leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosé

+6
Celestia Myska
Ulfhedin Faborg
Aderyn Dorielle Euphrosyn
Scorpius Malfoy
Mylene de Villiers
Rohésia Récolte
10 posters
Rohésia Récolte
Rohésia Récolte
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : Rose

Rosé Empty Rosé

Ptsi Nis. 23, 2012 5:45 pm

Rosé Tumblr_lku7x23fsx1qars9eo1_500

Kasabanın güzel kızı Rose. Annesi muggle, babası melez. Babası seherbazdı ve son kalan ölüm yiyenleri temizlemek adına bakanlık tarafından göreve yollandı. Bizim kız o zaman daha yeni doğmuştur. Babası bir daha geri dönmediği için mugglelar arasında yetişti. Ufak kasaba onun her şeyi oldu ve herkese yardım ederek büyüdü. Çok tatlı, sevimli ve neşeli bir kızdır. Okula gelene kadar büyücü olmasını çok aldırmadı çünkü kasabada hiç büyüye ihtiyaç duymuyordu. Yalnızca babasından kalan bir iki büyücü kitabını okumakla yetindi. Okula geldiği yıl çok heyecanlandı ve hemen binasıyla kaynaşıp arkadaş aramaya başladı. Gerçekten çok neşeli bir kız olduğundan herkesle çok iyi anlaşabilir. Kasabada bir muggle gencine aşıktı ve okuldayken her hafta ona mektup yolluyordu. Üçüncü sınıfta bu genç bir daha mektup yollamayınca Rosé çok endişelendi ve yazın kasabaya dönünce çocuğun ölüm haberiyle sarsıldı. Biraz daha içine kapandı ve o neşeli kız durgunlaştı. Genede hala kimseyi kırmadan herkesin yardımına koşan bir tip. Gülümser ama bunu içinden gelerek yaptığı çok nadir olur. Çok iyi bir kızdır ve bir Selfier bile ona kötülük yapmadıkça onunla anlaşabilir. Öyle dalga geçilmesine filan aldıracak bir kız değildir.

Kurguları kapın gelin.

Mylene de Villiers
Mylene de Villiers
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Rosé Empty Geri: Rosé

Ptsi Nis. 23, 2012 8:17 pm
Diyorum ki başta sana gıcık davransın. Güzelliğini kıskansın. Ancak yaşadıkların onu derinden sarssın. Bir şekilde öğrensin. Ya sen anlat ya da bilmiyorum orayı düşünürüz. Evet kibirli falan olabilir ancak duygusuzda değil. O olaydan sonra seninle iyi anlaşsın falan, sana bulaşanlara karşı seni koruyabilir. Ne dersin?
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Ptsi Nis. 23, 2012 8:21 pm
Olabilir evet, Hogwarts'a döndüğünde sessizleşmesinden anlamış ve sormuş olabilirsin. O da orada dökülmüştür zaten ağlayarak. Çok bir şeyler saklayabilen biri değil dan diye her şeyi söyler. Süper perim oldu öyleyse. Rosé 3029022858
Mylene de Villiers
Mylene de Villiers
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 8:22 pm
Anlaştık o zaman bir ara rp yaparız oley! love
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 8:26 pm
Karakterlerimiz benziyor ve aynı dönemdeniz. En başından beri iyi anlaşıyor olabiliriz. Senin son dönemlerdeki halin yüzünden aramız bozuk olsun ama. Hala birbirimize değer versek de ilişkimiz artık eskisi gibi olmasın. Benim sürekli neşeli ve hareketli halim arada seni rahatsız etsin küçük sürtüşmeler yaşayalım falan. Olabilir mi?
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Ptsi Nis. 23, 2012 8:44 pm
Yapalım perim. En kısa zamanda hatta.
Olur elbette, genede bir süre sonra yeniden yakınlaşsınlar birbirlerine değer verenler bir şekilde bulur birbirlerini bence çünkü.
Ulfhedin Faborg
Ulfhedin Faborg
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Salı Nis. 24, 2012 11:20 am
Sen bu ünlüyü kullan Ulf sana yazmasın. Sanırım o zamanlar ancak Ulf öldüğü zamanlar olur :D Neyse Ben bu karakterine çok pis takarım bu karakterimle. :D
Celestia Myska
Celestia Myska
Sihir Bakanı Asistanı
Sihir Bakanı Asistanı
Lakap : Tia

Salı Nis. 24, 2012 12:20 pm
Tak Hikmetcim sen bütün karakterlerimöe tak seve seve kabul ederim. Rosé 3029022858
Czeclaw Wojcieszak
Czeclaw Wojcieszak
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 24, 2012 1:59 pm
Partner kurgusu istiyorum *.*
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Lakap : Ro

Salı Nis. 24, 2012 2:02 pm
Hiç olmaz diyeceğimi düşünmüyorum. Elbette olur. Ben de istiyorum Rosé 3029022858 Msn'e gelirsen konuşalım olmadı buradan konuşalım Rosé 3029022858
Czeclaw Wojcieszak
Czeclaw Wojcieszak
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 24, 2012 2:03 pm
Msn sıkıntı bende :D girdiğimde donuyor :D Ve evet Zengin Ressam bir kasaba güzeline tutulur... Kendimi yönetmen gibi hissettim :D
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Lakap : Ro

Salı Nis. 24, 2012 2:06 pm
Hehe tamam öyleyse zengin ressam bizim kasaba güzeline tutulsun, resimlerini filan çizsin. Rose'da bundan çok etkilensin filan. Sonra yakınlaşsınlar bir döner geri kaçar bizim kız kasabadaki ölmüş aşkı aklına gelir sonra sana açılır anlatır vs. vs. gider bu kurgu böyle. Rosé 3029022858
Czeclaw Wojcieszak
Czeclaw Wojcieszak
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Salı Nis. 24, 2012 2:32 pm
Aynen gitsin bu kurgu böyle :D
Giuseppe Massimo
Giuseppe Massimo
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Ptsi Nis. 30, 2012 4:14 pm
bu kıza giuseppe ölsün bitsin, arkadaş olsunlar lfnsdf kurguda yardım edebileceğini umuyorum, giuseppe bu kıza daha fazla bakarsa kalpten gider
Alixés Marjoline
Alixés Marjoline
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lakap : Alix

Ptsi Nis. 30, 2012 5:08 pm
Hehe Çoook yakın arkadaş olalım bence. Her şeyini anlatsın Rose ona. Otursunlar saatlerce konuşabilsinler. Zaten çok tatlı bir kızdır Rose eğlenirsiniz bol bol.