leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özel Karakter Alımları

+14
Mira Skoleijza
Lisbeth Windsor
Prurient V De'Phell
Claudia Chelestis
Vera Darcey Conway
Cyril
Magdelena Ellingson
Ilsje Cloutier
Josephine Leveraux
Dante Redgrave
Priscilla Derichs
Améthyste de Nacria
Paolo Moretti
Irene Cleveland
18 posters
Irene Cleveland
Irene Cleveland
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf

Özel Karakter Alımları Empty Özel Karakter Alımları

Paz Nis. 08, 2012 10:16 am
Özel karakterler kurguda çok önemli roller oynuyor, bu sebeple alımlarda en çok RP düzeyine ve karakteri ne derece iyi oynatabildiğinize bakacağız.

Kod:
[size=10][b]İstediğiniz karakter:[/b]
Karakteri kısaca betimleyiniz:[/b]
[b]Karakter ile yazılmış bir RP örneği:[/b][/size]
Paolo Moretti
Paolo Moretti
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Özel Karakter Alımları Empty Geri: Özel Karakter Alımları

Paz Nis. 08, 2012 10:38 am
Bu karakterim kalacak. Ek karakter olarak istiyorum. Onay verilince ek karakter açılacaktır.

Scorpius Malfoy.
Babasının klonlanmış hali gibi duran Scorp donuk bir ifadeye sahiptir. Kendi binasından olan kişilere dahi kibirli bir yüz ifadesi ile karşılık vermeye alışıktır. Platin sarısı saçları ve donuk mavi gözleri, süt beyaz teni ile karakterini okumak son derece mümkün olmaktadır. Bununla beraber atletik bir yapıya da sahiptir.

Örnek RP:
    Yine bu sıkıcı günlerimden birinde aptal sulu şakalar yapmakla ünlü Mildred'la baş başa kaldığıma inanamıyordum. Kütüphane cezamın bitmesine yarım saat kadar kalmış olmasa onu bir fareye çevirirdim. Derhal. Şimdi. Ancak bir ikinci cezayı daha kaldıramayacağım için bunu yapmamın imkan dairesi içine dahi giremeyeceğini biliyordum. Artık dakikaları sayar pozisyondayken tüy kalemini kırmamak için elimden gelen herşeyi yapıyordum. Mildred başının üzerinde uçuşan minik patlayan balonlarıyla meşgulgen dişlerimi gıcırdatacak derecede sıkmış olduğumu farketmemiştim. En sonunda cebimden asamı çıkararak onun suratına doğru tuttum. Bir an korkmuş bir ifade ile yüzüme bakakaldı, ancak son bir hamle de sırıtarak asamı patlak balonlara doğru kaldırıp sihirli bir sözcük fısıldadım. Tam o anda balonlar yok olmuştu. Gönül isterdi ki, Mildred'ı bir fareye çevirebileyim. Ancak bu mümkün değil. Hele ki cezamın bitimine dakikalar kala. Mild'in kaşlarını çatmış ifadesine aldırmamıştım bile. Önümde duran ceza parşömenine gömülmüşken onu tınlamayan bir ses tonuyla açıklama gereği duydum. "Dikkat dağıtıyorsun." Mildred offlayarak önüne dönerken içimden sessizce sırıttım. Artık cezanın bitimine saniyeler kala önümdeki kitapları asamın bir hareketiyle raflarına yerleştiriken parşömenimi toparlamak üzere harekete geçtim. Artık özgürce Hogwarts'ın koridorlarında dolaşabilirdim.

Cübbeme bulaşmış bir lekeyle boğuşurken aklıma yine o uyuz şakacı Mild gelmişti yine. Koridorda o kadar hızlı yürüyordum ki bunu geç fark etmiştim. "Yine o aptal şakalarının kurbanı oldum sanırım. Bu cüppe ne kadar biliyor mu o. Ben buna kaç galleon.... - Ah!" Aniden arkadan bana çarpıp kaçan bir siluet fark ettiğimde yine işin işten geçmemesi için koşarak önümdeki çocuğun koluna yapışmıştım. "Tam düşündüğüm gibi. Pısırık bir Weasley! Önüne dikkat et bir dahakine. Zira karşındaki..." Tamam, diyerek geçirtirmişti Hugo. Buna katlanamazdım. Tam ağzımı yine açacakken omzunu aniden bıraktım. Kardeşi Rose bir olay çıkıp çıkmadığına emin olmak için yanımıza gelmişti. Kızın hatrı olmasa yemin ederim o çocuğa haddini bildirecektim ama... Neyse, daha yeni cezam bittiği için bunu riske de alamazdım zaten. Rose'a bakmamaya çalışarak koridoru terk ettim. Artık araziye yönelip ciddi ciddi kafa dinlemeye ihtiyacım vardı.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Paz Nis. 08, 2012 9:47 pm
Aslında hayalim Scorpius'tu bir Malfoy hayranı olarak ama başvurusu yapılmış öyleyse Rose Weasley'i diyerek Weasley'lerin yüz karasını alayım bari. Genede başvurular arası karar verme olacak derseniz Scorpius için de başvuru gönderebilirim.
Ayrıca ek karakter için bu başvuru.
Son Edit : Kararınız ne kadar hızlı olursa sevinirim. Karakter için ünlü düşünüyorum ve alınması beni üzerde. Genede sizin taktiriniz tabii ki.

