leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivière Lyle
Rivière Lyle
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

come as you are arkişim Empty come as you are arkişim

Salı Mayıs 01, 2012 7:33 pm
Merhabalar merhabalar.
Şimdi öncelikle Gökçe ben, gerçi profilimde de yazıyor ama bakmaya üşenenler olamaz mı? Olabiliir. Neyse efendim.
Lise 1 öğrencisiyim, tam bir hafta önce on beşime girdim, İstanbul'da oturuyorum, yarışmaya katılmaya hak kazandığım için çok mutluyum. Ehem, aslında epey bir süredir sitedeyim ama canım şimdi tanışma başlığı açmak istedi. Öncelikle çok büyük bir Doctor Who hayranıyımdır, tabii bu nedenle papyonlara karşı kocamaan bir zaafım var. Bunun yanında American Horror Story, How I Meet Your Mother, Glee, Supernatural izlemeyi de severim ancak epeydir yeni bölümler izleyemiyorum. Ah şu sınavlaar sınaavlar. Müzik zevkime hiç ayrıntılı girmeden hayatımı değiştiren şu iki ismi söylüyorum size KURT COBAIN ve JANIS JOPLIN. Zaten profilimden de anlamışsınızdır. Patti Smith de aşkımdır ayrıcaa. ROLLING STONES, demezsem olmaz. Kitap okumayı severim, en sevdiğim kitap ise tartışmasız Küçük Prens. Her okuduğumda yeniden ağlarım, beni gerçekten mutlu eden şeylerden birisidir bu kitap. O olmasaydı böyle olmazdım sanırım. Leon: The Professional, 10 Things I hate About You, Star Wars, Hunger Games, NOTEBOOK birtanedir. Yazmayı unuttuğum film de olabilir tabii. Koyu Beşiktaş'lıyım efendim, bu konuda epey bir holiganlaşabilirim. Yeni yeni paten kaymayı öğreniyoorum, bunu neden söyleme gereği duydum bilmem ama içimden geldii. Yeşil ve mavi renge aşırı tutkunumdur. İnsanları, hayvanları, doğayı, hikayeler yazmayı, fotoğraf çekmeyi severim. Tanısanız çok seversiniz beni, yeni insanlarla tanışmaya da bayılırım. Bir de Hippi ruhu taşıdığıma inanıyorum, gerçi bu devirde Hippi olmak isteseniz de bu pek mümkün değil. Çok yazık. Konuşmamı şimdi bitireceğim ama bitişleri sevmem, üstelik beceremem de. Öyle işteee.

En son Rivière Lyle tarafından Salı Mayıs 01, 2012 8:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Briseis
Briseis
Vampir
Vampir

come as you are arkişim Empty Geri: come as you are arkişim

Salı Mayıs 01, 2012 7:53 pm
Kendime başlık açsam mı bilemedim ama yeni başlık açanlara yazmaya karar verdim. Şimdi bunu neden söyledim bunu da bilmiyorum da neyse işte. Tanıştığıma memnun oldum Gökçe. Lise 1 öğrencisi olup, Star Wars ve Hunger Games severim falan filan.
Rivière Lyle
Rivière Lyle
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

come as you are arkişim Empty Geri: come as you are arkişim

Çarş. Mayıs 02, 2012 12:29 pm
Star Wars ve Hunger Games candır. Tanıştığıma çok memnun olduum love