leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berthé A. Glamour

+2
Aidan Wandhunt
Berthé A. Glamour
6 posters
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Lakap : Glam.

Berthé A. Glamour Empty Berthé A. Glamour

Perş. Nis. 26, 2012 7:11 pm
Tanınmış ve aydınlık yanlısı bir Fransız ailenin içinde yetişmiştir. Annesi babası ile tanışmadan önce karanlık yanlıları arasında yer almaktaydı. Hatta bu konuda nam salmış bir ailenin mensubuydu. Daha sonra Glamour'lara katılınca hayatını tümüyle değiştirdi. Yinede karaterinde yansımaları açıkça görülmektedir. Disiplinli bir ailede yetişen Berthé tüm bunların aksine kendi yolunu özgürce çizmekte kararlı bir kız ve arkadaşları hayatındaki en önemli şeyler arasında. 3. sınıfı geride bıraktığı yaz ablasının evden ayrılmasıyla sarsılmış ve güveni incinmiş durumda. Babasına oldukça bağlı bir kız.Ailesi sebebiyle okuldan geriye kalan zamanının tümünü Fransa ve Londra'da geçirmekte. Dışarıdan oldukça kendi beğenmiş,burnu havada bir izlenim bıraksada yeni girdiği topluluklarda oldukça sıcakkanlı bir tutum sergişer.Kısacası insanlardabırakmak istediği izlenimi oldukça kolay değiştirebilen bir kız. Sevdiği insanlara karşı oldukça korumacıdır ve bağlanma duygusu aşırı fazladır.Uygun tabirle fazla bilmiş bir kızdır,çok konuşkandır,arkadaşları arasında bu özellikleriyle sıyrılır. Her türlü değişik duruma hazır ve adrenalin bağımlısı bir yapısı vardır. Orenthia onun için baskı dolu,ahlak kurallarıya bezenmiş aile ortamından kaçıp arkadaşlarıyla buluştuğu samimi bir ikinci ev gibidir.

* G. Lúthien Quellina (Teyze)

* Damian McGlazy (Dost)

* Feodor Vasilyev (Kuzen)

--Olabilecek her ilginç kurguya açığım hatta değişik fikirler çok hoş oluuur ancak spesiyel olarak;

~iki adet selfier cok yakin arkadas ariyorum

~onun diisinda yine yakin arkadas aramaktayim

~iki adet selfier ya da forestier dusman ariyorum ama boyle olumune biri kiz digeri erkek olmak uzere tabii

~bir adet platonik asik ariyorum

~bir adet partner arıyorum en ilginç kurgu biziim olsun ama

En son Berthé A. Glamour tarafından Ptsi Mayıs 07, 2012 4:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Aidan Wandhunt
Aidan Wandhunt
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf

Berthé A. Glamour Empty Geri: Berthé A. Glamour

C.tesi Nis. 28, 2012 10:30 pm
http://orenthia.my-rpg.com/t440-aidan
Senden bir yaş küçük olan Aidan'ın kişiliği üstte. Karakterim senin karakterle bazı ortak noktalara sahip olduğunu hissediyor. Bu elbette bir parça iyi anlaşmanızı sağlayabilir. Senin karakterin ona nasıl davranıyorsa o da aynen karşılık verir. Zira kendisi de insanlara olan güveni azalmış biri. Bu yüzden asla başkasının gözünde nasıl olduğuna pek önem vermez, içinden gelen gibi davranır.

http://orenthia.my-rpg.com/t417-leartes

Senden bir yaş büyük Selfier. Güzel görünümünün ilgisini çekmesinin ötesinde senin kendini beğenmiş ve burnu havada görüntünün bir dış kabuk olduğunu anlıyor ki aynı kabuktan kendinde de var. Ama senin bu kabuğunu kırmak için zerre kadar uğraşmayacaktır, zira senin en doğrusunu yaptığını düşünüyor. Yanında çok gevezelik etmediğin sürece kötü olmaz aranız.
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