~ Rose Weasley
~ Göl kenarında uzun kızıl saçlarını savurarak dikildiğinde kimse onun yeşil gözlerine başmaya cesaret edemez. Çünkü herkes biliyordur ki Rose sinirlidir. Genç kızın hırçın kişiliği çabuk hayat bulur ve zekasıyla insanları sokmayı çok iyi bilir. Zekasını annesinden almıştır, tıpkı onun gibi kitapları ezbere bilir. Ama bunu bıktırırcasına vurgulamaz. Öyle bir mükemmellikle dengeler ki hayran kalırsınız. Karanlık eğlimi vardır ve anne babasının yıllarca bir Potter'ın gölgesinde kalmış olmasını sevmez. Potter'ları pek çekemez. Onların kendilerini beğenmiş ama bunu büyük bir mütevazilikle inkar eden aptallar olduğunu düşünür. Albus belki biraz daha çekilirdir. Çünkü o birazcık adını aldığı anlatılan Severus Snape'e benziyordur. Zeki, karanlık, gereksiz işlerden kaçınan ama bir Potter'a aşık olacak kadar aptal. Bu biçimde Potterların gölgesinde kalmak onun için çok zordur ve Hugo'yu hiç anlamıyordur. Çocuk tıpkı babası gibi bir Potter'ın gölgesinde yaşmayı seçmiştir. Oysa bu duygusal saçmalıklar Rose için değildir.
Spoiler:
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Ptsi Nis. 09, 2012 1:40 pm
Evet, başvurular arasından kabul edilecek karakterler. Çok uzun süreceğini sanmam, bir haftaya yayılır en fazla çünkü Hogwarts açıldığı zaman en azından belli başlı özel karakterleri dağıtmış olmayı planlıyoruz. ^^
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Ptsi Nis. 09, 2012 4:17 pm

