leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seyir Defteri

+48
Toro Vikingreisi
Wilbur Goldstein
Rohésia Récolte
Jeanne Boucher
Petre Piedmon
Chrysilla Myroslava
Joseph Quinn
Feodor Vasilyev
Buddle Jean
Milos Drahoslav
Alicja Arnovez
Delilah Dvonejzk
Diagoth Clorityn
Denise Chantal Joel
Dimitri Kristopulos
Jackson Eric Wilson
Cosmina Luminita
Anya Kloujzä
Attila Qinghai
Vladimir Vyacheslav
Hypatia Menandros
Cornelia Sjodin
Rachelle Jeseven
Riçırd
Charles Crestor
Amethyst Bryony
Liljana Doritsch
Aidan Wandhunt
Fia Righelli
Aida Tavityan
Dr. Dulcamara
Nils Wójcik
Lucilla Montez
Cwenye Angel Westland
Josephine Leveraux
Priscilla Derichs
Blaise Morrell
Bellatrix De'phell
Prenses Yasemin
Freja Lannister
Marlon Blackwood
Euterpe Châtillon
Josié Cynnton
Laëtizia
Carmella Decartius
Lily Potter
Cristobal Windsor
Floja Feodora
52 posters
Attila Qinghai
Attila Qinghai
St. Mungo IV. Kat Çalışanı, De Vries

Seyir Defteri - Sayfa 5 Empty Geri: Seyir Defteri

Paz Mayıs 06, 2012 10:48 pm
Jamie de De Vries'den, malesef görür. xD Nils'in taklidi yapmasına gerek yok, gücünü kullanarak öldüğüne inandırabilir ki u.u Ay ama itiraf edeyim mi Michael ile fotoğraflarını görünce Nils'e fena içim gidiyor. Acaba Attila'nın duyguları tamamen ölmese mi ona karşı olan :P Tabi Jam'e olduğu gibi de aşık falan olmaz u.u

01:48
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 10:53 pm
Aha ufak detaylar :p Çok korkuyor, korkunca ne yapacağını ben de bilmiyorum. Julien gibi bir tipin aklına girmek ona bile fazla bence o.O Ne istiyorlar öksüz, yetim, kaçık Nils'imden T^T
Bilmem ki önceden seviyor muydu ki? o.O Jam beni oymadığı sürece olabilir eheh
0153
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Paz Mayıs 06, 2012 11:01 pm
Sevmiyordu, çekici buluyordu. Kurgumda yazdım ya u.u Attila çaktırmadıkça oymaz kanımca. xD Zaten Nils anladığım kadarıyla kızdan güçlü özel güç olarak. Ayrıca liderin kedisi olman yüzünden Josephine ile papaz olmayı istemeyebilir derdim de, Jam'e hiç belli olmuyor o_O

01:59
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 11:06 pm
Ha evet, olabilir bence sorun değil Jam duymasın ama :P Bir de Nils galiba Marlon'a kaş göz yapmaya kalkacak ama o adam da şey biraz... Yani tehlikeli durum yok kimse açısından ahaha :D
0206
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Paz Mayıs 06, 2012 11:11 pm
Duyurmaz Ati Jam'e zira ondan kendi de tırsar s.s Sadece travma yaşadığından öyledir, geçici durum olabilir bence :P Doğuştan öyle değil, adamın çocuğu var. Ümidi kesmesin, hatta Attila'dan çok özlü iksir bile isteyebilir tamamen kadın olmak için :P Ama uyarayım, iksiri etkisi geçtikçe yeniden içmeli, tadı da iğrenç ötesidir. xD

02:11
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 11:15 pm
Peki, yarın bu mesajları okuduğunda çok geç olmaz umarım :P Nils ikinci bir tramvaya yol açabilir bence ahaha ne bekliyorduk ne çıktı o_o Öhöm, iksiri boşver de Marlon'un beynini yıkayalım :P
0215
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Paz Mayıs 06, 2012 11:20 pm
Mesajlardan bir şey olmaz. Senin karaktere nasıl bayıldığımı o da biliyor ki o da benimle aynı fikirde. Ay, umarım içine doğmuştur, yarın girer nete :cry
Marlon'a gelince, kötü anılarını silebilir Attila, sevenleri ayırmayalım diye. Sonra da bir ''Imperio'' ya da ''Confudo'' ile kontrol altına alıp ellerine teslim eder, ne dersin :P Yalnız bir sorun var, Marlon da büyücü, boş bir anını yakalaması gerek, Bir muggle ya da melez olsa iş garantiydi xD

