leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilbur Goldstein
Wilbur Goldstein
Şarkıcı
Şarkıcı
Lakap : Willie.

heaven knows i'm miserable now Empty heaven knows i'm miserable now

Salı Mayıs 01, 2012 9:38 am
Wilbur Goldstein demiş ki:Aaa merhaba ben geldim. *-*
Şimdi Wilbur yahudi. Ailesi 1930ların sonuna doğru alamanyadan britanyaya göçmüş, mençıstırda yaşamışlar. Sonra Wilbur'da ailenin arada hortlayan büyücülük özelliği görülünce bunu okula postalıyorlar tabi. 5te2 gibi bir görülme sıklığı var büyücülüğün ailede. Neyse eğitimi başlayınca Wilbur fotoğrafçı olan dayısı Ruben'in yanına taşınıyor Londra'ya. Sadece Hannukah'da falan gidiyor ailesinin yanına, onun dışında tatillerde hep Londra'da. Ailesinin yanında sadece ibranice konuşuyor çünkü ailesi öyle istiyor. O evde ingilizce çok az konuşulur.
Sanattı manattı hep böyle şeyleri sever Wilbur. Kitaplarla arası çok iyi. Kimsenin bilmediği/sevmediği şeyleri okumaktan hoşlanıyor ve dini metinlere bayılıyor. Uysaldır, Herkesle iyi geçinmek gibi bir derdi yoktur ama hadi şuna bulaşayım da gününü görsün hövöböhö havası da yok. Orta şekerli yani.
On yaşından beri şişe dibi gözlük kullanıyor, on beş yaşından beri de sigara içiyor. Ama parası olunca. Yoksa birilerinden otlanıyor falan. Her yere girip çıkacak kadar güven sahibidir ama ters bişiler görünce de ortamdan kayboluvermesini bilir.
Kendisine kalsa İngiliz dili ve edebiyatı okuyacaktı ama büyücülük işi çıkınca kaldı öyle. Belki sonra diye hayal kuruyor. Evet bir de çok hayal kurup çok soru sorar. Biraz garip bir çocuktur esasında. Olmadık şeyleri çat diye sorar, patavatsız azıcık ucundan.
İşte böyle bir şey
KOCAMAN BİR EDIT: Kurgu değişti, artık oğlumuz bar şarkıcısı olduğundan okul kurgularına elvedaaaağğ diyoruz., haberiniz olsun.

Şimdi büyücülüpün kendisine göre olmadığına kanaat getirip okulu bırakmış bir genç olduk. Muggle stayla yaşıyoruz Londra'da. Küçücük bir barımsı yerde caz cover'lar yapıyoruz.

edit: şunu söylemeyi unutmuşum: kitaplarla arası dehşet güzel falan ama başkasıyla KİTAPLARDAN KONUŞMAKTAN NEFRET EDER.

üşendim tekrar yazmaya. şimdi wilburcuğum çok sosyal bir insan olmadığından öyle bol bol arkadaş bol bol düşman cart curt aramıyorum. çok vaktim falan da olmadığından sürekli repe yazabileceğim mantıklı kurgular ve iki üç kişi olsa ne güzel olur. bir tek dileğim bu.

#Nils Wójcik, Girlfriend in a coma
BFF. Şimdi açık söylemek gerekirse bu dünyada çok sevdiğim iki kişi var. Birincisi Ruben dayım, ki onu bir şişe guinnes ile kahvaltı yapmama izin verdiği için seviyorum. İkincisi de Nils. Sigaraların ve kütüphanesinin aramızdaki ilişkiyle hiç alakası yok. *yalan* Aslında beni bu şekilde tavlamış bile olabilir. Aman ne biliyim. Çok süper düper bir insan işte. Herkes Nils'i sevsin bence. *-*

#Scorpius Malfoy, The boy with the thorn in his side
Hani şimdi derler ya okulun popüler kızı/oğlanı diye bir şey vardır ya hani. Scorp için de bunu söyleyebilirim benim aksime. Kendimi onun regülatörü gibi görmekten alamıyorum. Scorp, dostum, çok seviyoruz seni ama kimse sana bişey olsun, başın belaya girsin istemez. Calm yo'self old chap!

#Cornelia Sjodin, Stop me if you think you've herad this one before
Ya hayret ediyorum ben. Bacak kadar velet *alt tarafı bir yaş küçük* nasıl korkusuz. Lönk diye dalıyor ormana. Seviyoruz ailecek de bir insan bu kadar cesur olursa mutlaka başına bir iş gelir, benden söylemesi. (genişletilecek tabi bu ne böyle yarım yamalak kurgu cık cık)

#Priscilla Derichs, Please please please please let me get what I want
Ene bu kız bana çok benziyor ama? Birilerinin benden çok soru sorabileceği hiç aklıma gelmezdi. Bir de beni din alimi falan sanıyor galiba da uzaktan yakından hiç alakam olmaz esasen. *-* (genişletilecek tabi bu ne böyle yarım yamalak kurgu cık cık)

