leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ey Yetişkinler!

+4
Améthyste de Nacria
Vera Darcey Conway
Scorpius Malfoy
Ojufemi
8 posters
Ojufemi
Ojufemi
Vampir
Vampir

Ey Yetişkinler! Empty Ey Yetişkinler!

Ptsi Nis. 23, 2012 6:25 pm
Olum siteye şöyle bir baktım yetişkin kurgusu çok az yapmayın etmeyin o.O Gelin toplanalım, kurgular, rpler yapalım o.O Öyleyse öncelikle Ojufemi'yi anlatayım u.u

M.Ö 1500lerde Eski Mısır'da doğdu bu kızımız. Yani akla hayale sığmayacak kadar yaşlı ve güçlü u.u On sekizinden gün alacağı gün Firavun uğruna kurban edilmek için seçiliyor, daha doğrusu ailesi bu kızı öneriyor. Elbet bir şekilde kaçmaya çalışıyor ancak tam kaçarken yakalanıyor ve öldürülüyor. İşte tam o esnada bir vampir yardımına koşuyor ve onu yanına alıyor. O gün bugündür yeryüzünde. Zaman geçtikçe oldukça güçlendi ve birçok şey öğrendi. Birçok kadim bilgiye erişti ve kendince bir isim yapmış bile olabilir. Şeytani denebilecek kadar kurnazlıklar peşinde. Güç hırsı gözünü kör etmiş. Uzun yazmaya üşendim şimdi u.u Her türlü kurgu helalimdir u.u Bu da kişilik özellikleri sanırım u.u

Spoiler:
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Yakın olanlara Scorp.

Ey Yetişkinler! Empty Geri: Ey Yetişkinler!

Ptsi Nis. 23, 2012 9:16 pm
Bilemedim ama bak bir bakayım şuraya belki sen bulursun.
http://orenthia.my-rpg.com/t343-tia-myska
Vera Darcey Conway
Vera Darcey Conway
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Salı Nis. 24, 2012 1:42 pm
M.Ö 1500lerden kalma bir vampir ve Sihir Bakanı Yardımcısı s.s Sonuç olarak Oje ne kadar şeytani de olsa bilge de biri. Bir şekilde karşılaşmış olabilirler ve Oje bir şekilde ona hikayesini anlatmış olabilir. Hatta Sihir Bakanı'nı tanıyor da olabilir Oje, eh sonuç olarak herkesin yıllar boyunca yaptığı şeyleri gözlemleyebilecek kadar uzun yaşamış. İşe alma konusunda yardımı olmuştur belki u.u Ay güzel bir kurgu bulamadım sanırım o.O
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Salı Nis. 24, 2012 1:45 pm
Benim kafamda bir şey parladı. Pm atıyım msnden konuşalım bence hem tanışmış oluruz.
Claudia Chelestis
Claudia Chelestis
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Çarş. Nis. 25, 2012 3:52 pm
Şimdii Cyril var, zaman yolcusu falan melez bu adam, Doctor Who özentisi sdfgh onunla güzel kurgu çıkar bence, Oje'nin insan halini gören ve vampir olmayan biri olabilir, bu sebeple bi bağlantılar bi arkadaşlıklar bişeyler olabilir ehe bilemedim çok
Toro Vikingreisi
Toro Vikingreisi
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Λεαρτεσ Ρουμπανης

Perş. Mayıs 03, 2012 7:27 am
Cristobal resmini çizsin, heykelini yapsın.
Kacey de seni görür görmez cisimlensin.

Cristobal vampir olduğunu bilmesin başta, sonra bunu fark edince çaktırmasın, ancak kıza bayılsın. Onu böyle eski Mısır kıyafetletine büründürüp modern yorum katsın ki senin karaktere de uyar. Senin kız başka zamana ait olduğu halde zamana uyan, uyum sağlayan bir tip.

Kacey'e gelince, o senden çok korkuyor olsun. Kız sağa sola çarpıyor, onu bunu kırıyor ya sakar olmadığı halde. İşte o b.k şansı seni de kendine çeksin. Kız gece dolaşırken sen acık. Yemeye kalkış bunu, son anda bunu Daniel kurtarsın, cisimlensinler beraber ormantik ormantik.

Çocuklara gelince Aidan ile muhatap olursun bence, ama nasıl bilmiyorum. Ya da dur aklıma geldi. Ra ile beraber başını belaya soktuğu geçen seneki olay kızı alıp gizlice Hogsmead'e götürmek, oradan uç uç şebekesi kullanarak Diagon yoluna gitmeye kalkıp Godrics Hollow'a rastlamak. Sen tabi orası evinin olduğu yer olduğundan zavallı çocukların başına musallat ol. Süper oldu bence yani s.s (Yetişkin olmayanlar da insandır :L)
Briseis
Briseis
Vampir
Vampir

Perş. Mayıs 03, 2012 12:57 pm
Şimdi, Briseis Jacques ile arkadaşımsı bir şey. Ojufemi ile de öyle olabilirler. Yani yaratıcı bir şey yok aklımda. Sen bak buradan belki aklına daha yaratıcı bir şey gelir o.O
Amethyst Bryony
Amethyst Bryony
Cadı
Cadı

Perş. Mayıs 03, 2012 1:31 pm
Densüsjüğüm janım. Kurgu beklerim.