leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lupin Santana
Lupin Santana

Lupin Santana Empty Lupin Santana

Perş. Nis. 12, 2012 3:04 pm
1DDBD1D8FEBDC344A57148984D66.jpg (600×300)
    Lupin Santana
    16.
    ● Safkan.
     Hogwarts - Forestier, IV. Sınıf.

Nasıl biriyim?
    Soğuk bir yapıya sahibim, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu durum, başkalarıyla iletişim kurmamı zorlaştırıyor. Ama pek umursamıyorum. Tek başıma ve sessiz bir ortamda bulunmayı tercih ediyorum. Zekiyimdir. Bunu, gizemli olaylar ile uğraşma istediğimden anlayabilirsiniz. Sırları çözmek, keşifler yapmak sevdiğim bir iştir. Fazla konuşkan biri değilimdir. Çevremde gelişen olayları sessizce takip etmeyi, yeri geldiğinde müdahalede bulunmayı tercih ederim. Fazla olmasa da bencil biriyimdir, kabul ediyorum. Her insan biraz bencildir, değil mi? Az sayıda olan dostlarıma değer veririm, evet. Bencilim dediysem, bencil pisliğin tekiyim demedim, ha? Başka… Kinci bir yapıya sahibim. Bana yapılan bir saldırıyı asla unutmam; zamanı geldiğinde karşılık veririm. İntikam duygusunu üzerimden atamıyorum. Bunun yanı sıra, tüm işlerimi sessiz ve gizli biçimde yürütmeyi severim. Dışarıdan bakıldığında gizemli biri olarak gözükmek hoşuma gidiyor. Şans adlı kavrama inanmam. Bir insanın yaptığı tüm işlerde onun başarısı vardır, şans nedir ki? Özgüvenim son derece fazladır. Kalkıştığım iş her ne olursa olsun başarılı olacağıma inanırım. Bahsettiklerim dolayısıyla hakkımda ‘duygusuz herif’ tarzında bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Aslında, duygusal biriyimdir. Ama bunu dışarıya belli etmemeye çalışırım ve bu işte çoğu zaman başarılı olurum. Aşka gelecek olursak. Aşka yeterince inanan biriyim, bu nedenle belki de kişiliğime uymayacak oranda romantiğimdir.

Chace-C-chace-crawford-13389745-100-100.jpg (100×100) Chace-chace-crawford-12607596-100-100.jpg (100×100)
+Kızlardan
+Başarıdan
+Kendisini güçlendirecek birşeyler yapmaktan
+Sarı saçlılardan
+Güçten
+Yıldızlardan
+Geceden
+Kavgadan
+Kısacası kendinden

Hoşlanır.

+
Yapaylıktan
+Güçsüzlükten
+Güvensizlikten
+Birisine muhtaç olmaktan
+Menekşe Kokusundan
+Tembellikten
+Boşluk Hissinden
+Küçümsenmekten
+Yalanlardan

Nefret eder.

+
Yalnızlıktan
+Güçsüzlükten

Korkar.

Geçmişim ve ailem.
Eklenecek.

Lupin Santana
Lupin Santana

Lupin Santana Empty Geri: Lupin Santana

Salı Nis. 17, 2012 6:42 pm
¿Dónde es él llegar?
~ Lupin, İspanya’nın başkenti Madrid’de doğmuştur. Annesi safkan bir Portekiz, babası da safkan bir İspanyol’dur. İki kardeştirler. Kendisinden altı yaş büyük bir ağabeyi vardır. Ailesi her zaman safkanlıklarıyla övünen bir kişiliğe sahiptir. Her neslin böyle bir tavır takınması şaşırtıcı bir olay olarak görülmez. Ailesi her zaman çocuklarına karşı otoriter ve kuralcı davranmıştır. Bu yüzden zamanlı ve programlı çalışmayı öğrenmişlerdir. Hogwarts’a gelmeden önce bile kendisini şu anki durumunda görmekteydi Lupin. Derslerde çok başarılı sayılmaz
Félix Anna Francisco
Félix Anna Francisco
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 8:07 pm
yerimi biliyorsun aşkısııı <3 <3
Lupin Santana
Lupin Santana

Cuma Nis. 27, 2012 5:17 pm
bilmez miyim bitanecim :D