En son Wilbur Goldstein tarafından Çarş. Mayıs 09, 2012 8:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

heaven knows i'm miserable now Empty Geri: heaven knows i'm miserable now

Salı Mayıs 01, 2012 9:49 am
Ben ben ben. BFF!!1 *^*
Alixés Marjoline
Alixés Marjoline
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lakap : Alix

Salı Mayıs 01, 2012 9:56 am
Scorp'un Lupin'i olabilirsin. Hehe şimdi nasıl yani diceksin şöyle açıklayayım. Çapulcu fanfiction'larında james ve sirius hep haşere, ortalığı karıştıran tiplerdi. Böyle durmadan severus'a filan sataşırlardı. Okulda insanlarla uğraşırlardı. Peter zaten onların peşinde dolanan bir kuyruk gibiydi. Lupin daha farklıydı. İnsanlara bulaşmayı sevmez, oturur kitap okur filan bir tipti. Daha sakindi yani. Karakterini okurken o aklıma geldi. James ve Sirius'la muhabbet eder onları bu uğraşma, laf atma olaylarından uzaklaştırmaya çalışırdı. İşte sende Scorpius Malfoy'cuğumun Lupin'i olabilirsin. heaven knows i'm miserable now 3029022858 Hem ara ara hoş kurgularla da rp yapabiliriz.
Wilbur Goldstein
Wilbur Goldstein
Şarkıcı
Şarkıcı

Salı Mayıs 01, 2012 10:06 am
Nils, ekledim beybi.
Eneee çok sevdim ben bu işi. Hiç aklımda yoktu ama dehşet güzel olabilir gibi. Scorp'un panosuna gidip bir şeyler okuyayım hemen ekliyorum. *-*

editler: ekledim bile ama biraz yüzeysel kaldı. hani belki rp yazarsak filan daha sonra daha adamakıllı bişiler yazarım oraya ay hop. *-*

Diamenth Rhithynwel
Diamenth Rhithynwel
Melez
Melez
Lakap : Die,Menth

Salı Mayıs 01, 2012 10:07 am
Hehe çok güzel olmuş ama bayıldım. Kendime hakim olacağım elbette, düellolarda ihtiyacım olur heaven knows i'm miserable now 3029022858
Cornelia Sjodin
Cornelia Sjodin
Slytherin III. Sınıf
Slytherin III. Sınıf

Salı Mayıs 01, 2012 10:33 am
Anlaşsınlar bu ikisi! Kitap alışverişleri, işte kitap hakkında görüşlerli konuşmalar olsun filan. Nebliyim eheh.
Wilbur Goldstein
Wilbur Goldstein
Şarkıcı
Şarkıcı

Salı Mayıs 01, 2012 10:59 am
Enee olur ben Cornelia'yı çok sevdim de acaba biraz daha detaylandırıp mı eklesem? *-*
Cornelia Sjodin
Cornelia Sjodin
Slytherin III. Sınıf
Slytherin III. Sınıf

Salı Mayıs 01, 2012 11:07 am
Detaylandıralım detaylandıralım da karakterim çok taze yepisyeni, aklıma gelmedi bir şeyler :(
Wilbur Goldstein
Wilbur Goldstein
Şarkıcı
Şarkıcı

Salı Mayıs 01, 2012 11:08 am
Benim de çok yeni. Doğçlama yazdım üsttekilerin hepsini. O zaman repe yazalım detaylansın. *heyo gaza getirmek*
Cornelia Sjodin
Cornelia Sjodin
Slytherin III. Sınıf
Slytherin III. Sınıf

Salı Mayıs 01, 2012 11:09 am
Hadi yazalım! Hatta bence benim pm atmam daha makbul olur eheh.
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Salı Mayıs 01, 2012 11:21 am
Priscilla bilgili falan iyi bi kız, insanlara karşı tavrı Wilbur gibi yani kimseye karışmaz etmez ama ona dinlerle ilgili birkaç soru sormuş olabilir, ateist olmasına rağmen (ya da bu sebeple) bayağı ilgileniyor dinî konularla. Biraz peşinde dolanır çocuğun, "ehe mehe kültürlü insan" tavrında, soru sorar konuşur falan böyle. İyi anlaşırlar bence, annaşsınlar.
Wilbur Goldstein
Wilbur Goldstein
Şarkıcı
Şarkıcı

Salı Mayıs 01, 2012 5:36 pm
Gel vatandaş gel. Ben çok sevdim bu işi. Daha çok insan, yaşasın sosyallik!
Wilbur Goldstein
Wilbur Goldstein
Şarkıcı
Şarkıcı

Çarş. Mayıs 09, 2012 8:07 pm
Efendim karakter yenilenmekte olduğundan belirteyim, Orenthia öğrenci kurguları geçmişte kalmıştır. Okulu terk etti çocuğumuz. İlgililerin dikkatine.