leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jena Jankovics
Jena Jankovics
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Jena Jankovics. Empty Jena Jankovics.

Salı Haz. 12, 2012 5:58 pm
Jena Jankovics. Ddgfdgdfgdfgdfgd

‘’ Bir erkekle birlikte olacaksam o erkek benim dışımdaki bütün mükemmelliğe sahip olmalıdır ve o mükemmeliği eşsiz kılacak son parça olan beni kazanmaya bakmalıdır.’’

Jena Sırbistan Belgrad doğumlu. Annesi bir cadı babası ise bir büyücü. Sekiz yaşında bir erkek kardeşi var. Etrafındaki insanlara çabuk uyum sağlayabilen herkesle garip bir biçimde ortak nokta bulabilen nadir özellikteki bir cadı. Kötü birisi diyemezsiniz ama vurdumduymaz ve şımarık olduğu gerçeğini kabul etmelisiniz. Ona istemediği bir şeyi asla yaptıramazsınız. Hoşlandığı ve sevdiği insanlara karşı çok iyi ve eğlenceliyken sevmediklerine karşı bir o kadar sevimsizdir. Ona göre sürekli her şeyden şikayet eden insanlar bir ziyandan farksız. Kasıntı insanlardan hoşlanmaz. Egoist birisi olduğu gerçektir ama asla narsist değildir. Güzelliğini kullanmasını ve satmasını iyi bilir. Küçüklerine karşı korumacı ve anaçtır ama arkadaş çevresindeki insanların saflığını kullanmayı sever. Abartılı şakalar yapmaktan çekinmez ve bunu yaparken karşısındaki kişinin duygularını pek önemsemez. Daha sonrasında karşısındakinin gönlünü alacağından emindir. Herkes onun arkadaşıdır ama kimse dostu değildir. Arkadaş grubuyla vakit geçirmekten keyif alır. Yakın çevresi dışında pek kimseyi içine almaz ve ilgilenmez. Ona ve arkadaşlarına zarar vermeye çalışan herkese meydan okuyabilir. Dostlarına sağlam bir tutkuyla bağlıdır. Farkında olarak yapmasa bile insanların zaaflarını onların gözüne sokmaktan geri kalmaz. İlginç yetenekleri vardır. Kıyafetlerini kendi tasarlar ve sadece kendi kıyafetlerini giyer. Kendindeki bir şeyin başkasında olmasına tahammül edemez. Bu onun en hassas noktasıdır...
    Karşı cinsle arkadaş olarak arası mükemmeldir. Hatta kimi zaman kızlardan bile daha iyi olduğu düşünülebilir. Erkeklerin nelere tahammül edemediği ve zayıf noktalarını iyi bilir. Karakterine ters bir biçimde sert görünümlü, durgun, cool erkekleri çekici bulur. Sevimli erkekleri sadece arkadaşı olarak kabul edebiliyor.

|||

# Sizi çok seviyorum meleklerim. Resmen benim öbür yarımsınız. En yakın arkadaştan daha öte dostlarımsınız. Sizinle her şeyimi paylaşabilirim. Bu okula geldiğim ilk gün kaynaşmıştım siz ikinizle. O ilk günden beri ayrılmadık. Gerçekten sağlam ve gerçek dost olduğumuzu biliyorum. Gideceğimiz, mezun olacağımız son gün, hatta ilerisinde bile ayrılmayacağız.
    Aynı binadan 2 kız ve sadece benimle değil üçümüzünde birbiriyle bağlantısı olacak.

# Tatlıım... Tatlım. Ne var yani bu kadar alıngan olacak . Altı üstü bir şakaydı. O günden beri hala istikrarla süren dargınlığına anlam verebilmiş değilim. Biliyorum sınırları biraz zorlamış olabilirim ve inan bana elimde değil. Arada kaçamak kaçamak bana nefretle olan bakışlarını yakalamıyor değilim. Neyse ki benim için şu anlık sadece zararsız bir objeden ibaretsin.
    Bina farketmez ve ne tür bir şaka olduğuna kurguyu isteyen kişi karar verebilir.

