leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amethyste

+2
Paolo Moretti
Améthyste de Nacria
6 posters
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Amethyste Empty Amethyste

Paz Nis. 08, 2012 8:44 pm
Fransız bir ailenin tek kızı. Safkan bir kız ve Potter döneminde ailesi karanlın tarafta yer almıştır. Daha sonraları imperius altında olduklarını kanıtlayarak annesi serbest kalmıştır, ama babası Karanlık Lord'un sadık hizmetkarlarından olduğu için Azkaban'a gönderilmiştir. Babasını çok net hatırlayamamaktadır, bu yüzden varlığını reddetmiştir, belki de böylesi daha kolay gelmiştir. Zeki bir kızdır ve notları oldukça yüksektir. Zorlandığı derslerde Profesörleri sıkıştırmaktan çekinmez ve mutlaka dersi öğrenir. Sessiz bir yapısı vardır gözleri avını kollayan bir yılan gibi etrafı daima süzer. Hoş bir genç kızdır ve hemen dikkat çeker. Sevimli olmasının yanı sıra korkulan bir yapısıda vardır. Herkes çok hırslı olduğunu bilir ve öfkesi tuttuğunda yanına kimse yaklaşamaz. Genelde öfkesini kendi içinde yaşamayı seçer ama çok umursamadığı biri onu kızdırırsa cevap vermekten hiç çekinmez. Belkide bu yüzden kimse onu kızdırmaya cesaret edemez. Çünkü değer verdiği kişilerin kimler olduğunu kimse çıkaramaz. Duygularını çok belli eden bir tip değildir kısacası.
Küçüklüğünden beri annesi onu en zor şartlarda yetiştirmiştir. Bu yüzden en yakınına bile güvenmemeyi çok iyi bilir. Kendini hep gizli tutar ve duygularını asla belli etmez. Genede hiç beklemediğiniz bir anda arkanızı toplayabilir. Sizi seviyorsa sizin için mutlaka canını verecektir. Çünkü sevdiği kişisayısı azdır. Diğerleri onun için sadece yüzeysel ilişkilerdir. Genede bunu kimseye yansıtmaz. Herkesle iyi gibi görünür, canım cicim olur. Özellikle erkeklerle iletişimi çok iyidir. Bir gün başınızı döndürebilir, ertesi gün tanımayabilir. Bunun için onu suçlamak yersizdir. Çocukluğundan beri annesinin durmadan farklı erkeklerle birlikte olduğunu görmüştür bu yüzden biriyle birlikte olmak onun için çok sorun değildir. Hem zaten hormonları olan bir genç kızdır. Kendini çok sıkmaz anlayacağınız ama onu kullanmanızada asla izin vermez. Bunu sezdiği an sizi rezil eder ve elbette bunu harika yapar. Gerçek aşka inanmamaktadır. Çünkü babasının annesini imperiusladığını düşünmektedir ve daha sonra annesinin hiç üzülmediğini görünce aşk kavramı da onun için başlamadan bitmiştir. Genede bir gün kendini adayacağı tek bir erkeği olmasını çok ister. Onu koruyacak güçlü biri olması onun hayalidir. Çünkü belli etmemesine karşın çabuk kırılan bir kızdır.

Fazla karakter açmayı düşünmüyorum ama bol bol kurgu istiyorum. Bu yüzden Amethyste'ye ne olursan ol yine gel mantığındayım. Lütfen sizde hiç çekinmeden yazın. Hiçbir kurgu bulamazsanız karakterinizi anlatın elbet buluruz.
Paolo Moretti
Paolo Moretti
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Amethyste Empty Geri: Amethyste

Ptsi Nis. 09, 2012 9:11 am
    Senin asil görünüşüne hayran olabilir Paolo. Seni tanıyordur, ama bu zamana kadar hiç doğru düzgün konuşamadınız. Bunun sebebi Paolo'nun sana karşı önyargılı olması. Seni tanısa bile, çok iyi bir şekilde doğru düzgün tanışamadınız. Doğal olarak Paolo'nun kafasındaki soru işaretleri hiçbir zaman cevaplarına ulaşamadı. Seninle ne zaman karşılaşsa yolunu değiştirmeyi yeğliyor, çünkü ne ile karşılaşacağını ve ne tepki alacağını bilmiyor. Sen de ona karşı bu şekilde önyargılı olabilrsin belki ya da sana kalmış. Daha sonra bir şekilde başlarını belaya sokabilir ve ceza arkadaşı olabilirler. Bu da onların birbirlerini tanımaları için bir fırsat doğurabilir.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 09, 2012 9:37 am
Olur uygundur. Belki bir gün Amy senin bu yolunu değiştirmelerini fark etmiştir ve sinirli bir anındaysa seni kolundan yakalayıp "Derdin ne senin!?" diye haykırabilir. Okulun önünde olunca sen de sinirlenerek ufak bit tartışma bile çıkartabilirsiniz. Tabii istersen.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Ptsi Nis. 09, 2012 5:41 pm
Ay haydi bir şeyler yapalım. Ama bulamadım. Belki buraya bakmak istersin.
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Ptsi Nis. 09, 2012 8:00 pm
Petre ile birbirlerine sataşıp dursunlar, fak bady de olabilirler.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 09, 2012 9:36 pm
Améthyste'yle dışarıdan oldukça yakın görünebilir Euterpe. Hatta genç kız şarkı söylerken Améthyste'de yarı-veela olduğu için güzel sesiyle ona eşlik edebilir arada. Kısacası tam bir arkadaş gibi olurlar, genede Améthyste'ye ulaşmak kolay değildir. Genç cadı en duygusal anlarda Euterpe'den kaçabilir. KIzın iki taraf arasında sıkışmış halini komik bulur ve uğraşmaya değer görmez. Bu yüzden duygusal anlar yaşandığında Améethyste'nin kaçtığını görebilirsin.
Petre'yle birbirlerine sataşsınlar. Hatta arada Petre bunu çok gıcık ederse Améth birkaç dakikalığına Petre'yi veela yeteneğiyle çekebilir, sonra tabii Petre'de bunu ona ödetir filan. Çekişmeli olabilirler.
Paolo Moretti
Paolo Moretti
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 7:53 am
Améthyste de Nacria demiş ki:Olur uygundur. Belki bir gün Amy senin bu yolunu değiştirmelerini fark etmiştir ve sinirli bir anındaysa seni kolundan yakalayıp "Derdin ne senin!?" diye haykırabilir. Okulun önünde olunca sen de sinirlenerek ufak bit tartışma bile çıkartabilirsiniz. Tabii istersen.

