leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damian McGlazy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

PROFESÖRLER güzel bir kurgum var gelin! Empty PROFESÖRLER güzel bir kurgum var gelin!

Çarş. Mayıs 02, 2012 3:00 pm
    Şimdi benim bir kurgum var bu kurgu şöyle:
    Damian'a isimsiz mektuplar geliyor, üzerinde bir mühür barındıran isimsiz mektuplar. Onların içerisinde iblisler kullanılarak yapılan eski lanetlerin Damian'ın başına gelse ne kötü olacağını dalga geçer bir cinste anlatan mektuplar. Bu kurguda Berthea'nın halası ile benim ailem arasında bir olay geçiyor. Benim ailem iyi görünümlü ihanet ediciler yani karanlık taraf için çalışan insanlar. Damian kendine gelen mektuplardan ailesine ve arkadaşlarına bahsetmiyor. Ailesinin başı zaten kalabalık, arkadaşlarının da bunun gibi bir olayı kaldıracağını düşünmüyor. Ziyafet başlığına bakarsanız orada Damian 17. Yy iblisleri adlı kitap okuyor. Bu kitabı kütüphanenin yasak bölümünden aldı. Ancak oraya bir profesörün imzası ile girilebiliyor. Birinci olarak o profesörü arıyorum, ikinci olarak da bu aldığım kitabın iki sayfası eksik. O kitabın iki sayfasında büyücülerin diğer büyücülere iblisleri kullanarak yaptığı lanetlerin nasıl düzeltileceğini anlatan iksirler mevcut. Ayrıca Damian biliyor ki kütüphane kitapları okul idaresi tarafından büyülendi ve yırtılması, çizilmesi, parçalanması söz konusu değil. Kitabın iki sayfasını yırtılması bir profesör tarafından gerçekleştiriliyor. İkincisi işte bu, bir profesör arıyorum, bu iki sayfayı yırtan ve bunun için geçerli nedenleri olan bir profesörü. Bana karşı kötü bir şeyler düşünebilir, yada bilmiyorum onun gibi bir şey.

Şimdi kim olur bu iki profesör?
Lena Deljéva
Lena Deljéva
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

PROFESÖRLER güzel bir kurgum var gelin! Empty Geri: PROFESÖRLER güzel bir kurgum var gelin!

Çarş. Mayıs 02, 2012 3:23 pm
Girmene yardım edecek profesör olabilirim.
Obelia Aedon - Sihir Tarihi Profesörü
Damian McGlazy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

PROFESÖRLER güzel bir kurgum var gelin! Empty Geri: PROFESÖRLER güzel bir kurgum var gelin!

Çarş. Mayıs 02, 2012 3:31 pm
Ah güzel, sihir tarihini sever Damian bir de İksir'i :)