leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letje van Peéuwen
Letje van Peéuwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

duygu, hıms Empty duygu, hıms

Ptsi Haz. 04, 2012 12:54 pm
Selam! Yapılan bir testte %100 sözel yeteneği çıkan fakat; sayısal seçen buna rağmen ne sözele ne de sayısala ilgisi olan, kendini tamamen müziğe adamış bir insanım. Ankara'da oturuyorum, my super sixteen yarışmasındaki gibi mükemmel bir doğum günü yapmamış olsam da 16 yaşındayım. Her ne kadar adımla karakterim uyuşmasa da adım Duygu, ehe. Kahve gözlere, saça ve buğday bir tene sahibim. 1.68 boyunda, 48 kilodayım bir de, ehe. Müzik zevkim genelde eskilere dayanır. Oldies are goldies inancına sahibim. İçimde büyük bir gunner ruhu beslemekteyim. Bu ruhu Guns N' Roses konserinde açığa çıkaracaktım lakin konser +18 oldu, biletix'i boykot etme çabalarım da boşa çıktı. Müzik konusundan devam edersem; Guns N' Roses, Motörhead, Judas Priest, ACDC, Journey, The Beatles, Within' Temptation, Iron Maiden, Joan Jett, Apocalyptica, Pink Floyd, RHCP, Queen, Nirvana, The Pretty Reckless tarafımca dinlenilen gruplar ve sanatçılardır. Müzik hayatımdaki en önemli ögelerden birisidir diyebilirim, belki bu konservatuar okumak istememden de kaynaklanıyor olabilir. Eğitimini almayı önümdeki 2 sene de devam ettireceğim umarım.
Pottermore'da Slytherin olduğumu bilmeniz kişiliğim hakkında yorum yapmanıza yardımcı olabilir diye düşünüyorum, ehe. Onun dışında; uyumak, yemek yemek, ekrana amaçsızca bakmak, derste sol elle yazmaya çalışıp becerememek, sınavlardan çakmak, bayılana kadar çikolata yemek, Tumblr'da takılmak, kitabın başına oturup 100 sayfadan fazla okumayacağım diyip kitabı bitirmek, hobilerim arasındadır.
Güneşi değil yağmuru severim, tiyatroyu değil sinemayı severim, romantik&komedi filmlerinden itinayla nefret eder gerilim ve korku hell yea! derim. Günümüz sanatçılarından Adele dışında pek sevdiğim yoktur, Rock N' Roll bağımlısı olduğum duyumları doğrudur. Fazla ciddiyeti ya da fazla samimiliği sevmem. Oğlak burcuyum ve özelliklerini taşıdığıma inanıyorum. "You know where the fuck you are, you're in the jungle baby!" lafını demediğim bir günüm bile geçmedi şu ana kadar. J harfine takıntılıyım fazlaca, özellikle isim seçerken mutlaka J harfini kullanırım. Ve en önemli özelliğimi sona sakladım.

46 kromozomluyum.

üşengeçler bakmasa da olur:

En son Letje van Peéuwen tarafından Salı Haz. 05, 2012 9:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
James Sullivan
James Sullivan
Melez, Sullivan Pub Sahibi

duygu, hıms Empty Geri: duygu, hıms

Ptsi Haz. 04, 2012 1:05 pm
Hoşgeldin duygu :) Benim de yeteneğim eşit ağırlıktı ama lisede son sınıfa kadar sayısalda okumuştum. :D
Letje van Peéuwen
Letje van Peéuwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Haz. 04, 2012 1:07 pm
Hoşbulduk ^^ Ben de öyle olacak gibiyim, çakmam umarım ehe.
James Sullivan
James Sullivan

Ptsi Haz. 04, 2012 1:11 pm
Yok ne yapmak istediğini bilince öyle olmuyorsun :D Şuan mesela 3. sınıf hukuk öğrencisiyim son sınıfa geçtim :D
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Ptsi Haz. 04, 2012 6:17 pm
Bir kaç fark ile ikinci bir vişne gördüğümü düşünüyorum şuan. Merhaba Duygucuğum aramıza hoş geldin, iyi ki geldin. Ben de Serena. Nam-ı değer S, vişne perisi, GECE manyağı falan işte. GNR, ACDC, Iron Maiden, ... Fenasın fena! Çok seviniyorum böyle insanlar görmeyi. Özellikle 'müzik' denildiğin de tamamdır diyorum. Benim gibi konservatuar düşündüğüne pek sevindim. Tekrardan hoş geldin canıım. ^^
Letje van Peéuwen
Letje van Peéuwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Haz. 05, 2012 9:53 am
Hukuk hiç düşünmedim açıkcası, bana göre fazla sıkıcı! Ama sana göre olmayabilir tabi :D
Hoşbulduk S! Ortak yönümüz olmasına sevindim sen de bana D diyebilirsin, -yazar burada Gossip Girl'e vurgu yapar- Tanıştığıma memnun oldum ehe.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Salı Haz. 05, 2012 10:22 am
GG! GG'de seviyormuşsun ona hiç dikkat etmemiştim. Ahaha ortak yönler etrafta uçuşuyor resmen :P
Letje van Peéuwen
Letje van Peéuwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Haz. 05, 2012 10:32 am
Yaşasın o zaman! :D
James Sullivan
James Sullivan

Salı Haz. 05, 2012 10:45 am
Eh tabi ilgi alanları kişiden kişiye değişir ama ben istenirse yapılabileceğini söylemek istemiştim :D
Letje van Peéuwen
Letje van Peéuwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Haz. 05, 2012 10:57 am
Pekii.