leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Gevezeyim galiba. Empty Gevezeyim galiba.

Perş. Mayıs 10, 2012 3:31 pm
Selaaam.
Uzun zamandır buralardayım aslında ama şu kendini tanıtma hususunda geç kaldım. Fazla üşengecim bu tip yazıları yazmak için, hem zaten becerebildiğim de söylenemez. Neysem, bir deneyelim. Milletin yazdıklarını kendime örnek alarak;

Ben Ceren, 17 yaşındayım. Gariptir ki on yedi olduğumu yeni yeni öğreniyorum. Yaş hesapları konusunda biraz kötüyümdür. Lise ikinci sınıftayım ama hazırlık okudum, yani lise beş yıl. ehe. Tm öğrencisiyim ve bununla gurur duyuyorum, birçok Tmcinin aksine matematiği severim. Trigonometri'yi özellikle çok seviyorum ya. Neysem, arkadaşlarım biraz inek olduğumu söyler. Yaklaşık olarak yedi yıldır keman çalıyorum. Fakat, şu SBS dönemi bir ara verdim ve bu beni baştan başlamaya zorladı. Son birkaç aydır sıkı bir geri dönüş yaptım ve şimdi yine iyiyim.

Yaklaşık bir buçuk yıldır rp yapıyorum ama ilk başlarda pek iyi yazamıyordum. Şimdi dönüp baktığımda rezillikmiş diyorum yani. İki üç satırlık, betimle yoksunu şeyler falan. Rp yazmayı seviyorum; genellikle kısa kısa yazmayı severim ama karşımdakine bağlıdır çoğunlukla da. Eğleniyorsam coşarım da coşarım, ehe. Rpde genellikle Jeanne ismini kullanırım veya Alexis. Jeanne'i Keira'yla kullanmaya bayılıyorum özellikle. Vazgeçilmezimdir de burada Keira dolu işte. Sevdiğim oyunculardandır, güzel filmlerin altına imza atıyor. Onun haricinde, James mcavoy çok severim. Bayılırım hatta. Geçen sene bir de Johnny Depp takıntım vardı, hatta arkadaşlarım doğum günümde maketini yaptırmışlardı. Onun haricinde fazlaca takıntılı birisiyimdir. Yolda iki kişi şeklinde yürüyorsak diğer kişi kesinlikle solumda olmalı. Yoksa rahat edemiyorum ve 'bal' denildiğinde mahvoluyorum. Başıma ağrılar giriyor, hatta şuanda bile bir kötü oldum. Ben bir rahatlayıp geliyim.

Geldim evet. Devam.

Müziği çok severim, onsuz olmaz diyorum. Neredeyse her şeyi de dinlerim, öyle belirli bir tarzım yoktur. Kulağıma hoş gelsin, ruh halime uysun yeter. Guns'n Roses'a bayılırım, Metallica, Ac/Dc, Bon Jovi gibi gibi. Bunlar en sevdiğim gruplardır. Ve bir grup daha var ki sınıflandıramıyorum bile. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Nirvana. Yeri çok özel benim için kesinlikle.

MMORPG oyunlara bayılırım bir de. World of Warcraft manyağıyımdır. Oynayan varsa görürsem çok sevinirim. Şu sıralar uzak kalsam da seviyorum. Onun haricinde Oblivion, Portal, Age of Empires oynarım. Bir de Sims. Ama Sims 3 çok kötüydü, cidden. Bu zamana kadar bu kadar 'epic fail' görmemiştim. Neyse, cidden çok konuştum sanırım. Unuttuğum bir şeyler kesin vardır. Eğer bunu sonuna kadar okuyacak birisi çıkarsa helal olsun! Ben okumazdım.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Gevezeyim galiba. Empty Geri: Gevezeyim galiba.

Perş. Mayıs 10, 2012 5:52 pm
Bana helal olsuun! asdfgh.
Aman Tanrım, ruh ikizimi buldum gibi hissettim. İnanmazsın ama yedi yıldır bende kemancıyım. Tam yedi yıldır! Tabi ben bıraktım, başladım bıraktım başladım. Şans yüzüme şimdi tekrar güldü konservatuara hazırlanıyorum. Tek anlaşamadığımız nokta büyük ihtimalle tm-mf olur ahah. Onun dışında aynı bensin. Yaş falan da aynı, müzik tarzları da, hatta oyun falan. Oyş, canımsın yaa. Bende Serena işte, yoksa biz tanışıyo muyduk? Neyse salla gitsin asdfg.
Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Perş. Mayıs 10, 2012 6:15 pm
Şu uzun yazıyı okuduğun için öcelikle teşekkürü borç bilirim. :D Keman, bambaşka bir varlık yaa. Bırakıyorsun ama bırakamıyorsun falan. Garip..
Önceden tanışıyorduk ama olsun böyle tanışmamıştık! ^^
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Perş. Mayıs 10, 2012 6:17 pm
Ahaha uzun yazı candır ama, ayrıca katıldım. Çalamadığımda bile hep elime alıp aynada kendime bakardım. Aşktır o ya adeta... Önceden tanıştığımızı bile hatırlamıyorum, unutkanlığıma ver yaa =(
Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Perş. Mayıs 10, 2012 6:30 pm
Önemli değil. ^^
Aynı durumdaymışız... Aynada kendini izlemeler falan. :D
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Perş. Mayıs 10, 2012 6:32 pm
Ahaha boşuna demedim sana ruh ikizim diye :D
Alexis Antoinette
Alexis Antoinette
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Perş. Mayıs 10, 2012 6:39 pm
Yaşasın! :D
İçime Alexis kaçtı bir an. ahaha.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Perş. Mayıs 10, 2012 7:38 pm
Bana da Euterpe kaçıyor ama çaktırma ahaha.