O değil de bu çekici bulma şeysini rpde uygulamak eğlenceli olur s.s

02:20
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 11:26 pm
Ehe, sağolun var olun :p
Ahaha yok yok Marlon kalsın öyle, önemli kısmı işin draması zaten. Sevenler falan yok yani. o.O Nils kendi kendine yazıyor sadece, ki o da yazmak mı emin değilim. '-' Unutturacak olsa en kolay iş o kısım zaten, yeni kişilik bile yazarız adama :p
0225
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Paz Mayıs 06, 2012 11:33 pm
Anıyı unutturmak mevcut kişiliği değiştirmiyor ki u.u Çok aşırı unutturmak da delirtiyor o_O (Gilderoy Lockhart diye aratabilirsin ayrıntıları için :P) En iyisi Nils ''Drama Queen'' olarak takılmaya devam etsin :P Bu arada dalacağın rpyi saptayabildin mi? Densüs online olamıyor zaten, kanımca rp için uzuuun zamanın da var u.u

02:33
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 11:36 pm
Ama üstüne yenisi yazabilir, Büyücü için değil de Nils'in yeteneği için diyorum zaten. o_o
Bence de en iyisi drama yapayım, çok süper sevgili triplerini hiç beceremem zaten :P Hayır daha bakamadım bile, hangisi makuldur sence dalmak için?
0236
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Paz Mayıs 06, 2012 11:42 pm
Ha, anladım. Senin yeteneği unutmuşum. Aslında o yetenek hafızası büyücüler tarafından silinmiş kişileri tedavi için de kullanılabilir gibi geldi.

Amacın Attila ile rp ise De Vries'lerin Domuz Kafası'ndaki başlığı uygundur. Yok, yeteneğinle saldırı yapıp kıs kıs güleceksen, vampirlerin olduğu Godric's Hollow'dan uzak dur, duyguları etkilenirse, korkarlarsa yabancı bir koku olan sana saldırma ihtimalleri yüksek çünkü. Geri kalanlar o kadar da tehlikeli değil :P

02:42
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 11:45 pm
İsteyen olursa neden olmasın :P
Vampirler bana fazla, Attila'yı deneyeyim. Şimdi durduk yere başıma iş çıkmasın. :D
0245
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Paz Mayıs 06, 2012 11:53 pm
Attila dışında bir de Flourish & Blotts'da heykeltraş bir büyücü ve Ondine var. Ama o Ondine sizin tarafı tutuyor, bence flörtü bozmak istemezsin. Tamam, Attila kurgusuna gel, ister onların etrafındaki büyücüleri birbirine kat, ister gel ''Yenge de çok kadınmış yahu, sen daha dün Matthew'i yemiyor muydun?'' şeklinde konuşarak bilmeden, istemeden Attila'yı deli et :P Sana ne uyarsa işte u.u Aa bu arada bu heykeltraş olan da senin karakterle alakalı kurgu yapabilir gibi geldi düşününce.

02:53
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Paz Mayıs 06, 2012 11:56 pm
Ahaha sonra Jam, Matt ve Attila ortaklaşa bana uçsun asdf. Hatta Attila'yı alıp gideyim ben zihnine girip O.O Hepsini tek tek bi okuyayım, heykeltraşla her türlü kurguya varım :p
0256
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:04 am
İkisi de senin takımdan yahu, neden büyücülerin manyaklaşmasını umursasınlar ki? İkinci kurguya gelince Attila tek başına uçar sana, kanımca o konuda deneyimli olduğundan baş edebilirsin :P Matt de gayet memnun kalır, zira Jamie yüzünden terk edildi. Olayı duyarsa göbek bile atar.
O alıp gitme olayı nasıl oluyor tam olarak u.u Heykeltraşla da başlığına geliyorum o zaman s.s

03:04

Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:09 am
Aşk üçgenine bodoslama giriş yaparsam diye, gerçi Nils'e kalsa hepinizi birbirinize... öhö u.u Bana uçamaz, uçurtmam, uçarsa fena olur! :P Alıp gitmek baya, gel seninle stüdyoya çıkalım, sergi göstereceğim diyerek. Ahaha, şaka yapıyorum Nils nımıssız değildir, umarım '^'
0309
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:17 am
Nımıssız olsun, ne çıkar s.s Attila için hava hoş yani. :P Fakat doğru zamanda öyle olsun xD (Nils de fesatmış epey, sevdim s.s)

03:17
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:20 am
Doğru zaman? o.O Durun ben Marlon'u seviyorum falan. :p Nils'in aslında hiç böyle işlerle arası yok gibi, aseksüel tasvir etmiştim hep onu, yani bu kurgu üstünden. Daha çok işin tiyatral havası eğlendiriyor onu. Ama çok seversen, sevilirsin de yani :P
0319
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:23 am
Doğru zaman diyerek Jamie'yi tavlamaya çalışmadığı zamanlar demiştim :P Ama diyeyim, böyle karakter yaratıp da aseksüel yapma bence, yazık olur :P Sevgi konusuna gelince. Bir karakterim Nils'i sevse mi acaba? Böyle arkadaşça, kardeşçe ama u.u

