leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ilmarinen

+3
Claudia Chelestis
James Sullivan
Jaska Ilmarinen
7 posters
Jaska Ilmarinen
Büyücü
Büyücü

Ilmarinen Empty Ilmarinen

Salı Haz. 12, 2012 1:03 pm

Kimsin sen?
Başlık şaka maka falan da ciddi ciddi isim kullanmak yerine "ilmarinen" falan diye çağıranlar çıktı geçen günlerde. E tabii ki 4 yılı aşkın bir süre olmuş kullanalı, ben de karakterle falan iyice bütünleşmişim artık. Neyse efenim beni tanıyan varsa Jaska Ilmarinen, Jöel Marcel Alaire veyahut Boyd Holbrook (evet, ünlü olan, her yerde kullandığımdan falan o da) ile tanır. Böyle bildiğin hâlen daha tapılası bulurum o modeli ki genelde modelleri de hiç sevmem ben, zayıf herifleri sevmiyorum abi.
Neyse işte belirli bir şey yazmayacağım, Çağlar olarak bilin yeter şimdilik. Gerisini daha da tanıyınca öğrenirsiniz. Bir de kızım ancak kız karakterleri daha önce hemen hiç yönetmedim onu da belirteyim.

Neden arada verdin/o süre içinde ne yaptın?*
Bazı şahsi problemlerden dolayı zaten düşündüğüm bir şeydi 2 yıl öncesinde, tabii ki arada bir uğrayacaktım fakat internetim kesildi notlarımdan dolayı ve geçen günlere kadar da geri gelmedi ki hâlen daha ktunnel ile girebilyorum. Yine belirteyim, ara verişimin hiçkimse ile bir alakası yoktur. O arada ne yaptığımı herkes soruyor onu da cevaplayayı ben. Satranç turnuvalarına katıldım, resim ve kompozisyon yarışmalarında yer aldım, belli bir gazetede şiirimi yayınlattım, derslere çalıştım ve arkadaş çevremi iyi bir düzene koydum. Ancak maalesef ki tüm bunların arasında kitap okumayı ihmal edişim beni ve muhtemelen de yazma yeteneğimi büyük anlamda yıktı.

Bu siteyi nereden buldun?
Msn yardımıyla.

Sana nasıl ulaşabiliriz?
Herhangi bir soru, sorun, kurgu/rp ya da sadece konuşmak istiyorsanız ekleyin yani.
jaska.ilmarinen@hotmail.com isteyene AIM, ICQ, Yahoo da verilir.

Geç detayları, kendinden bahset.
Pek söyleyecek şey bulamadığım kısımdır burası.
-Rock/metal ağırlıklı dinlerim genellikle fakat hardcore değil eskisi gibi, bazen ise sadece ambient yetiyor tek başına.
-Karakalemde yağlıboyadan daha iyiyimdir. İkisini de yapar ve yapmaktan da zevk alırım.
-Dizi izlemem, izlersem de HIMYM/House en fazla.
-Bir kelimede söylenmek isteneni bin kelimede anlatanlara uyuz olurum.
-Anime bir ara izlerdim fakat sevmem, okuduğum en iyi manga ise Elfen Lied olmaktadır ve beni duygulandırmıştır.
-Robot gibi olduğumu söyler herkes. Nedeni zaten belli.
-Esasında aşırı konuşkanımdır.
-Skyrim, Assassins Creed, Medal of Honor, World of Warcraft, Diablo, Final Fantasy, Devil May Cry severim.

Eh, yazacağın son sözler?
Onca şeyin ardından hâlen daha arkadaşım olan kişilere teşekkür edip değerlerini bildiğimi söylemek istiyorum. Ciddiyim bu konuda.

Böyle eskilerden alıp hafif modifiye ettiğim başlık olsun bu da.
Bir de eğer önüme biri gelir de "Boyd çok hoş ya tapıyorum ehehe" derse döverim. Hemen her runway, photoshootlarını bildiğim, sırf onun için yabancı ülkeden dergi getirdiğim adama çakma fanboy olmayın abisi, yılların fanı duruyor burada. :v
James Sullivan
James Sullivan
Melez, Sullivan Pub Sahibi

Ilmarinen Empty Geri: Ilmarinen

Salı Haz. 12, 2012 1:11 pm
House'u ben de severim ama bitmesi yazık oldu :D Hoşgeldin Çağlar ben de Yargı umarım iyi vakit geçirirsin burada. :)
Claudia Chelestis
Claudia Chelestis
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Salı Haz. 12, 2012 1:12 pm
Skyrim iğrenç
Jaska Ilmarinen
Büyücü
Büyücü

Salı Haz. 12, 2012 1:14 pm
Claudia Chelestis demiş ki:Skyrim iğrenç
Combat sistemi bir King of Amuletsden kötü ama genel anlamda hoş yani, ben sevmiştim. Çok bug var bir de ama.