# Okuldaki bütün dedikoduları yayan o şeytan sensin işte... Ne var ne yok her şeyi anında öğreniyor hızla yayıyorsun. Bunu nasıl başardığın hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Aramı seninle iyi tutmak benim için önemli. İnsanların hakkımda konuştuğu şeyleri bilmeyi elbette isterim. Ve elbette okuldaki entrikalar...
    Bina farketmez.

# Profesör. Siz nasıl bir yaratıksınız. İnanın size olan hayranlığımı tahmin bile edemezsiniz. Gerçekten sizin gözünüze girmek için her şeyi yapabilirim. Mükemmel zekanızla ve kalite esprilerinizle, akılcılığınızla kendinize hayran bırakmayı biliyorsunuz. Sizin dersiniz için en mükemmel olmaya çalışmak benim için bir şeref.

# Biliyorum yaptığımız son derece ayıptı. Sevgilin varken bana ilgi göstermeni anlayabiliyorum ama bu kadar karşı koyulmaz olmasan belki kendimi tutabilirdim. Olmadı. Yapamadım. Bunu şimdilik bir sır olarak saklayacağız. İhtiyaç odasındaki partiden sonra hogwarts koridorlarındaki her şey aramızda kalacak. O günden sonra hiçbir şey olmamış gibi devam ettik ve zaten tekrarlamadık. Bir hatadan ibaretti. Senin için en kötü tarafı her gün okulda sevgilinle mıçmıç elleşirken yanınızdan geçtiğimde göz göze geldiğimiz o an gözlerinin yerinden fırlayacakmışcasına fırıldaması. Neyse ki bu hoşuma gidiyor.
    Bina farketmez.

# Sevgili eski sevgilim. Seninle yaklaşık bir seneye yakın çıktık ve inan bana hayatımın en eğlenceli, en komik günleriydi. Popülerliğinle, sevimliliğinle her şeyinle o zaman bana ilgi çekici geliyordun ama insanlar büyüyünce daha farklı şeyler arıyormuş işte napalım. Şaka konularındaki eşekliğimi senden kazandığımı inkar edemem. Alaycı, sınır tanımayan özelliklerine hayranlığım sonsuz. Hala konuşuyor ve insanlarla eğleniyoruz. Geçen seneki Noel balosunda fazla içip seni kenara çekip dudaklarına yapıştığım o geceyi unutursak bence arkadaş kalma konusunda fena sayılmayız.
    Bina farketmez.

# Sana nasıl hayranım bir bilsen. Bir erkek bu kadar yakışıklı, karizmatik ve cool olamaz herhalde. Son zamanlar gördüklerim arasında en iyisi sensin. Bir kaç partide birbirimize kadeh kaldırışımızı saymazsak henüz pek bir alakasız yok. Ama elbette bu olmayacağı anlamına gelmiyor. Arada ufak bakışmalar sayesinde zemin hazırlanıyor gibi. Senin ciddi ilişkiler adamı olmadığını ve kızları gönül eğlendirmek dışında önemsemediğini duymuştum. Merak etme. Seni yemem.
    Bina farketmez.

Bunlar dışında sizin bir fikriniz varsa değişik kurgular yapabiliriz.
Buddle Jean
Buddle Jean
Ozan, Majik Edebiyat Profesörü
Ozan, Majik Edebiyat Profesörü

Jena Jankovics. Empty Geri: Jena Jankovics.

Salı Haz. 12, 2012 6:52 pm
ozan buddle fanı olsun bence. nasıl?
Larissa D. Peverell
Larissa D. Peverell
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Salı Haz. 12, 2012 7:36 pm
bence larissa ve jena'nın bir kurgusu olmalı. evet evet olmalı ama yukarıdakilere uygun değil larissa gibime geliyor başka bir şey düşünmeliyiz bence.
Edgard Fabblios
Edgard Fabblios
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Salı Haz. 12, 2012 9:16 pm
Mylene de Villiers, Mercier binasında. Yakın arkadaş olmak istiyormuş seninle canısı.
Euterpe için bilemedim onu düşünürüz.
Profesörümüz var bi tane Josié Cynnton. Mitolojici. Seni sevebilir.
Edgard'ta çok çapkındır hani. Yere bakan, yürek yakan misali. Çoğu kıza sarkar, sarkmadığı kız yok. Ona da bir yer ayarlasak ehe. İtalyan bi de hanii.
Similar topics