leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Işık.

+3
Dr. Dulcamara
Diagoth Clorityn
Fia Righelli
7 posters
Fia Righelli
Fia Righelli
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lakap : Hell.

Işık. Empty Işık.

Cuma Mayıs 04, 2012 10:35 pm
Merhaba! Işık ben. Eskiden Luminary Pratt olarak takılırdım orada burada ama son iki yıldır Fia Righelli'yim -tekrar, 'Merhaba!'- Işık'a dönelim: On altı yaşındayım. Tanrı'nın, varlığını unuttuğunu düşündüğüm Konya Ereğli'de yaşıyorum. Aptal insanlarla dolu, dağın başındaki aptal bir okula gidiyorum. Olum fizik dersinde Ferdi Tayfur dinliyorlar son ses. Derste. Ben ezberledim şarkıları o derece! Neyse canımı sıkmayayım şimdi.

Lalalaa. Ne anlatsam ne anlatsam?..

Haa Emre Yunan olduğuyla övünmüş, karşim ben Arnavut - Yunan meleziyim, daha havalıyım. Büyük büyük dedeciğim Napolyon'u bozguna uğratan ilk kişi bu arada (bkz: Cezzar Ahmet Paşa). Çok asilim. Şimdi o 'Ç' harfini 'B' ile değiştirip tekrar okuyalım. Yok lan, iyiyimdir ben. En azından hayvanlaşmadığım zamanlarda.

İnsanlardan genel olarak pek hoşlanmıyorum ama nedense şu Rp aleminde sevmediğim insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. En yakın arkadaşım Luna Lovegood tadında bir hatun. -Bazı kaynaklar benim ondan fena olabildiğimi söyler.- Iı... Ve evet tek kız arkadaşım da o. Erkeklerle dostluk kurmak daha güzel, daha eğlenceli. Geğirme yarışları falan. Çok sevdiğim bir başka arkadaşımla da aramda beş yaş var. Çocuk yanımda burnunu karıştırıp sümüğünü üstüme süren bir tip. Kalp.

Bir de kedim var. Bombay kedisi. Şaşkın şaşkın bakar hep. Adı Maymun.

En çok yağmurlu havaları severim ben ama yağmur yağdığında içeride oturan insanın ağzına da bi tane geçiririm. Yağmur yağdığında çıkacaksın dışarı, ıslanacaksın donuna kadar. En sevdiğim renk sanırım zümrüt yeşili. Hobilerimin başında yeşil çizgili çoraplarımı giyip okulda 'Slytherin'e saygı göster ve çoraplarımın önünde diz çök!' diye gezmek yer alıyor. Onu da, mutlaka her ders bir şekilde Harry Potter ile ilgili bir şey söylemek takip ediyor. İngilizce öğretmenimin Hufflepuff kravatı var. Siyahlı sarılı. Bence o aslında Muggle Bilimleri Profesörü ama kılık değiştirmiş.
Küçükken annem ve babamın uzaylı olduğunu ve ben odadan çıkınca maskelerini çıkardıklarını düşünürdüm.

Burnumla gurur duyuyorum.

İtiraf:Bu başlığı açmamın yegane sebebi aç olmam. Biri bana gecenin bu saatinde yiyebileceğim bir şeyler önersin gözlerini yidiklerim. Kalp.
Diagoth Clorityn
Diagoth Clorityn
Müzisyen
Müzisyen

Işık. Empty Geri: Işık.

Cuma Mayıs 04, 2012 10:38 pm
Severim seni kız, hoşgeldin trililili.
Dr. Dulcamara
Dr. Dulcamara
Hayalet
Hayalet
http://www.filimadami.com/cokuzakbirgalakside/

Cuma Mayıs 04, 2012 10:43 pm
Meraba Işık, hoşgeldin. Hemşehri gibi bir şey oluyoruz seninle ahaha.
Fia Righelli
Fia Righelli
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Cuma Mayıs 04, 2012 10:58 pm
Ege'm. Kalp kalp kalp kalp. Ojbulmuşam.
Hoşbulduum! Alleaaah! Ya bir Arnavut - Yunan - vs vs... - buldum, ya da Ereğlili. N'olur ikinci olmasın :(
Rachelle Jeseven
Rachelle Jeseven
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lakap : reçel!

C.tesi Mayıs 05, 2012 8:04 am
O değil de bizim kamerada konuştuğumuz anlar var, sen ilkoukul arkadaşın merveyi bulmuşken sdfghjkjhgfd Neyse. Ben Gizem veee buraya neden geldim?
    "Küçükken annem ve babamın uzaylı olduğunu ve ben odadan çıkınca maskelerini çıkardıklarını düşünürdüm. "
TEK DEĞİLMİŞİM! Mavi bir yaratığa dönüştüklerini sanıp odadan çıkar kapının arkasına saklanırdım. Kafamı uzatıp insan formlarından çıkmalarını beklerdim! sdfghjkjhgf
Bu da böyle bi anımdı diyip hoşgelmişsinlerimi sunarak gittim.
Riçırd
Riçırd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

C.tesi Mayıs 05, 2012 10:17 am
Ahaah benim de bombay kedim vardı. İki aya kadar çiftleştireceğim bir insan arıyordum. Sonra kedimi alıp götürdüler alerjim var diye. Ne üzüldüm! Ben de Ezgi. Hoşgeldin ehe.
Josié Cynnton
Josié Cynnton
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü

C.tesi Mayıs 05, 2012 10:29 am
Hoş geldin Işık! Seni burada görmek çok güzel. ^^
Fia Righelli
Fia Righelli
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

C.tesi Mayıs 05, 2012 5:00 pm
Gizem, hatırladım! Ben yeşil ve koyu kahve benekli gibi düşünürdüm. Aramızda kalsın, hala bazen düşünüyorum öyle mi diye. Hoş buldum çok çok!
Ezgi! En yakın arkadaşımın adı da Ezgi! Ablamın adı da Ezgi! Ezgileri çok severim! Bombay kedilerini de öyle çok severim kehkeh. Gel bize, Mamili'yi seversin. Kalp. Hoş buldum!
Serena, merhaba! Kurgular bizi bekler!
Charles Crestor
Charles Crestor
Kurtadam
Kurtadam
Lakap : Animal

C.tesi Mayıs 05, 2012 5:22 pm
Hoşgeldiin. Benim de eskiden uyur-gezer halde uzaylı avlayıp dönmüşlüğüm vardır. ^^
Fia Righelli
Fia Righelli
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

C.tesi Mayıs 05, 2012 6:24 pm
Hep diyorum; biz Rp'ciler sağlıklı insanlar değiliz. Yaşasın sıyırtık olmaz! Yaşasın Büyük Huni Partisi! Merhabalar Berkay! Çok memnun oldum ve de hoşbuldum. Kalp. -Bak kalp gönderdim sana. Çünkü uzaylıları kovalamak çok güzel bir şey olmalı.-