C.tesi Nis. 28, 2012 11:19 pm
Aidan ile talihsiz bi anda karsilasmis ve dolayisiyla icten ice bir bag kurmus olabilirler ancak ikiside simdilik konusmaktan cekiniyor olabilir

Leartes ile ikiside biraz zor karakterler oldugundan catisiyor olabilirler dusmanlik uzerine bi kurgu olusturup daha sonra gelistirebiliriz ?
Damian McGlazy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 4:13 pm
Öncelikle buraya bir bakalım

Öncelikle merhaba, şimdi Damian ile aranda Fransızca konusunda bir bağ olabilir. Beraber pratik yapıyor olabilirsiniz. Kişisel özellikleriniz aynı ve bu yakın olmanıza yardımcı olabilir, işte seversiniz birbirinizi, korursunuz falan falan, bunlar herkesin bildiği basit kurgular.

Asıl kurgu olarak şey düşünüyorum, şimdi senin ailenin geçmişinde karanlık taraf mensubu var mı? Eğer varsa bu iyi olur, oradan bir şey bulabiliriz. Benim ailemin geçmişi karanlık tarafla ilgili, hatta ailemde iyi görünümlü kötüler bu yüzden ben de biraz öyleyim denebilir. Damian isimsiz mektuplar alıyor. Onu korkutan mektuplar. Bunu senin bir akraban gönderiyor olabilir, Benim ailemden birisi ile anlaşmazlığı olduğu için beni hedef alan şeyler yapıyor olabilir. Bunu sen bilirsin. Yani ailenden birinin sizin okuldan birisini bu şekilde korkuttuğunu ancak kim olduğunu bilmezsin. Bir gün kazara bana gelen o mektupları bulursun ve bunun sonucunda ailendeki o kişinin beni hedef aldığını anlarsın. Hedef almasının nedeni, bunun üzerinde konuşuruz ve bir şeyler buluruz ancak kısaca kurgumuz, yakın arkadaşız ama birbirimizin ailelerinden bazılarının anlaşamaması bize yansıyor falan falan? Tamam saçmalamış olabilirim ama bu çıktı.
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 4:26 pm
Ailesi pamuk gibi ya aydinliktan oluyo ama annesi babasiyla evlenmeden once karanlik taraftan bi ailedenmis sonrababasiyla evlenince degismis hersey belki anne tarafindan kuzzenim bunu yapiyo olabilir cok uzak olmazsa?
Damian McGlazy
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 4:28 pm
ah yok bana o uyar :)
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 5:21 pm
tamamdiir
G. Lúthien Quellina
G. Lúthien Quellina
Seherbaz
Seherbaz
Lakap : L, Lúth, Lúthy

Paz Nis. 29, 2012 5:33 pm
Teyzeniz olmak istiyorum efenim. Böyle manyak bir teyze iyi gider. Henüz tam karakter kurgusunu oturtmasam da normal olmayacağım kesin u.u Ayrıca bensiz olur mu hiç u.u
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Paz Nis. 29, 2012 5:40 pm
hey gidi diyorum hemen ekliyoruuuum
Rohésia Récolte
Rohésia Récolte
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : Rose

Paz Nis. 29, 2012 11:24 pm
Ay ben bilemedim benim karakterlere msnden bakarız yarın. Genede yazayım dedim.
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Ptsi Nis. 30, 2012 1:40 pm
bence dedigin gibiyse yakin olabilirler bu yaz yakinlasmistirlar falan?
Daphne Ruthree
Daphne Ruthree
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Ptsi Mayıs 07, 2012 5:33 am
naber :D ben geldim artık hazırım ne olarak istersin beni söle bakiim :D
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Ptsi Mayıs 07, 2012 1:18 pm
enam kimler gelmiş bence senle trende bi kurgu yapalım hahahahahhaha şaka maka yumuş yumuş bi ilişkimiz olsun istiyorum hep beni sev istiyorum aahhah bir mesajda bu kadar eğlenebilirdim sanırım :D