leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blaise M.

+7
Lupin Santana
Lucilla Montez
Berthé A. Glamour
Alixés Marjoline
Priscilla Derichs
Améthyste de Nacria
Blaise Morrell
11 posters
Blaise Morrell
Blaise Morrell
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Blaise M. Empty Blaise M.

Paz Nis. 29, 2012 2:36 pm
Otoriter bir ailenin tek çocuğu olmanın sorumluluğunu taşır bütün benliğinde. İstediğini elde etme konusunda oldukça ısrarlıdır. Hiç kimse mükkemmel değildir belki. Ancak Blaise ile dost olmak isteyen mükkemmel biri olmalıdır. Çıkar çatışmalarını sevmediği için taraf konularına girmeyi sevmez. Onun için akedemik kariyeri çok daha önemlidir. Akılcı ve biraz da duygusaldır. Çünkü ona göre duygularını bir şekilde yansıtamazsa bir makinadan farkı olmaz. Yönetilmeyi sevmez. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu ona öğretemezsiniz. Ne olursa olsun kendi doğrularıyla yola çıkacaktır. Bazen komiktir, bazen de asabi. Duygularındaki bu değişkenlik en yakınındaki insanları bile bazen sinir edebiliyor. Çok konuşmayı sevmez. İnsanları izlemeyi tercih eder. Onunla dost olamazsınız. Dostlarını kendisi seçer. Yalan söylemek yerine doğruları açık açık söylemeyi tercih eder. İlginin merkezi olmayı sevse de bu konuda özel çalışmaları yoktur. İlişkileri konusunda dengesizliği ile ün yapmıştır. Bir gece size taparken diğer gece sizi düşmanı olarak görebilir. Komiktir ki aşka aşıktır . Bu durum karşısında ona çapkın sıfatını ekleseler de o bayanlara karşı oldukça saygılı ve anlayışlıdır. Hakaret etmeyi de edenleri de sevmez. Sürekli düşünen biridir. Aslında büyük bir gizemdir kişiliği. Olayların akışından hiç tatmin olamayan ve her zaman daha güzelini, daha iyisini ve daha mükkemmelini arayan biridir. Kararsız ve aksidir çoğu zaman. Aşırı duygusallığı sevmez. Bu yüzden onu ağlarken yada kahkahalar atarken göremezsiniz. Onun dostluğunu kazanmak kadar dost kalabilmekte zordur. Küçük hatalar değil de güvenini kaybettirecek hatalar dostluklarının sonunu getirir. Aslında dost olarak görmesede insanlarla iyi geçinen, espriler ve sıcak konuşmalarla zaman geçirebilen biridir. Müziği ve hissettirdiklerini sever. Ancak bu alanda bir yeteneği yoktur. Sporcu biridir aslında. Dışarıdan, sporcuların soğuk benlikleri ile alakasız bir gülümsemesi vardır yüzünde. Ancak en zor durumu bile saklamak adına gülümsemeyi öğrenmiş, iyi bir oyuncudur. O an içinde nelerin yaşandığını kimse anlayamaz, ne fırtınalar koptuğunu. Kitap okumayı sever. Gururu onun zayıf yanlarından biridir. Zaten ne yaşamışsa gururu yüzünden yaşamıştır. Bir zamanlar dostum dediklerini, asla kaybetmek istemediğim aşkım dediklerini, hayatındaki birçok kişiyi sırf gururu yüzünden kaybetmiştir. Reddedilmekten hoşlanmadığı gibi, daha çok hırs yapmasına sebep olur. Sakin zamanlarında ise oldukça ılımlı ve sevimlidir. Bazen öyle bir zamanına denk gelirsiniz ki, en korkusuzunuz bile gözlerinin içine bakmaya çekinir. İnsanın içini titreten gür sesiyle bağırmaya ve keskin kelimelerle sizin canınızı acıtmaya başlar. Suçunuz olmasa bile, onun bu asabiyetinin hedefi olursunuz. Bir anda küstah birine dönüşüp sizi kırabilir. Ne kadar samimi olsanız da, o an bunu umursamaz. İyi bir konuşmacıdır. Kelime bilgisi karşısında sizi şaşırtmadan edemez. Büyük insanların, büyük işler yapmaları gerektiğini düşündüğü için çok okur. Belki de her konuda oldukça fazla bilgisi olduğu için biraz kibirlidir. Ayrıntılara fazla takılır.

