leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jacqueeline Moretz
Jacqueeline Moretz
Lakap : jac.

jac. Empty jac.

Ptsi Nis. 23, 2012 9:56 am
Adeta bir mutluluk topudur, etrafına daima mutluluk ve pozitif enerji yayar. Şaşırtıcı bir şekilde kendisine acı çektirmekten çok haz alır, mazoşist yani. Genelde hiçbir şeyi umursamaz, canı o anda ne yapmak istiyorsa onu yapar ve içinden geldiği gibi davranır. Yani kızımız için anı yaşıyor diyebiliriz. Hayalperest bir kişiliğe sahiptir. İlk bakışta size içine kapanık, asosyal bir kız izlenimi verebilir ama ona güven verip gerçek benliğine ulaşabilirseniz ne kadar geveze ve hiperaktif birisi olduğunu görebilirsiniz. Herkesi ve her şeyi sever, özellikle doğayı ve hayvanları. Yeşili koruyalım kafasında yaşar birazcık. Azıcıkta cesur bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Onu kızdırırsanız sonuçlarına da siz katlanırsınız. Ama ne olursa olsun kimseye karşı kötü duygular besleyip kin tutmaz.

İşte hanım kızımız Jac böyle birisi, ehem. Şimcik aradığım belirli bir şeyler yok. Ha arkadaş grubu arıyorum bi' özel olaraktan, o kadar. Dost, düşman, nötr, ex, flört falan filan hepsine uyarım. Yeter ki bir kurgumuz olsun. Şu anda siteden kimseyle kurgum yok o kadar yani, yalvartmayın beni n'olursunuz

En son Jacqueeline Moretz tarafından Cuma Nis. 27, 2012 7:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lleana Stauss
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

jac. Empty Geri: jac.

Ptsi Nis. 23, 2012 12:37 pm
Şöyle ki, olumsuz dahi olsa Scorpius ile münasebet içerisinde olmandan hoşlanmıyorum. Çünkü, ona Bellatrix mantığıyla takığım. Onunla sürtüşüyor olmanın altında, ondan hoşlandığını düşünüyorum. Ve senden nefret ediyorum. Dolayısıyla sana eziyet etmek adına elimden geleni yapıyorum. ahah.
Jacqueeline Moretz
Jacqueeline Moretz

Ptsi Nis. 23, 2012 12:43 pm
Kurgu kurgudur dostlar, her şey kabulümdür.
lleana Stauss
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 12:50 pm
Tüm kurgular olumlu olacaklar diye bir kural yok, değil mi?
Jacqueeline Moretz
Jacqueeline Moretz

Ptsi Nis. 23, 2012 12:53 pm
Tabii
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Ptsi Nis. 23, 2012 2:11 pm
Kıza bildiğin düşman kazandırmışım. Neyse madem öyle bir de dost yollayayım. Rogue Chancellor; serttir, hareketlidir, yeri geldimi bildiğin kafa göz millete dalar, erkeklerden nefret eder hatta Malfoy filan gibi çapkın, kendini bir şey sanan erkeklerden direk tiksinir. Senle uğraşmasına gıcık olur ve bir ara seni kurtarır. Hatta kendi karakterlerimi kavgaya tutuşturabilirim hani o derece sinir olur. Yardım eder filan böyle bir dostluğunuz başlar. Genede Rogue dostları için ölebilecek kadar bağlıdır onlara, sanada öyle bağlanır.
Jacqueeline Moretz
Jacqueeline Moretz

Perş. Nis. 26, 2012 9:36 am
Bana uyar, peki o halde