leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basın Çalışanı Alımları

+3
Florian
Daniel Aaron Devereaux
Vladimir Vyacheslav
7 posters
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Basın Çalışanı Alımları Empty Basın Çalışanı Alımları

Çarş. Nis. 25, 2012 3:48 pm
Kod:
[list][size=10][b]Karakteristik özellikler:[/b]
[b]Karakter yaşı:[/b]
[b]İstenilen bölüm:[/b]
[b]Örnek RP:[/b] [/size][/list]

Yeni bir mekan açmak için; mekanın tasvirini ve amacını yazmanız yeterlidir.
Daniel Aaron Devereaux
Daniel Aaron Devereaux
HijyenZtar Editörü
HijyenZtar Editörü
Lakap : Dan u.u

Basın Çalışanı Alımları Empty Geri: Basın Çalışanı Alımları

Çarş. Nis. 25, 2012 4:29 pm
Karakteristik özellikler: Çocukluğunda üvey annesinin tacizine uğradığı için kadınlara karşı büyük bir kin beslediğini söylemek yalan olmaz. Fazlasıyla çapkındır ve tek derdi kadınları yatağa atmaktır. Ayrıca yaşadığı travma yüzünden biseksüeldir ve oldukça açık fikirlidir. Bunun yanında eğlenmeyi sever ve araştırma yaparak vakit kaybetmek yerine uydurma haberler yazmayı sever. Yaptığı haberler yüzünden çoğu kez dava edilmiştir ancak hala aynı tas aynı hamam devam eder.
Karakter yaşı: 27
İstenilen bölüm: Kendi dergimizi açabiliyor muyuz? Açıyorsak büyü dünyasının magazin dergisini çıkartmak istiyorum da. Açamıyorsak Dırdırcı Magazin Editörü u__u
Örnek RP: Vera Darcey Conway'in başvurusundaki rp bir de Ojufemş rpsi var o_o Buraya koymaya vaktim yok da ehe o_o
Florian
Florian
Hufflepuff Hayaleti
Hufflepuff Hayaleti

Çarş. Nis. 25, 2012 5:20 pm
    Karakteristik özellikler:
    İktidardan çok, gücü önemser, insanları kontrol etmenin tek yolunun iktidardan geçmediğini, yolun ulaşılan yerden çoğu zaman daha değerli olduğunu bilir. Bir konuda uğraş vermesi için buna gerçekten değeceğini düşünmesi gerekir. Oyunları sever, hayatı bile bir rekabet oyunuymuş gibi yaşar. Sadece oyunun kendisine verdiği önemden dolayı sonucu önemsemediği olur. Ona göre bazen bilerek yenilmek de gerekir. Bazen görüntüde kaybeden aslında kazanmıştır ona göre. Tüm kibirine ve hırsına rağmen alttan almayı tercih etmesi bundandır. Hem bu, ona şanssızlığının arkasına sığınma imkanı da verir. En tepede gözü olmadığı gibi bir şeyi elde etmenin yolunun onda ufak bir defo olması olduğunu da iyi bilir. Bu yüzden çoğu zaman istediği şeyleri elde etmek için onun istemediği özelliğine katlanır. Elbette ki, değeceğini düşündüğü zaman. Ayrıca insanların hayatının çoğu zaman yanılsamadan ibaret olduğunu iyi bilir, bunu kullanmayı da çok sever. Asla, nazik ve tatlı diye tanımlayamazsınız onu, makul ve iyi de pek ona uymaz. Özellikle her zaman hissedilen kendini beğenmişliği bu sıfatların izlerini bile anında yok eder. Genellikle sessiz ve uyumludur, bu çatışma haline girince farklı bir boyut kazanır. Bir yılanın avına yaklaşırkenki sessizliğine bürünür biraz da. İyi ya da kötü olduğunu asla düşünmez. Zira öyle bir şey ona göre yoktur. Sadece toplum çıkarına dokunan ya da uyan vardır.
    Karakter yaşı: 19
    İstenilen bölüm: Daniel Deveraux'un dergisi ne olacaksa, onda sekteter, olmazsa muhabir.
    Örnek RP: http://orenthia.my-rpg.com/t421-bana-bir-sutlu-msr-frank-usta#8433 burada Jacques rpsi
Cyril
Cyril
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Çarş. Nis. 25, 2012 5:47 pm
Açıyoruz, isim falan alsam tam ehe, gecikme için üzgünüm. ^^
Daphne
Daphne
Ondine
Ondine

Çarş. Nis. 25, 2012 5:50 pm
Çok sevindim o__o

Ad olarak aslında HijyenZtar Dergisi çok güzel ve derginin gayri ciddiliğini gösterir falan o__o
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Çarş. Nis. 25, 2012 6:17 pm
Eheh verdim rütbeleri. ^^
Leigh Benoit Rodolphus
Melez, IM Editörü
Melez, IM Editörü

Ptsi Mayıs 14, 2012 7:08 pm
    Karakteristik özellikler: yazmak için yaratılmış
    Karakter yaşı: 24
    İstenilen bölüm: editörlük, baskı ismi de IM(In Mane, ama kısaltma kullanmak istiyorum oluyorsa) (ve belli aralıklarla çıkan bir baskı, gazete kadar ciddi denememsi dergi)
    Örnek RP: yan karakterim bennett bancroft diyip üşeniyorum, veya seamus gunnfox öğrenci başvurusuna bakabilirsiniz
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Salı Mayıs 22, 2012 5:44 pm
Derginizin amacını attığınız taktirde forum açılacaktır, rütbeniz veriliyor.