James Sullivan demiş ki:House'u ben de severim ama bitmesi yazık oldu :D Hoşgeldin Çağlar ben de Yargı umarım iyi vakit geçirirsin burada. :)
Yeniden başlayacağına dair söylentiler falan vardı, bilemiyorum artık. Hoşbuldum bu arada.
James Sullivan
James Sullivan

Salı Haz. 12, 2012 1:15 pm
Yok adamlar özel bölümünü bile çektiler bence başlamaz bir daha. Yerli dizilerin alışkanlığı varsa onlarda da bilemem ama :D
Claudia Chelestis
Claudia Chelestis
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Salı Haz. 12, 2012 1:16 pm
Oblivion oynayan cidden Skyrim'in yüzüne bakmaz. Kontrolleri çok zor ve kullanışlı değil çoğu ekran.
NBR ÇAĞLAR.
Jaska Ilmarinen
Büyücü
Büyücü

Salı Haz. 12, 2012 1:22 pm
Claudia Chelestis demiş ki:Oblivion oynayan cidden Skyrim'in yüzüne bakmaz. Kontrolleri çok zor ve kullanışlı değil çoğu ekran.
NBR ÇAĞLAR.
Elder Scrolls serisinin hepsini oynadım + üzerine de bazı RPGleri bitirdim. Hala daha çok kötü değil diyorum. .v Daha iyi olabilirdi tabii.
İYİYİM SİBEL, SEN??

James Sullivan demiş ki:Yok adamlar özel bölümünü bile çektiler bence başlamaz bir daha. Yerli dizilerin alışkanlığı varsa onlarda da bilemem ama :D
Hadi ya, ben ne zamandır izlemedim maalesef bilmiyorum o şeyleri. :
James Sullivan
James Sullivan

Salı Haz. 12, 2012 1:24 pm
O zaman izlemediğin kısımları izlemeni tavsiye ederim finali de harikaydı
Lucifer M. Lichtenstein
Lucifer M. Lichtenstein
Melez, Doktor
Melez, Doktor

Salı Haz. 12, 2012 2:12 pm
Çağlar hoşgeldin ^^ Seni bir yerlerden hatırlıyorum ben de, hiç yabancı değil karakter adın. Ben de Merve.
Demek sen de bayan karakter kullanmayan kızlardansın xD Tek olmadığımı görmek güzel ya xD
Nils Wójcik
Nils Wójcik
De Vries
De Vries

Salı Haz. 12, 2012 2:18 pm
Merhaba, hoş geldin foruma. Ben de Elif. Umarım iyi vakit geçirirsin. Oyun sever birilerini görmek çok güzel, her ne kadar son zamanlarda ara verdiysem de. Bayan karakterde tökezleyenlerdenim ben de. Gerçi ortasını bulmak benimki oluyor sanırım... Neyse, tanıştığıma memnun oldum.
Jena Jankovics
Jena Jankovics
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Salı Haz. 12, 2012 9:38 pm
Aaa Çağlar hoşgeldin. Eskileri görmek çok güzel. Seni senelerdir biliyorum ve bu başlığı okuyunca aslında hiç tanımadığımı görmüş oldum. Azıcık bi fikrim oluştu. Öyle işte. Hoşgeldin tekrardan.
Cyril
Cyril
Yönetici, Melez
Yönetici, Melez

Salı Haz. 12, 2012 9:43 pm
Esasinda asiri konuskan falan degil arkadaslar ben sahidim
jensdn acklesin gamzeleri
Jaska Ilmarinen
Büyücü
Büyücü

Çarş. Haz. 13, 2012 1:42 am
Lucifer M. Lichtenstein demiş ki:Çağlar hoşgeldin ^^ Seni bir yerlerden hatırlıyorum ben de, hiç yabancı değil karakter adın. Ben de Merve.
Demek sen de bayan karakter kullanmayan kızlardansın xD Tek olmadığımı görmek güzel ya xD
Valla RP aleminde çok Merve var, tanışıyor olsak bile ben çıkaramadım. :i Erkek karakter rulz baby, heh.

Nils Wójcik demiş ki:Merhaba, hoş geldin foruma. Ben de Elif. Umarım iyi vakit geçirirsin. Oyun sever birilerini görmek çok güzel, her ne kadar son zamanlarda ara verdiysem de. Bayan karakterde tökezleyenlerdenim ben de. Gerçi ortasını bulmak benimki oluyor sanırım... Neyse, tanıştığıma memnun oldum.
OHA TAKIMIN ÇOK GÜZEL, ÇOK KISKANDIM ŞU AN
*ehem* Hoşbuldum. <3

Jena Jankovics demiş ki:Aaa Çağlar hoşgeldin. Eskileri görmek çok güzel. Seni senelerdir biliyorum ve bu başlığı okuyunca aslında hiç tanımadığımı görmüş oldum. Azıcık bi fikrim oluştu. Öyle işte. Hoşgeldin tekrardan.
Çello çalan Buse! Hiç öyle çok konuşmadık biz güzelim ya, hep tanıyoruz diyoruz birbirmirizide yani yok. Ne bileyim msnini falan ver bir ara. <3

Cyril demiş ki:Esasinda asiri konuskan falan degil arkadaslar ben sahidim
jensdn acklesin gamzeleri
Okbyethx.