Öyleyse Scorpius için de başvurum olsun. Hangisine karar verirseniz kabulüm ama Scorpius daha isteğim dahilinde. Genede ikisi de bir Rowling evladı olarak sevilir hani.
~ Scorpius Malfoy
~ Gri-mavi gözlerini babasından alan çocuk tam bir Malfoy'dur. Asilliğinden hiçbir şey kaybetmemiş mağrur duruşu, ifadesiz yüzü ve Slytherin formasıyla yıllar önce okulda Harry Potter'a kök söktürmüş babası Draco Malfoy'u daima gururla simgelemektedir. Zekası oldukça parlak bir gençtir. Zaten bunun bir Malfoy olarak gerekli olduğunun da bilincindedir. Malfoy yöntemlerine göre yetiştirildiği her halinden bellidir. Onun içinde yıllardır süren anlayış değişmemiştir; bir Malfoy mükemmel olmak zorundadır. Yanındaki az sayıda adam ona sıkı sıkıya bağlıdır. Gözleri daima Potter ve Weasley'lerin bir yanlışını yakalar. Bulduğun yerde kuyruğunu batırmaktan hiç çekinmeyen bir akrep gibidir. Zaten animagus olarak akrebe dönüşmesinin de sebebi budur. Asla acımaz ve en büyük zehri vücudunuza akıtır.
Yakışıklı bir oğlandır. Kızları peşinde koşturmak onun için çocuk oyuncağıdır, bu özellikle Slytherin kızlarıysa çok daha kolaydır. Vücudu babası gibi arayıcı vücuduna sahiptir, gözleri bir çıkarı olduğunda her şeyi görebilecek kadar hızlıdır. Malfoy hırsına sahip bu oğlan her zaman en mükemmeli olmaya alışmıştır. Okula ilk geldiğinden beri Slytherin'in bir şekilde -babası sayesinde- eskiden onun olduğu gibi şimdi de kendisinin emrinde olduğunu düşünmüştür. Etrafında gezen birkaç tanıdık ailenin çocuklarıysa bu konudaki görüşünü destekleyici nitelikte davranmaktadır. Bu yüzden okul içerisinde sinir bozucu rahat tavırları vardır. Bu rahatlıkta özellikle Weasley'lerle uğraşmadan edemez.
Spoiler:
Dante Redgrave
Dante Redgrave
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Çarş. Nis. 11, 2012 1:12 pm
Albus Potter
Karakteri kısaca betimleyiniz: Buz mavisi gözlere siyah saçlara sahip bir Potter olarak oldukça yakışıklı bir gençtir. Okulun neredeyse bütün kızları peşindedir. Ancak o bunlarla pek ilgilenmez. Hayatını kendi içinde yaşayan ve iç dünyasını kimseye açmayan sessiz bir kişiliğe sahiptir. Aile kökleri yüzünden her zaman göz önünde ve diken üstündedir. Bir yandan babasının şöhreti altında ezilirken diğer yandan da isim babasının göglesi altında yaşıyor hayatını. Her daim tek başına yaşıyor hayatını. Sessizliği en yakın dostu. İnsanlarla ilişki kurmaktan kaçıyor. Ama ilişki kurmasa da hepsini korumak için güçlenmek istiyor. Güçsüzlere karşı oldukça korumacıdır. Yüzünde her daim mütavazi bir şekilde gülümseyen maskesi ile tek başına büyük bir sessizlikle yaşayan sakin ve akıllı bir öğrenci. Mavi gözleri birçok kızın kabini yerinden oynatırken o hiç birisi ile ilgilenmeyerek yalnızlığını korumaya çalışır. Hiç bir şey onu kolay kolay sinirlendiremez ama sinirlenince de durdurulamaz olur. Aslında onu tamamen bir gökyüzüne benzetebiliriz. Çoğu zaman bir bulut gibi sessiz ve sakinken bir anda güçlü bir fırtınaya dönüşebilir.
Karakter ile yazılmış bir RP örneği:[/size]
Spoiler:
Josephine Leveraux
Josephine Leveraux
De Vries
De Vries
Nerden : Kasımpaşalı. Buradan anlayacağınız üzere eli de maşalı.

Ptsi Nis. 16, 2012 10:59 pm
~ Josephine Leveraux
~ Karanlıkta bile parlıyormuş izlenimi veren apaçık ten rengi saçlarının siyahlığıyla muazzam bir tezat içerisindedir. Yüzünün tam ortasında iki küre olarak yer alan hafif şehla gözleri ilk bakışta dikkati çeker. Muhafazakarlığına yaraşır bir şekilde, hafifçe dalgalı, her zaman omuz hizasında olmasına önem verdiği saçları ellilerdeki modellerle yapılmıştır ve yüzünü çepeçevre sarar. Baştan ayağa güç timsali olan bu kadın sırf bu özelliklerine bakılarak dahi Medusa ile, Hera ile yarışır niteliktedir. Belki yılan saçlı olmayabilir ama istediğinde ölümün soğuk sırtı kadar donuk olabilen bakışları birini ivedilikle taşa çevirmeye yetecek kudrete sahiptir. Yine muhafazakar hali sebebiyle geçmiş modasına uygun olarak giyinir. Dekolte sevmez, etek boyu hiçbir zaman dizinin üstüne çıkmaz, ekseriyetle siyah giyinir; lakin hatlarını, kıvrımlarını belli eden kıyafet seçimiyle görünürde ortalıkta fazla bir şey olmamasına rağmen fiziki güzelliği aşikardır. Minyon bir bedeni vardır; bununla beraber ayaklarından hiç eksik etmediği topuklu ayakkabıları, etrafa hakim tavırları ile fiziksel boyutu olduğundan çok daha büyük görünür. Sözcüklerini özenle seçer ve her daim emir kipini kullanmayı alışkanlık edinmiştir. Konuşmasından, çoğunlukla kan kırmızısı rujla renklendirilmiş dudaklarını kıpırdatmasından, zarif ve ince bedenini ahenkle hareket ettirmesinden bir bakan tekrar dönüp bakma ihtiyacı hisseder. Bununla beraber bu durumdan hiç hoşlanmaz. Emrindekilerin başının yerde olmasını arzu eder, başkasının bakışlarını üzerinde hissetmeye tahammülü yoktur. Seçicidir, sabırlıdır, ketumdur. Başkalarının fikirlerine, yeni görüşlere daima açıktır ki böylece sebat ettiği uğurda muvaffakiyete kavuşabilsin. Bir kez konuşur, çokça düşünüp taşınarak karar verir. Sözü kanun niteliğindedir. Verdiği emirler üzerinde sonsuz denebilecek bir şekilde düşünüp fikirleri, olası sonuçları hesaba kattığından mükemmele yakındır. Kendisinin bu şekilde düşünmesi huyu olduğundan aynı şeyi başkalarından da bekler. Bu sebepledir ki tahammülü olmadığı bir diğer şey başarısızlıktır. Ona göre herkesin her şeyde yalnız bir tek şansı vardır ve ona göre kullanılmalıdır; hatalar affedilemez. Planlar mükemmel olana dek kurgulanmalı, incelenmeli; her hareket bin bir zihni işlemden geçilerek yapılmalıdır. Emrinde olanların yalnızca belli bir sayıdaki kıdemli olanlarıyla yüz yüze görüşür, onlara “neferlerim” demekten hoşlanır ve fakat onların yanında bu sözcüğü asla ağzına almaz. Diğerleri emrilerini ancak neferleri yoluyla alır. Katı, prensipli ve yoldan şaşmaz bir kişiliği vardır.

