leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

;; Vanity

+4
Berthé A. Glamour
Niegoslaw Herman
lleana Stauss
Vanity Jacinth Aeralith
8 posters
Vanity Jacinth Aeralith
Vanity Jacinth Aeralith
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lakap : Babası Vany, annesi Jace'i kullanıyor, ancak yeterince samimi olmayanların kullanmasını tavsiye etmiyoruz.

;; Vanity Empty ;; Vanity

C.tesi Nis. 21, 2012 4:14 pm
Vanity, kelimenin tam anlamıyla yok etmekten hoşlanıyor, yani fazlasıyla yıkıcı bir karakter. Favorisi ise ateş, zira nihaî bir son düşünülecekse bunu yalnızca alevler getirebilir ona göre. Bir şeyi yok etmeyi istemesi için bir nedeni olmasına da gerek yok, sadece canının sıkılıyor olması bile yeterli bir gerekçe olabilir ona göre. İnsanların ya da olmuş olan herhangi bir şeyin düzeltilebileceğine inanmaz, yanlış giden bir şeyler varsa adaleti sadece ateş sağlayabilecektir. Soğuk, kibirli ve anlayışsızdır. Eğer canı sıkılıyorsa en küçük bir şeyden kavga çıkarabilir. Sakin, kendi hâlindeki insanlara gıcık oluyor. Canı sıkkınsa aynı ortamda bulunduğu herhangi birine rahatlıkla sataşabilir. Özellikle aynı soyadı paylaştığı Ophrys ve Zoey'yi gıcık etmeye bayılıyor, ancak bir başkasının onlara zarar verme ihtimali kızımızı çileden çıkarmak için yeterli. Onlara-istediğim-kadar-eğlenirim-ama-başkaları-dokunamaz havası içerisinde ki bu soyadına karşı hissettiği korumacı içgüdüden kaynaklanıyor. Bu sebeple o iki kızdan uzak dursanız iyi edersiniz. Size yakın davranıyor oluşu bunun daima böyle gideceğini garanti etmez, herkese ihanet edebilecek bir yapıya sahiptir çünkü. Yine de çevresindeki birkaç kişiyi, kendi kanıyla çelişme yaşamadığı sürece, savunacak kadar sevmesinde bir sakınca yok sanıyorum.

Özel olarak,
;; Tek gecelik ilişkiler. Vanity onlara karşı herhangi bir şey hissetmeyecek özel olarak. Öncesinde ya da sonrasında bir muhabbetleri olmak zorunda da değil. Sayı ya da cinsiyet sınırlaması koymuyorum şimdilik.

;; Bir tane 'friends with benefits' olarak takılacakları erkek. Ara sıra birlikte olsalar da arkadaşlıkları hiç bozulmayacak.

;; Gıcık ettiği, ona gıcık olan insanlar. Düşmanlar da diyebiliriz. Aralarında ağız dalaşları, hatta düellolar bile olabilir.
-lleana Stauss

;; Birlikte takılmaktan hoşlandığı kız arkadaşlar. Buraya üç kişi uygun olacaktır sanıyorum, Forestier ya da Selfier olmaları tercihim, zira Vanity diğer binalardan insanlarla anlaşabilecek biri değil.

;; Göl kenarında birlikte oturup içtiği, dertleştiği bir kişi.

Bunlar haricinde özel kurgularla da gelebilirsiniz.

En son Vanity Jacinth Aeralith tarafından C.tesi Nis. 21, 2012 4:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lleana Stauss
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

;; Vanity Empty Geri: ;; Vanity

C.tesi Nis. 21, 2012 4:21 pm
Ona gıcık olan insanlar.
Vanity Jacinth Aeralith
Vanity Jacinth Aeralith
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lakap : Babası Vany, annesi Jace'i kullanıyor, ancak yeterince samimi olmayanların kullanmasını tavsiye etmiyoruz.

C.tesi Nis. 21, 2012 4:26 pm
Ekledim efendim, kurgusal zemini de konuşalım tabii.
Niegoslaw Herman
Niegoslaw Herman
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 8:10 am
Tek gecelik ilişkilere Ulfhedin Faborg olabilir.
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Lakap : Glam.

Paz Nis. 29, 2012 12:58 pm
dusmanlara koysan cok hos olurduu
Teela Kirochka
Teela Kirochka
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : çamur ördeği

Paz Nis. 29, 2012 1:38 pm
Aslında düşman uygun. Hatta bir ara kulaklığının üzerine basıp kırmış olabilirsin. Bundan dolayı küçük çaplı hokuslu pokuslu bir dövüş geçmiş olabilir aranızda. Uygunsa rpsini hemen yapabilirik keke ^^
Jesus Adrian Vargas
Jesus Adrian Vargas
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Ptsi Nis. 30, 2012 9:16 pm
Nereye uyar pek emin olamadım. Tek gecelik ilişki olabileceğini sanmıyorum. Friends with benefits belki, göl kenarı da belki. Sen karar ver. Hiç emin olamadım. İkisinden biri olsun. Aslında içine kapanık bir tip Jesus pek dertleşecek gibi değil ama dinleyebilir diye düşündüm.
Charles Crestor
Charles Crestor
Kurtadam
Kurtadam
Lakap : Animal

Ptsi Nis. 30, 2012 9:19 pm
Tek gecelik adsdsfadsf
Lupin Santana
Lupin Santana

Çarş. Mayıs 02, 2012 8:32 am
'Friends With Benefits' ya da Göl kenarında birlikte oturup içtiği, dertleştiği bir kişi. olabilir seç birini :D