Tabi neden olmasın. Ben teyit için kendi başlııma ekliyorum ilişkimizi.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 8:33 am
Tamamdır öyleyse.
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Kötü Kurt.

Salı Nis. 10, 2012 12:38 pm
Meraba Veela. Bende öyleyim. Yakınlarda falan olabiliriz istersen ^^
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 1:01 pm
Olur. Aklında bir kurgu var mı? Bir da Améthyste dışardan mükemmel yakın görünür ama içinde ne olacağı belli olmaz bir öyle bir böyle olabilir hani.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Salı Nis. 10, 2012 1:24 pm
Süper efenim sevdim bu kurguyu ^^
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 1:27 pm
Tamam öyleyse kaçak oynarım ben.
Nathan Depardieu
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir
Lakap : Rippah

Salı Nis. 10, 2012 8:38 pm
Améthyste de Nacria demiş ki:Olur. Aklında bir kurgu var mı? Bir da Améthyste dışardan mükemmel yakın görünür ama içinde ne olacağı belli olmaz bir öyle bir böyle olabilir hani.

Aslında şu anlık bir kurgum yok aklımda. Birde Slytherin kurgu başlığında bir şeyler yazmıştım. Oraya da bakabilirsin istersen. Ayrıca kimse dışarıdan görüldüğü gibi değildir. Floja alışkındır öyle şeylere. Kaldırır yani merak etme ^^.
-Floja ben *-*
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 8:46 pm
Kurguyu Slytherin olayında hallettik. Kızlar grubu modunuda sevdim. Bu karaktere geçelim mi? Amethyste 3029022858
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 8:52 pm
Olur. Nate bildiğin vampir işte. Çıtır kızları falan sever. Yani yaş sınırı var ama sende böyle vücut falan olunca kapar seni. Biraz ısırabilir severken falan. Öyle yani. Pek fazla saldırgan değildir, yani acıkınca çok sinirli olur. Bazen zevk için insan öldürdüğü vardır. Sonuçta yıllandıkça güzelleşiyor bu adam ^^.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 8:56 pm
O adam daha güzelleşemez hani ben diyim. Öyleyse şu olabilir. Améth cinsel konularda çok rahattır ve hatta artık pek bunları takmamaktadır. Yarı-veela olduğu için zaten her erkeği kısa sürelide olsa elde eder, kısaca onun için pek bir eğlencesi yoktur. Aşka inanmaz filan hani rahat kızdır. Genede bu arkadaşı görünce bir an veelalığını kullanır ama işe yaramaz, yani vampirlerde yaramaz sanıyorumki. Biraz gıcık olur filan sonra değişik yollarla tavlamaya çalışır, hatta kendini kaptırır bu arkadaşa. Peşine filan düşebilir hani şaşırma.
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 8:59 pm
Tamam benim için uygun. Bence de veelalığının işe yarayacağını sanmıyorum. Nate alışmıştır artık. Hahah :D Bu olur o zaman. Takık ol sen bana. Ben bu karakteri yerim zaten. ^^.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 9:01 pm
Tamam öyleyse anlaştık. Genede arada hırçınlaşır geli eder Nate'i. Çaktırmasada duygusal hatun kırk kere yiyip bırakırsa Nate sonunda kafayı sıyırıp adamın üstüne yürür. Tabii Nate onu bir güzel fırlatır ya orası ayrı. Genede olur işte güzel çekişmeler. Çok hoşuma gitti. Bol bol rp yapmalıyız.
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 9:04 pm
Bence de. Zaten Nate'in genel vampirlik yeteneği insanların duygularıyla oynama. Hırçınsan bile sakinleştirebilirim vs. Tabi açılırsa eğer öyle bir yetenek şeysi. Hemen başlayabiliriz rpye.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Nis. 10, 2012 9:06 pm
Tamam öyleye en kısa sürede başlayalım rpye. Msnimi de veriyorum. Eklersin.
hallow.m6@gmail.com
Msne eklenebiliyor bakma gmail olduğuna. Şimdi yatmalıyım. Görüşürüz sonra.
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Çarş. Nis. 11, 2012 2:20 pm
Mesajını şimdi görüyorum. Tamamdır, ekledim. ^^.