Spoiler:
Ilsje Cloutier
Ilsje Cloutier
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf

Salı Nis. 17, 2012 1:49 pm
Améthyste de Nacria, Scorpius Malfoy olarak kabul edildi. Karakteri açabilirsiniz.
Dante Redgrave, Albus Potter olarak kabul edildi. Karakteri açabilirsiniz.
Everard Dreyfus, Josephine Leveraux olarak kabul edildi. Karakteri açabilirsiniz.
Magdelena Ellingson
Magdelena Ellingson
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Mag ya da M.

C.tesi Nis. 21, 2012 2:58 pm
İstediğiniz karakter: Polly Cleveland
Karakteri kısaca betimleyiniz: Gür, kestane rengi saçları bronz teniyle örtüşüyor ve genç kadına egzotik bir görünüm kazandırıyor. Kusursuz kıvrımlara sahip ve vücudu neredeyse mükemmel. Kaşları, sofistike görünümüyle bütünleşmesi için özellikle kalın bırakılmış. Donuk yeşil gözleri kahverengi yoğunluğunun göbeğinde adeta odak noktası kesiliyor. Dudaklar kalın ve ön dişler, diğerlerine oranla biraz daha irice.
Karakter ile yazılmış bir RP örneği:
Spoiler:
Cyril
Cyril
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Çarş. Nis. 25, 2012 5:22 am
Kabul edildi, karakteri acabilirsiniz.
Vera Darcey Conway
Vera Darcey Conway
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Çarş. Nis. 25, 2012 10:13 am
İstediğiniz karakter: Daphne
Karakteri kısaca betimleyiniz: Gözlerinde, vahşi ruhunun timsali gibi delici ve zehir gibi bakıp insanların ürpermesini sağlayan bir tür donukluk mevcuttur. O gözler ki, açıklığı, keskinliği, hafif çekikliğinin yanı sıra, duygularını yansıtmamasıyla da hayranlık uyandırır insana. Baktığı insanda bir an için oluşan şok ve ürpermenin hemen ardından gelen titreme ve zehir yeşilinde boğulma sözü veren netliği… Gözbebeklerine doğru daha açık olan renk, kenarlara doğru hafifçe koyulaşır. Yeryüzünde hiçbir fanide olmayan bu gözler, türdeşlerine göre daha az dikkat çekici olan Daphne için daha bir işe yarar zira bu gözlerle etkileyebilir insanları. Duru, saf, kirlenmemiş ve kirletilmeye kıyılamayan güzelliğindeki zarafette gözlerden asla kaçamaz. Adeta doğduğu an bir meleğin dokunuşuyla ruh bulmuşçasına kırılgan, narin hareketleri vardır. Aslında güzeldir güzel olmasına, birçok canlıyı kıskandıracak bir güzelliği vardır ama gelin görün, tanrılar bir hata yapmışçasına türdeşlerine göre daha az bezemiştir Daphne’yi. Onlardan daha az güzel, daha az göz alıcıdır. Muhtemelen bu yaptıkları hatanın farkına varan aynı tanrılar, dengeyi sağlamak için onlardan daha zeki ve mantıklı olmasını sağlamış olmalılardır. Zira Daphne kesinlikle türdeşlerinde olmayan bir zekâ ile hareketlerini belirler ve kesinlikle onların aksine aptallık yapmaya tahammülü yoktur. Genç olmasının etkisiyle güçlerinde yetersizdir ancak daha fazlası için sürekli çalışır. Gözlerindeki güç hırsını herkes rahatça okuyabilir. ‘Kardeşlerinin’ aksine güçlerini kendisi için kullanmamayı salaklık olarak görür ve belki onların bu salaklıkları yüzünden karanlık tarafa geçmiştir. Sonuç itibari ile kendisini hiçbir yere ait hissetmez. Ait olması gereken yer, kendisinden oldukça farklı kişilerle doludur ve bunu düzeltmek için elinden gelen tek şey daha fazla güçtür. Sonunda anlarsınız, bir vahşi olma yolunda atılabilecek en masum adım, daha fazla güç islemektir. Daphne içinse bu 'vahşi' tabiri ağır olsa da, vahşet yolunda ilerliyor olduğu gerçeği değiştirilemez. Doğduğu andan itibaren 'arada kalmış' olmanın anlamını bilenlerden olduğu için belki, belki iki tarafa da ait olmak istediğinden, gücün her daim kendisine ayrıcalık getireceğinin farkındadır genç ondine. Güç, onun için 'kabul görmek'tir. Nihayet bir yere 'ait olmak'tır.

