leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Augustin |

+3
Marquéz Slorkié
Améthyste de Nacria
Augustin C. Saurovsky
7 posters
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Augustin | Empty Augustin |

Cuma Nis. 13, 2012 11:42 am

Augustin | Tumblr_lzlur1zknx1rphe8vo3_250

Augustin. 1800'lü yıllardan beri süre gelen Fransız kökenli bir ailenin en son bireyidir. Ailesi Fransa'da yaşamaktadır. Oldukça hareketli bir yaşantısı vardır. Başını belaya sokmak konusunda üstüne yoktur. Herkes ile anlaşabilir. Fakat biri ile anlaşamıyorsa onu tamamen hayatından siler. Eğlenceli bir karakterdir. En büyük probleminin merak ve çok konuşmak olduğunu düşünür. Dostlarının yanında iken konuşmada sınır tanımaz. Herkes ile anlaşır, fakat dostları sınırlı sayıdadır. Herkesi kendi yanına yakıştırmaz. Elinden geldiğince birkaç arkadaşa bağlı kalmayı amaçlar. Oldukça megoloman bir kişiliğe sahiptir. Kendine aşıktır. Kendi hakkında iltifat duymaktan hoşlanır. Etrafında birilerinin olmasını ister. Ona göre her an yanında biri olmalıdır. Yalnızlığı sever fakat pek yalnız kalmak istemez. Yalnız kaldığında hayatında köklü değişiklikler yaşayacağını düşünmektedir.

Kısaca karakterimiz bu şekilde. Şimdi, bu karaktere biraz kurgu yapmak gerek. Aklınızda olan kurguları buraya yazın bakalım kaynaşalım, kurgulaşalım. Yalnız kalmasın Augustin. What a Face

Kurgular

Rogue Chancellor
    İlginç biri. Augustin'e çok benziyor fakat ona göre bayağı patavatsız. Arada ufak tartışmaları oluyor ama tabiki bu güzel bir dostluğun başlangıcı da olabilir. Herşeyi zaman gösterecek.

Francisco Lachots
    Kendi halinde ve ilgi çekici derecede gizemli bir genç. Augustin onunla sigara molasında tanıştı ve hala daha çözemedi onun gizemini. Ama kafa birine benziyor. Zamanla herşey açığa çıkar.

Alicja Arnovez
    Unutulmayan bir eski. Ne yaparsa yapsın unutamıyor Augustin onu. Onunla yaşadığı günleri, ona sırılsıklam aşık olduğunu, beraber bulundukları mekanları... Ona dair herşey acı veriyor Augustin'e. Ve onu özlüyor. Her ne kadar unutmaya çalışsa da.

En son Augustin C. Saurovsky tarafından Ptsi Nis. 16, 2012 7:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Augustin | Empty Geri: Augustin |

Cuma Nis. 13, 2012 4:13 pm
Bu karakter biraz Rogue'un erkek versiyonu gibi olmuş sanki. Gerçi bizim kız daha patavatsız ve sinirli ama olsun. Genede çok benziyorlar. Bence başta birbirleriyle baya takışırlar. Hatta sırf erkek olduğun için bile Rogue kafayı takar sana gıcık olur filan. Sonra bu takışmalar zamanla eğlenceli bir hal almaya başlar, böyle görsemde bir laf atsam filan demeye başlarsınız. Sonunda bir bakmışsınız hiç beklemediğiniz kadar samimi olmuşsunuz. Şeklinde olabilir diyorum ben ama sen ne dersin bilmem.
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Cuma Nis. 13, 2012 4:20 pm
Hahah :D Müthiş bi kurgu ya. Bence de öyle olsun!
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Cuma Nis. 13, 2012 4:24 pm
Tamam öyleyse okul açılsın bol bol rp isterim. Hatta kavga da çıkartalım, "Sen bana ne dediin!?" şeklinde haykıralım filan. Sinir krizleri geçirelim, güreşelim, birbirimizin başını derde sokalım, profesörlere gammazlayalım. Kısacası eğlenelim. Heyecanlandım doğrusu.
Marquéz Slorkié
Marquéz Slorkié
Unutturma Ekibi Başkanı
Unutturma Ekibi Başkanı

Cuma Nis. 13, 2012 4:48 pm
Hahahahah :D Uyar ya. Bayağı eğlenceli geçecek galiba bu dönem :D
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Cuma Nis. 13, 2012 8:00 pm
Uuuuu demek Fransız. İki Fransız arasında nasıl bir kurgu olabilir ki acebaa?
Marquéz Slorkié
Marquéz Slorkié
Unutturma Ekibi Başkanı
Unutturma Ekibi Başkanı

Cuma Nis. 13, 2012 8:55 pm
Garip şeyler yaşanabilir. Uu beybi. ^.^
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Cuma Nis. 13, 2012 8:56 pm
Mesela uuuu uuuu? Özele uçayım mı HuB? Birlikte ortak bir şeyler bulalım.
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Cuma Nis. 13, 2012 9:54 pm
Aynen öyle yapalım bencede. Bi uç bakalım kararlaştıralım.
Francisco Lachots
Francisco Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Chico.

