leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurel Petran
Aurel Petran
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

avarel aurel Empty avarel aurel

Ptsi Nis. 23, 2012 5:08 pm
Sırf başlık ilgi çekici olsun diye. Yoksa Aurel Petran gayet zekidir.

Aurel Petran annesi safkan, babası melez bir büyücü. Özü Harvey'lere dayanan ve delilikleriyle ünlü bir ailenin kızı olan anne Jean Harvey, yine deli bir kararla Vlad Petran ile evlenmiştir. Vlad Petran büyücü olmasının yanı sıra, kökeni epey uzaklardan Vlad Tepeş'e (yani Kazıklı Voyvoda, yani bir nevi Drakula) ulaşan değişik bir adamdır. O Ravenclaw'da, Jean Harvey ise tüm Harvey'ler gibi Slytherin'de eğitim görmüştür. Daha sonra deliliğinin sesini dinleyerek eşiyle tanıştığı Romanya'nın güney sırtlarındaki bir çobanla kaçmıştır Jean. Arada Aurel'le kahve içmekte ve "naturel" hayatlarını anlatmaktadır. Aurel, babası Vlad Petran ile mütevazi bir şatocukta yaşamaktadır.

Zengin değildir ama paranın değerini çok iyi bilir Aurel. O şato ve arsası tamamen Vlad Petran'ın babasından kalmıştır, o yüzden oraya gözü gibi bakmakla birlikte, iksir satarak geçinmeye çalışmaktadır. Hatta önceden şifalı bitki karışımı ayağına, az büyülü iksirleri Muggle'lara satıp para kazanırdı ancak Muggle'ların bu De Vries sapkınlıkları ortaya çıktığında tehlikeli bulduğu bu ticaretten vazgeçti. Haliyle geçim sıkıntıları da artmış oldu.

Aurel'e annesinin deliliği ne kadar geçmiş bilinmez, ama kesinlikle ciddi değildir Aurel. Söylediği hiçbir şey doğru değildir, bunu onu tanıdığınızda anlarsınız. Bir çeşit bulmaca gibidir. Neyi kastettiğini anladığınızı düşünürsünüz ama çoğunlukla yanılırsınız. Yalnız kaldığındaysa, mum yakıp şiir okuyarak bugünü de ne kadar soytarı geçirdiğini düşünerek pişman olacak kadar da romantiktir. Bu iki kimliği arasında bocaladığı zamanlar olur ve bunlar depreyonlu geçer. Onun dışında, kimsenin bilmediği derecede çok okur. Büyüler konusunda iyi değildir, sihirli hayvanlar konusunda hünerlidir. Bunun nedeni hayvanların psikolojilerinin karmaşık olmamasıdır. Psikolojiyle çok ilgilidir Aurel, yeni tanıştığı insanlarla psikanaliz ve hipnoz denemeleri yapmaktan hoşlanır.

Şimdi ne olursa kafasındayım. Uzak akraba olur, dost düşman olur, ne taraflı olursa olsun platoniklik olur. Olur yani. Oldu o zaman.

En son Aurel Petran tarafından Paz Mayıs 27, 2012 7:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Alicja Arnovez
Alicja Arnovez
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : ja.

avarel aurel Empty Geri: avarel aurel

Ptsi Nis. 23, 2012 5:51 pm
Bütün Selfierlerle kurgum aynı, oynayacak bi' yumurcak. Bu defa farklı olsun. Eğer insanlara binalarına göre değil de, kişiliklerine göre değer biçiyorsan; arkadaş olmayı deneyebilirler. Alicja gayet hoş, sessiz, elma şekeri gibi bi' kızdır.
Aurel Petran
Aurel Petran
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 6:30 pm
Kesinlikle kişiliklerine göre. O zaman direkt arkadaş olsunlar, şeker şeker dolanırlar.
Magdelena Ellingson
Magdelena Ellingson
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lakap : Mag ya da M.

Ptsi Nis. 23, 2012 6:38 pm
Hadi kurgu bulalım. Magdelena dostcanlısıdır fakat insanlara güvenmek konusunda bazı sıkıntıları var. Bunun dışında destansı bir sabrı var. Ve hımm, öyle işte.
Aurel Petran
Aurel Petran
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 7:49 pm
Hmm o zaman şey olsun. Aurel'le devamlı didişebilirler, Aurel saçmalıklarla Magdelena'nın sabrını sınar, dostcanlısı olduğunu fark edince şımarıp iyice abartır ama Magdelena deli gibi sabırlı olduğu için geçinip giderler. Çok basit oldu evet.
Prurient V De'Phell
Prurient V De'Phell
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Valérie

Perş. Nis. 26, 2012 7:15 pm
Kurgunu çok sevdim. Prurient'le aranda olan ilişki tamamen sana kalmış, ne desem bilemedim ama rp yapalım isterim. ^^
Aurel Petran
Aurel Petran
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Perş. Nis. 26, 2012 8:01 pm
Ben de bilemedim ki şimdi. O zaman ilk bi karakterini okuyayım, yarın PM'ye koşayım ve RP'ye başlayalım? ^^
Prurient V De'Phell
Prurient V De'Phell
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Valérie

C.tesi Nis. 28, 2012 8:11 am
Şu sayfadan ulaşabilirsin kısaca kurgusuna. ^^
Adalinda Bergemann
Adalinda Bergemann
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Mayıs 27, 2012 8:14 pm
Resmen bayıldım karakterine. Hem de Yuri!
Linda kafayı takmış olsun bence bu çocuğa. Sürekli kişilik bölünmesi geçiren biri: Bir kişiliği onu seviyorken, bir diğerine geçince, "kimdin ki sen?" olsun. Ay, anlatabildim mi acaba?
Aurel Petran
Aurel Petran
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Mayıs 28, 2012 8:20 pm
Yuri candır.
Evvet tamamdır.
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Lakap : Glam.

C.tesi Haz. 02, 2012 6:25 pm
öncelikle kurgunu ince eleyip sık dokuyarak hazırlaman çok hoşuma gitti belirtmek isterim,yani karakterinle ilgili aklımda hiç soru işareti kalmadı.

onun dışında senin karakterinin bertheye bakış açısı nasıl olur,iyi mi kötü mü geçinirler bilemiyorum o yüzden sende bi kurgumu inceleyip fikrini belirtirsen uygun bir ilişki yaratırım rahatlıkla.

kurgu için buraya
Similar topics