmin edemez. Bu yüzden oğlunu öldürme girişimine girer. Papadan yardım ister. Bunun üzerine Papa Niegoslaw'ı aforoz eder. Bu olay olduğunda Nie Hogwarts'a giden trene binmek üzere olduğu olduğu için haberi olmaz. İşte burada bu adamın kurgusu başlıyor.

Öncelikle, kendisinin aforoz edildiğini bildiren haberi ona gösterecek bir kişi lazım.
-
Daha sonra babasının büyük miktar para karşılığında para vererek oğlu hakkında muhbirlik yapmasını istediği bir cadı.
-Rogue Chancellor
Aforoz edildiği için ona düşman olanlar. Bir anda bakış açıları değişenler.
-
Papanın iradesi ve hükmü altında olan profesör veya öğrenciler. Niegoslaw'ın ölmesine yardım etmeye söz vermiş kişiler.
-
Niegoslaw'ın peşine takılan suikastçı bir melez olarak düşündüğüm için bir melez katil.
-
Okuldaki huzursuzluğu sezen dostları (-Hogwarts'ta küçük çaplı bir savaş çıkarmayı düşünüyorum.-)
-Luljeta Chancellor
-

Başka kurgusu olan varsa gelsin.

En son Niegoslaw Herman tarafından C.tesi Nis. 21, 2012 12:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Niegoslaw Empty Geri: Niegoslaw

C.tesi Nis. 21, 2012 6:55 am
Daha sonra babasının büyük miktar para karşılığında para vererek oğlu hakkında muhbirlik yapmasını istediği bir cadı.
Bu Rogue olabilir. Ailesi arasında bir hain olarak görülüyor, kendi ailesine ihanet edebilen bir cadının kimseyi düşünmeyeceği aşikar olarak görülebilir. Ondan baban onunla anlaşmış olabilir. Rogue başta umursamaz para için kabul eder, sonra seninle tanışır okulda normalde erkekleri yaklaştırmaz yanına ama işi için seninle yakın bir ilişki kurmaya başlar. Bir süre sonra durumu öğrenir, aforaz haberlerini işte ölüm ilanını filan görür. O anda zaten babana haber yollamayı bırakır, yolladığı haberler genelde gereksiz bilgiler olur. Sadece adamı oyalamaya çalışır. Çünkü gerçekten iyi bir ilişki kurmuşsunuzdur. Tabii daha sonra sen Rogue'nun ne yaptığını öğrenince işler biraz karışabilir.
Misafir
Misafir

C.tesi Nis. 21, 2012 12:05 pm
Luljeta yardımcı olacak filan demiştik eheh.
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

C.tesi Nis. 21, 2012 12:22 pm
Ekledim.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

C.tesi Nis. 21, 2012 12:41 pm
Benim klasik Euterpe'imi biliyorsun değil mi? Ne yapsaak? :m
William Mason Carrington
William Mason Carrington
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

C.tesi Nis. 21, 2012 12:44 pm
Petre Piedmon ile çok özel kurgu istiyorum. Napsak?
Lev Soljenitsin
Lev Soljenitsin

C.tesi Nis. 21, 2012 1:03 pm
Bilmem ki? Şey olabilir Şimdi küçük çaplı bir savaş çıkarıp okuldan kaçacak bu eleman. Oradan gidelim Ege. İşte sen ona kaçış planı falan hazırlarsın ^^.

Hmm Niegoslaw müziğe bayılıyor. Piyano çalıyor işte. Seninle o şekilde tanışsın. Sen işte Polonya'da olan karışıklıklar yüzünden baya meraklanmışsındır. Ona sorular falan sor. Ciddi sorular.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

C.tesi Nis. 21, 2012 1:16 pm
Hımm tamam uygundur o zaman ^^
Lev Soljenitsin
Lev Soljenitsin

C.tesi Nis. 21, 2012 1:18 pm
Tamamdır o halde ^^.
Francisco Lachots
Francisco Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Chico.