~Açıkçası ne yazsam diye baya bir kafam karıştı, biraz da acele ettiğimden. O yüzden belirgin bir kurgu olamadı. Ehe ^^
Spoiler:

Claudia Chelestis
Claudia Chelestis
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Çarş. Nis. 25, 2012 3:25 pm
Kabul edildi, karakteri açabilirsiniz.
Bir de RP çakkizel olmuş eheh.
Prurient V De'Phell
Prurient V De'Phell
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Valérie

Çarş. Nis. 25, 2012 7:17 pm
#James Potter
#Mavi gözleri ve siyah saçlarını tamamlayan beyaz teni aynı kardeşi Albus gibi babasının kopyası. Dik kafalı ve muzur bir büyücü. Bakışlarında parıldayan inat fazlasıyla belli oluyor ve ufacık konuları bile kafaya takıp hakkını savunmadan edemiyor. Sahiplenici bir özelliğe sahip. Başı sürekli belada olsa da, olabildiğince iyi niyetli ve düşünceli biri.
#RP örneği;

Spoiler:
*RPden çok kurgu aceleye geldiği için böyle bir şey çıktı. Umarım yeterlidir.
Irene Cleveland
Irene Cleveland

Çarş. Nis. 25, 2012 7:20 pm
Kabul edildi, karakteri açabilirsiniz. ^^
Lisbeth Windsor
Lisbeth Windsor
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı

Çarş. Nis. 25, 2012 10:14 pm
İstediğiniz karakter: Thor
Karakteri kısaca betimleyiniz: Mavi gözleri, omuzlarındaki yükün ağırlığını hissettirecek bir ifadeye sahiptir her zaman. Zekası, bilgeliği ve alçak gönüllülüğü yakışıklı yüzünün her hattına işlenmiştir. Duygularını asla belli etmese de biraz ilgili bir insan ormana girmesinin yasaklandığı günden bu yana çektiği ev özlemi anlaşılabilir. Heybetli cüssesi ürkütücü de olsa her zaman sakindir. Çok konuşmaz, sözleri genelde bilmece gibidir ve beklentileri yüksek değildir. İnsan ırkının henüz evrimini tamamlamadığı ve bir yol gösterici olmadığı sürece beyinlerinin gerçek kapasitesini asla kullanmayacakları inancına sahip olduğu için öğrencilerine ve diğerlerine karşı asla zorlayıcı değildir. İnsanlar konusunda beklentileri her zaman düşük olmuştur; bir centaurdur nihayetinde ve her ne kadar türünün tavrını doğru bulmasa da onların algılarından tamamen kopmuş değildir. Dolayısıyla yıldızlarda gördüğü her şeyi insanlarla paylaşmaz. Asil, zarif ve dürüsttür. İnsanlar üzerinde etki bırakmak onun için pek de zor değildir. Parlak siyah tüyleri, yaşlılık belirtileri göstermeye başlasa da yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmemiş yüzü, tok ses tonu ve tavırları gören herkesin aklına kazınacak niteliktedir.

