leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noemi Lia O'Brien
Noemi Lia O'Brien
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Adı güzel onun.

Hear me Roar! Empty Hear me Roar!

Ptsi Nis. 30, 2012 8:16 pm
Hear me Roar! Hayley_WIlliams_Banner_by_iSoulTouch
    Pekala, başlık bayağı alakasız ama olsun. Güzel bir laftır, Lannister lafıdır, severim. :D
    Şimdi, mümkün olduğunca herkeslen kurgum olsun istiyorum. Karakteri en kısasından anlatırsak;

Noemi esasında amerikan. Babasının işi vs. bahanesiyle daha çok küçük yaştayken Amerika'dan İngiltere'ye geldiler.
    Kelimenin tam anlamıyla bir çılgındır. Müzik onun doğasında var, hayatı ritmine göre yaşamak felsefesini benimsemiştir. Sigara, puro gibisinden tütünden nefret eder fakat içki içmeyi sever. Partiler tam onluk şeylerdir. Bateri çalıyor küçüklüğünden beri. İdeali de müzisyen olmak zaten. Öyle parti kızı gibi geziniyor dedim fakat, arkadaşalrı için her şeyi yapabilecek biridir. Hele ki yakın bir arkadaşına bir şey yapan olursa karşısında Noemi'yi bulur.
    Tabi, böyle anlattım ama cici kızdır Noemi. Pek düşman edinen biri değildir.

Öyle yani, şimdi aklıma gelen bu kadar. Sonra bir şeyler daha eklerim belki. :P Her türlü şeylere açığım gençler, bekleriz yani. :P
Aaron Théoden
Aaron Théoden
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Ron? Öyle derler sanırım.

Hear me Roar! Empty Geri: Hear me Roar!

Ptsi Nis. 30, 2012 8:22 pm
Selcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağn :3 Nabeğr? Ehehe nötr olsun aramız bence. Aaron o kadar yumuşak huylu değil bu sefer. Ama güzel bir kurgu bulmak lazım :D
Noemi Lia O'Brien
Noemi Lia O'Brien
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Adı güzel onun.

Ptsi Nis. 30, 2012 8:24 pm
Ilgııııııııııııııııııııııııın amanıın! <3 :* Yerim kız, özledim seni. :D He ya, bul bişiler yani. sdgdfs
Lupin Santana
Lupin Santana

Çarş. Mayıs 02, 2012 8:33 am
*

En son Lupin Santana tarafından Perş. Mayıs 03, 2012 5:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hugo Weasley
Hugo Weasley
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Çarş. Mayıs 02, 2012 1:48 pm
Hmm, hayran olması için sebep efenim? :D

*Evet evet karakter değiştirmek zor geldi.