03:23
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:26 am
Geçmişe yolculuk haydi :p O zaman Matt var ama o daha korkunç, Matt kızarsa Julien'in de kızma ihtimali artar. Topuk vakti!
Eh evet aseksüel kalması imkansız ama normal bir sevgili, aşk anlayışı da yok malesef. o.o Hangisi? Sevsin :D
0326
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:37 am
Cıks, öyle de değil, Jamie etrafta değilken. Ati'nin görüş alanında değilken oluyor bu zamanlar ama boşver, cidden Densüs tarafından kıskanılabilir xD Salt Matt olayına bile zor ikna ettim onu u.u

Bilmem, seçimi sana bıraksam olur mu? Böyle hangisi sevse karar veremedim de. Veela olan paranoyak, onunla birbirinizi karşılıklı delirtirsiniz bence, hiç iyi olmaz. Heykeltraş olabilir aslında, da sevgisini belli edemez, senin karaktere etkisi olmaz kanımca öyle olunca. Attila zaten çekici buluyor o severse bu kardeşçe olamaz. Leartes seni zaten melez olmana göre yaftalayacaktır direk, diğer özelliklerini takmaz bile, Aidan'a gelince olabilir, zira akrabasınız Marlon'dan kaynaklı. Jacques'i kesinlikle boşver. Seni Marlon'la aynı soyun parçası olduğu için izleyebilir ama kalkıp da sevemez. Aidan, tamam onu seçtim u.u

03:36
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:43 am
Haa, peki o_o Başımız yanmasın da :p
Karakterlerin yarısını bilmiyorum merak ettim tek tek inceleyeceğim de. O vampir Hayden ise, Obi wan ile yanyana gelirseniz "now kiss!" olayına dönüşebilirim. :D Nils çok zor biri değildir, hatta fazla cüretkardır insan ilişkilerinde, iyidir ama hepsi sevsin bence :p
0343
Bir de artık ben yatayım, saat çok geç olmuş yahu. iyi geceler :D
Attila Qinghai
Attila Qinghai

Ptsi Mayıs 07, 2012 12:46 am
Tamam, Veela, Aidan ve Heykeltraş sevsin o zaman. Diğerlerinin sorunu senin karakterde değil, kendinde u.u (Şu kilişemsi şey gibi oldu o_O)

İyi geceler. u.u

03:46

Spoiler:

Julien ile Attila ne yapıyor öyle o_O

05:37
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Ptsi Mayıs 07, 2012 9:07 am
Attila Qinghai demiş ki:Tamam, Veela, Aidan ve Heykeltraş sevsin o zaman. Diğerlerinin sorunu senin karakterde değil, kendinde u.u (Şu kilişemsi şey gibi oldu o_O)

İyi geceler. u.u

03:46

Spoiler:

Julien ile Attila ne yapıyor öyle o_O

05:37

Ahaha, Julien'e olan bakış açım değişti asdf
1207
Josephine Leveraux
Josephine Leveraux
De Vries
De Vries
Nerden : Kasımpaşalı. Buradan anlayacağınız üzere eli de maşalı.

Ptsi Mayıs 07, 2012 11:33 am
Nils Wójcik demiş ki:Ha evet, olabilir bence sorun değil Jam duymasın ama :P Bir de Nils galiba Marlon'a kaş göz yapmaya kalkacak ama o adam da şey biraz... Yani tehlikeli durum yok kimse açısından ahaha :D
Attila Qinghai demiş ki:Mesajlardan bir şey olmaz. Senin karaktere nasıl bayıldığımı o da biliyor ki o da benimle aynı fikirde. Ay, umarım içine doğmuştur, yarın girer nete :cry
Marlon'a gelince, kötü anılarını silebilir Attila, sevenleri ayırmayalım diye. Sonra da bir ''Imperio'' ya da ''Confudo'' ile kontrol altına alıp ellerine teslim eder, ne dersin :P Yalnız bir sorun var, Marlon da büyücü, boş bir anını yakalaması gerek, Bir muggle ya da melez olsa iş garantiydi xD

O değil de bu çekici bulma şeysini rpde uygulamak eğlenceli olur s.s

Spoiler:
Allahım neler okuyorum?! Nasıl arkamdan kurgulaşmalar falan :P
Bugün cozefin yazıcam. Haftaya iki ödev olması umrumda değil. Çok öfkeli, kırgın, mutsuz ve de çaresizim metin hocaya karşı. 14.34