Spoiler:
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs

Perş. Nis. 26, 2012 4:16 am
Kabul edildi, karakteri acabilirsiniz.
Mira Skoleijza
Mira Skoleijza
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

C.tesi Nis. 28, 2012 11:45 am
İstediğiniz karakter: Lily Potter
Karakteri kısaca betimleyiniz:[/b] O upuzun turuncu, dalgalı ve ışıldayan mükemmel saçları ve göz temasında bulunduğunuzda iliklerinize kadar işleyip içinizi eriten esrarengiz renkli gözleriyle Lily Potter, aslında çokta silik ve ailesine göre oldukça arka planda kalan bir kişiliğe sahiptir. Evet, inkar edilemeyecek kadar arkadaş canlısı ve iyi bir kişiliğe sahiptir genç kız, fakat fazlasıyla da saf olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Sadece upuzun kızıl saçlarıyla dikkatleri üstüne çekebilmektedir. Diğer iki kardeşinin de gölgesinde kalmaktadır biraz. James eğlenceli kişiliğiyle ve Albus ise olağanüstü yeteneğiyle tanınır, fakat o sadece güzel kızıl saçlı ve saf olarak anılır. İşte bunu bile kafaya takmayacak kadar iyi bir kişiliğe sahip olan Lily, Potter'ların en sönük karakteridir.

Spoiler:
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs

C.tesi Nis. 28, 2012 4:46 pm
Kabul edildi, karakteri açabilirsiniz. ^^
Jesus Adrian Vargas
Jesus Adrian Vargas
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Ptsi Nis. 30, 2012 9:57 pm
İstediğiniz karakter: Hugo Weasley

Karakteri kısaca betimleyiniz: İyimser tavırları ve sıcak kanlı yapısıyla etrafındakilere pozitif enerji saçtığı açıktır. Turuncu, hafif uzun saçları ve beyaz teniyle bir Weasley olduğunu herkes rahatça anlayabilir. Miskin olması dışında kötü bir huyu yoktur. Kardeşinin aklını yitirmek üzere olduğunu düşünerek hareketlerine anlam veremez ve onu dize getirmeye çabalayıp durur. Scorpius'a karşı kız kardeşini savunmaya çalışır. James'e karşı ise fazlasıyla sadıktır. Onu Rose'dan ayırmadan benimsemiştir. Duyguları her şeyden önde geldiği için yaptığı hatalar tekrarlana tekrarlana uzar gider. Fakat bundan utanmaz, ders aldığını düşünür. Suratındaki gülümsemeyi söndürebilen olayları ise nadir yaşar ve kendisiyle dalga geçilmesi haricinde pek bir şeyi aklına takmaz. Konuşması ve ses tonu ise Ronald Weasley'i aratmıyor.

Spoiler:
Noemi Lia O'Brien
Noemi Lia O'Brien
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Adı güzel onun.

Ptsi Nis. 30, 2012 10:48 pm
İstediğiniz karakter: Hugo Weasley
Karakteri kısaca betimleyiniz: O da diğer tüm Weasleyler gibi kızıl-turuncu saçlara sahip. Annesinin mantık ve zekasını, çalışkanlığını aldığı söylenemez. Son derece muzur olan Hugo özellikle arkadaşı James'e çok değer verir. Ders çalışmak kadar sıkıldığı bir şey olmadığı gibi eğlenceyi kendine göbek adı bellemiştir. Mantıklı düşünmek onun için 2. plan bile olmayabilir ki, o her zaman duygularına göre hareket eder. Aynı babası Ron'un Harry üç büyücü turnuvasına katıldığında her şeyi yanlış yorumlayıp ona küstüğü gibi Hugo da bu tür şeylerde yanlış anlayıp darılabilir. Yine de gayet arkadaş canlısı biri, öyle kolay kolay küsecek insan değil.

Örnek RP:
:

*Biraz aceleye geldi, özür dilerim. Ayrıca renklendirmeler de çok cart renkler olmuş fakat şu an düzeltemiyorum, kusuruma bakmayın.
Petre Piedmon
Petre Piedmon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Mayıs 01, 2012 10:11 am
Noemi Lia O'Brien; onaylandı, karakteri açabilirsin.
William Mason Carrington
William Mason Carrington
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Ptsi Haz. 18, 2012 6:59 am
Thor güncellenmiş ve tekrar alımı yapılacaktır.