C.tesi Nis. 14, 2012 10:19 am
http://orenthia.my-rpg.com/t230-chicolachost#3246
önce benim ultrafantastik kurgumu okumanı öneririm, sonra da böyle hoş bir yere eklemeni...
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 2:32 pm
Augustin'in arkadaşı olabilir aslında. Böyle kafası attığı zamanlar dışarı çıkar Augustin'de sigara içerken tanışmış olabilirler. Ve aralarında oradan kaynaklanan bir muhabbet olabilir. Ardından birkaç yerde daha karşılaşmış, iyice pekişmiş olabilirler. Sonuçta Augustin sırrını tam olarak bilmiyor. :)
Francisco Lachots
Francisco Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Chico.

Ptsi Nis. 16, 2012 2:34 pm
Tımamdır o zaman, peki ya öğrenirse? Korkup uzaklaşacak bir tip midir Austin?
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 2:47 pm
Problem yok. Zaten bayağı ilgi çekici. E bizimki de meraklı öyle her şeye. İşine gelir yani anlayacağın. Merak duyacağı bir şey çıkar.
Alicja Arnovez
Alicja Arnovez
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : ja.

Ptsi Nis. 16, 2012 3:41 pm
Spoiler:
Ehehehöhöhöhehe! Niésmie der ki, bu çocuktan bana iyi kurgu çıkar. Sen ne dersin bilemem, tabii.
Alicja ile ne düşünebiliriz bilmiyorum. Sessiz, sakin, ruh gibi bi' kız. Im.
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 4:45 pm
Hmm. Iconlar fena ama partner kurgusu yapamayız sanırım çünkü elimde bir tane mevcut :) ama yakın arkadaş gibi bir şey olabilir galiba. Aramızda güzel kurgular döner buna eminim. Ama tek problem bu kurguları bulmak :D Bulsak bi tane de yazsak :D
Alicja Arnovez
Alicja Arnovez
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 4:51 pm
Ben hala görüşmekte olan iki eski aşık olarak düşünmüştüm kurguyu. O derece banal!
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 4:54 pm
O da mümkün tabiki. Aklıma geldi aslında ama kabul etmezsin falan uğraşmayayım dedim. *-* Uygunsa o tarz gidelim?
Alicja Arnovez
Alicja Arnovez
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 4:58 pm
Elbette.
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 7:51 pm
Ekledim çoğunu ^^
Damian McGlazy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 8:33 pm
    Öncelikle merhaba diyerek söze başlayayım. Ardından da şuraya bir TIK alayım ve benim karakterimin nasıl bir kişiliğe sahip olduğuna göz atmanı isteyeyim.
    Şimdi sen benden bir yaş büyüksün ve bir üst sınıftasın. Damian yaşıtlarından fazla şey biliyor ve haliyle kendinden büyük kişilerle takılmayı yaşıtları ile takılmaya tercih ediyor. Sen Fransız bir kökene sahipsin. Damian Fransızca biliyor. Bir süre Fransa'da yaşamış. Seninle o dili pratik yapıyor olabilir ara sıra. Ayrıca karakterin eğlenceli bir tip. Damian uğraşacak bir şey bulduğu zaman seni ona dahil etmeye çalışır, seninle vakit geçirmek istediği için. Ancak çıkarı söz konusu olduğunda seni kullanmaktan çekinmez. Ben Damian hakkında şöyle bir kurgu düşünüyorum. Bu sıpanın karanlık tarafı ağır basıyor. Bazı geceler okuldan çıkıp Hogsmeade Mezarlığına gidiyor. Bunu neden yaptığını henüz kendisi de bilmiyor ancak birinin yada bir şeyin onu kullandığını düşünüyor. Gittiği gecelerde oradan elinde ilginç nesnelerle dönüyor. Bir tarak, bir tüy yada onun gibi şeyler ve Damian bu konu hakkında kimseye bir şey söylemiyor. Sen Onun gece gittiğini falan görüp, merak edip takip etmiş olabilirsin yada böyle bir şeyin var olduğunu bilebilirsin. Bunu sana söylemesini bekleyebilirsin ve söylediği zaman yada senin ona böyle bir şeyden haberin olduğunu söylediğinde ona yardım etme ve neden böyle garip davrandığının cevabını bulmada yardım edebilirsin. Tabi yanında binadaş bir kız ile. Nasıl? (:
Augustin C. Saurovsky
Augustin C. Saurovsky
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 8:38 pm
Tamamdır. Uygun bi' kurgu. Binadaş kızı da buluruz bakalım zamanla. Ben en kısa sürede ekliyorum seni şu an yolculuğa hazırlanıyorum da :) En kısa sürede ayrıntılı olarak işleyeceğim kurgulara ve RP'lere başlayalım yakında.