leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Larissa D. Peverell
Larissa D. Peverell
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Tale as old as time.. Empty Tale as old as time..

Paz Haz. 03, 2012 11:35 am
Şimdiik efeniim birazcık geç odlu zannımca fekaat ben gene de kendimi tanıtmak isterim efeiiiniim. Ben Baerfin, Nazlı Berfin. İki ismimi de kullanabilirsiniz fakat genellikle Berfin'i kullanıyor repe camiası. Neyse 19buçuk yaşımdayım Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü 2. sınıfımı bitirmiş bulunmaktayım. Kitapları ve çocukları çok severim. Bu nedenle öğretmenlik okuyrum ya. Ayrıcaa repe hayatım teee 8. sınıfa dayanır yaklaşık 6-7 yıl olacak, aralıkları saymazsak tabi. Beni tanıyanız vardır tanımayanınız vardır, eh insanları bilgilendirmektir amacım. Sonracımına neşeli ve arkadaş canlısı olduğumu söyler herkes fakat yine de içlerimde bir yerde yalnız kalma duygusu da vardır.. Yazı yazmayı, senaryolar yazmayı severiim, ayrıca Photoshop ile de yakından ilgiliyimdiiir.

Bana soru soracaklar varsa eğer,
Uğrasınlar buraya sorsunlar hemen.
Tanışmadıysak şayet,
Hazırım tanışmaya sizlerle elbet

diyerek sözlerimi bitiriyorum.
Muahh öpüldünüz.
Haaa unutmadan fulişi'cimi de öperim buradan siteyi bana öneren şahsı muhterem odur. Diğer karakterlerime gelicek olursaak;
Charlotte D. De'Lauthé, Prenses Belle de benimdir.
Vasilena Ivanchev
Vasilena Ivanchev
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Tale as old as time.. Empty Geri: Tale as old as time..

Ptsi Haz. 04, 2012 6:56 pm
Mahkemeyle yaşımı büyütücem artık. Çok küçük kaldım buralarda, çok. Bu arada çok memnun oldum tanıştığımıza Berfin.
James Sullivan
James Sullivan
Melez, Sullivan Pub Sahibi
Melez, Sullivan Pub Sahibi

Tale as old as time.. Empty Geri: Tale as old as time..

Ptsi Haz. 04, 2012 10:55 pm
Hoşgeldin berfin şahsen tanımadık ama bir göz aşinalığım var :)