C.tesi Nis. 21, 2012 3:31 pm
Cok guzel kurtaririm seni.. Boyle kafamda bir final sahnesi olusuverdi... Muzik calar, okuldan kacarken tam dusmanlarindan biri asasini sana yoneltmis, benim karakter arkadan dalar dislerini adamin boynuna gecirir... ( Burada karakterimizin Cyrene olusu devreye giriyor. ) Sonra kanaktlarini ve sivri dislerini yerine sokup tenini insan haline sokar ve elini uzatir... Sonra sen kacar gidersin okuldan istersen Francisco kanatlarini cikarir, golu gecersiniz... Bi nedeni vardir ama bunun, sen ona bir seylerde yardim etmissindir... Ya da dusmansinizdir; ama oyle olumune degil. Birbirinizi daima kollarsiniz falan... Tam sekillenemedi kafamda, bunlari oku da bi sen birlestir bisiler cikar, eminim cok guzel olur.
Feodor Vasilyev
Feodor Vasilyev
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Valentin var, ikinci adı. Pek kullanmaz.

C.tesi Nis. 21, 2012 3:46 pm
Huzursuzluğu sezenlerden olabilirim. Vasilyevler Rusya'ya sürüldüğünde sana yardım etmiş olabilirler hatta. Teyzem de Roman bir cadı, Varşova Yenilikçileri'ne destek olmak için Polonya'ya gitmiş de olabilir.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 7:12 am
Richard'ın soyu da İngiltere Hanedanlığına dayanıyor ve ailecek aforoz edilmişler. Chancellor ailesinin lideri. İkisi birlikte iyi anlaşsalar da Richard kendi gücüne denk ve damarlarında hükümdar kanı taşıyan bir büyücü hakkında iyi düşünceler beslemeyebilir. En başta dostlukla başlayan çatışma, belki daha sonra düşmanlığa uzanabilir.
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 8:08 am
Arda süper olur. Nie için sağlam bir dost olursun ^^.
Tamamdır Vasilyev ailesini komple dostum olarak kabul ediyorum^^.
Ooo işte tam benlik bir kurgu. Kraliyet ailelerinin çarpışması. Süper olur ^^.
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Paz Nis. 22, 2012 9:01 am
Al işte başta benim Rogue düşman oluyor, sonra dosta dönüyor. Üvey abisi başta dost sonradan düşmana dönüyor. Yok bir riçırdla bir ortak nokta tutturamayacağız.
Nieciğim Scorp dost olur. Düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığından yol alır hatta riçırdla. Bir de eli her şeye uzanan bir malfy olarak aforoz haberini sana ulaştıran kişi olması pek şaşırtıcı olmaz hani. Niegoslaw 3029022858
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 9:07 am
Olabilir.
Klaus Kämpfer
Klaus Kämpfer
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 6:23 pm
Destekçi bi yakın arkadaş ara da başvurayım :D
Jeanne Boucher
Jeanne Boucher
Konsey Üyesi, Forestier Temsilcisi

Salı Mayıs 15, 2012 3:30 pm
En sevdiğim öğrencim, gel şöyle yanıma. Öncelikle, kendisinin aforoz edildiğini bildiren haberi ona gösterecek bir kişi lazım.
Eğer bu kişi Niegoslaw'ı seven, destekleyen birisiyse Jeanne bu iş için uygundur.
Ulfhedin Faborg
Ulfhedin Faborg
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Salı Mayıs 15, 2012 3:33 pm
Ohoo en sevdiğim öğrenci modunda oldu Nie süper. Artı evet olsun olsun. Ve rpsini yapalım en kısa zamanda. Çünkü daha Saray basacak Nie :D
Jeanne Boucher
Jeanne Boucher

Salı Mayıs 15, 2012 3:37 pm
Tamamdır, zaten Jeanne Forestier öğrencileriyle gurur duyuyor. Hele ki Nie gibileri.
Similar topics