leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-*

+5
Berthé A. Glamour
Svetya Markov
Rivière Lyle
Ulfhedin Faborg
Bellatrix De'phell
9 posters
Bellatrix De'phell
Bellatrix De'phell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-* Empty Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-*

Paz Mayıs 06, 2012 4:58 pm
YENİ BİR SALAKÇA BAŞLIK DAHA VE BEEEN... *-*

Şu anki amacımı gerçekten ben de bilmiyorum o.o

Neyseciğime canıım, her ne kadar gelelii çooklu bir zaman olsa da şimdi başlık açmak istedi benim canım. Öncelikle, adım Gülşaah. Bizim bir tane Yağmur'umuz vardır, o dediğinden beri Role Playerlar bana Guly der. Lakabım bu oldu artık işte. İstanbulda yaşaması zorunlu tutulmuş biriyim. Bana kalırsa İzmir, candır caan. Evet, ne diyorduk? 17 yaşındayım ama hiç göstermem ki. Liseliyim. Yabancı dil okuyorum ve büyüyünce ne olacağımı soran insanlara fıratın capsini atııp "at boku doktoru olucam" diyoruum. ehm. Fırat'ı da çook severiim ki ben. Ne biçim de şekerdir o. Hep güldürmeli, komikli şeyleri vardır. Müzik olarak sayabileceğimi o kadar çok grup var ki, ama istisnalarım da var hani. Three Days Grace, Avenged Sevenfold, GNR çook dinlerim. Başka aklıma gelmiyor nedense grup. Çok ayıpladım kendimi şimdi. Emre Aydın'a taparım, Judas Priest'i sabahtan akşama kadar dinleyebilirim. Wine Red, Stupid Goodbye bu aralar çook fena favorim. Çok dinlerim yani. Teoman keşke dönse yaaa. Neysee, herkes gibi ben de bilgisayar oynu oynarıım. Devil may cry takıntılıydım bir ara, ama onun haricinde önüme gelen bilgisayar oynunu oynayabilirim. Başka yazacak bir şey kaldı mı hiç bilmiyorum. Heeh, bak aklıma gelmişken diğer Gülşahla karıştırılmayayım diye diğer karakterlerimin ismini veririm genelde been. Başta Pierretta Qixinâ olmak üzere, çook eskiden kullandığım Julié Clouid O'shéliâ ve Ovnérta Quisqaun karakterlerim de var ve Bellatrix Tina Javier ismini de çok kullanırım. En azından Bellatrix isimli bir kullanıcı varsa, % 78 benimdir kdfhgjkdfhfgh.
Bir de unutmadaan söyliim, tam bir akrep burcuyuum u.u hem yükselenim akrep hem burcum. çok kötü bir durum gibilerine geliyor kimilerinin ama ben seviyorum burcumu. aslanları sevmiyorum ben yuaaa.
Aklıma geldikçe ekliyorum bak, PATCH aşığıyım. O benim her şeyim, hayatııım yani öyle böyle değil. Çok severim. Tıpkı Kellan Lutz, Gaspard Ulliel ve Jensen Ackles gibi. Laf söylemeyin hiçbirine çok kötü olur. Ciddiyim o.o Ehe. şaka sayın ama siz bunu. Ay Patch, oy dağlaar.

Neyse, başka bir şey gelmedi aklıma, gelirse yazarım, sorarsanız cevaplarım.
İlk baştan okuyup -okuyabilecek bir baba yiğit yok bence kdshgjdfhgfdh- hoş geldin, yazanlara ve okuyup içinden hoş gelmiş, diyenlere kocamaaaan bir HOŞBULDUM Kİ EHE.
Ulfhedin Faborg
Ulfhedin Faborg
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-* Empty Geri: Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-*

Paz Mayıs 06, 2012 5:09 pm
Hoşgeldin sefa getirdin Gülşah ^^.
Bellatrix De'phell
Bellatrix De'phell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-* Empty Geri: Biir kedi varmıış, ona kadaar sayaarm- Bİ DAKİKA YAA KEDİLER SAYI SAYAMAZ Kİİ *-*

Paz Mayıs 06, 2012 5:17 pm
Hooş buldum, tanımadığımı düşünüp sonradan nickini görünce tanıyormuş gibi hissettiğim kişi! ehehe ^^.
Rivière Lyle
Rivière Lyle
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Paz Mayıs 06, 2012 5:20 pm
AŞKIIIIM.
Bellatrix De'phell
Bellatrix De'phell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Mayıs 06, 2012 5:25 pm
BİİİR'TANEEEEEEEM <3. ehm.
Ulfhedin Faborg
Ulfhedin Faborg
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Paz Mayıs 06, 2012 5:37 pm
Evet evet Hikmet oluyoruz :D Ulfhedin nicki üstüme yapıştı resmen. :D
Svetya Markov
Svetya Markov
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Paz Mayıs 06, 2012 5:38 pm
KURGU DİYORUM BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM AŞKİTOOM.
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Lakap : Glam.

Paz Mayıs 06, 2012 5:47 pm
bi resmen tanısma fırsatımız olamadı ya,besray bende :D bi kurgumuz olsuun
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Paz Mayıs 06, 2012 5:51 pm
SEN KEDİSİN VE BEN DE SENİ YİYECEĞİM. Hoş geldin desem saçma olur mu bu saatten sonra? Keşke Vıctor ile geleydim.
Hypatia Menandros
Hypatia Menandros
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Hyp.

Paz Mayıs 06, 2012 6:20 pm
Hepsini okudum ki^^
E, hoş gelmişin ki. ^^
ki,ki...
Bellatrix De'phell
Bellatrix De'phell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Mayıs 06, 2012 8:41 pm
@Ulfhedin heaaa, yeveet Hikmet! Ben de diyorum nasıl tanıdık geliyor ki bu nick ehe. ^^ Bir karakter adının üzerine yapışması güzel bir şey bence =D, insanlar beni de Pierretta'dan biliyor mesela ehe =D

@Svetya, YAPALIM BALLI LOKUMUUUM BENİİĞM ! <3.

@Berthé, Memnuun oldum Besray ^^. Tabii ki olsuun, mükemmel oluur. Bunun için hatta hemen PMe bile gelebiliriim ehe ^^.

@Eu, ben bir kediyim ve sen beni yersen ben kalmam çünkü bir ben bilirim benden iç... ne oluyor yeaa *-* Olur tabii hatunuum, sen bana daha cici şeyler söyle Vıctor'lı falaaaan ( =P ) ehehehhe. muuck <3.

@Hypatia, inaanmıyoruum, gözleriine yazık hatuun! =D hoş bulduum ki ^^.
Diagoth Clorityn
Diagoth Clorityn
Müzisyen
Müzisyen

Ptsi Mayıs 07, 2012 2:35 pm
Aha benimki, artiz ne arar la bazarda?
-Julié Clouid O'shéliâ bu da benimki vol2
Denise Chantal Joel
Denise Chantal Joel
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Salı Mayıs 08, 2012 3:32 pm
Salemi unutuyorsun, genç! :D
Naber bebeyim?
Bellatrix De'phell
Bellatrix De'phell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Salı Mayıs 15, 2012 3:34 pm
HIAAA BEN BU BAŞLIĞI YENİ HATIRLADIIĞM ^^.

Sen de beniimsin, guzuuum beniim.

Phaedra A. Xentia'yı da hemeen kullanmışsın bakıyorum, yerim seni bebeek. İyidir, diye devam etmiyorum, her gün okulda konuşuyoruz zaten hatun ahahaha. muck.