-Her türlü kurguya açığım. akrabalar, düşmanlar felan. Artık ne olursa.

kurgu özetleri. (yapacağımız rplerin konularını özetler en azından.)

Scorpius Malfoy (Başlarda pek anlaşamazlardı. Bir gün Blaise'in bir kavgada onun arkasını kollamasıyla başladı dostlukları.)
Améthyste de Nacria (Eski sevgili. Erkeklerin gözlerinin her seferinde onun üzerinde olmasından ve onun hakkındaki konuşmalarından sıkılan Blaise ilişkilerini bitirmiştir. Ancak zamanla onun düşündüğü gibi biri olmadığını görüp her şeye yeniden başlayarak dost olmuşlardır.)
Priscilla Derichs (Blaise'in hoşlandığı kızlardan biri. Ancak herhangi bir harekette bulunacak kadar etkilenmiş değil.)
Irene Cleveland (Anlaşma taraftarı olmayan biri. Blaise pek umursamasa da cesaretini takdir ediyor. )
Berthé A. Glamour (Pek anlaşamadığı kızlardan biri daha. En azından eskiden öyleydi. Son zamanlarda atışmaları yatakta sonlanmaya başladı. Blaise bu durumdan hoşlanmıyor değil tabi.)
Lucilla Montez (Pek anlaşamadığı kızlardan biri. Ne kadar zıt düşüncelere sahip olsalar da, Blaise onun hayalini kurmuyor değil.)
Freja Lannister (Blaise'i etkileyen sayılı kızlardan. Şimdilik dostluk gibi görünen ilişkilerini bir üst seviyeye çıkartmaya meraklı Blaise.)
Lupin Santana (Görüş alanına her girişinde tehditkar bakışlarına engel olamıyor Blaise. Kavga çıkartmamak için kendini tutuyorsa da bir gün bu çocuğa patlayacağından emin. Sonu ölüme bile varabilecek bir düelloyu sabırsızlıkla bekliyor.)
lleana Stauss (Dostluk pek yeterli olmasa da şimdilik aralarındaki ilişki bu. Tabi Blaise'in onun hakkındaki planları daha "samimi" bir ilişki gerektirdiği için şimdilik sesini çıkartmıyor.)
Anya Kloujzä (Sarkıntılık etmediği tek kız arkadaşı. Blaise'in bugüne kadar güvendiği tek dostu bile denilebilir.)

En son Blaise Morrell tarafından Cuma Mayıs 04, 2012 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Blaise M. Empty Geri: Blaise M.

Paz Nis. 29, 2012 4:49 pm
Şimdi ben iki karakter sayacağım aynı bina filan zaten hani.
İlki Malfoy. O mükemmeldir, zaten Malfoy mükemmelliyeti diye bir şey var hani. Ondan iyi anlaşırsınız. Emir vermez, Draco gibi Selfier benim "şunu yap!" şeklinde takılmaz dostları vardır Selfier'de zaten onlar biribirini korur. Ondan iyi anlaşacağınızı düşünüyorum. Akademik olarakta çok iyidir hele önceden ailesi sayesinde karanlık sanatlarda iyi yetiştirilmiştir. Arada oturur bir konuyu filan tartışırsınız ortak salonda, akıllı çocuktur hani. Böyle bir dostluğumuz olur, benim tarafımda ol beni koru kısmına karışmam yeri geldimi korursun yeri geldimi "Yok abi" der çeker gidersin. Senin tercihin.
İkincisi Améth. Genç kız okul ünlüdür. Yarı veela olduğu için genelde her erkeğin etkilendiği bir hatundur. Bunu kullanmayı iyi bilir ve herkes Améth geldi süper hatun bu şeklinde takılır. Mükemmel olmak ister ve dıştan öyle görünür ama içeriden hiç mükemmel olmadığının farkındadır. Aşırı kırılgandır aslında ama belli etmez,çok nadir ciddi patlar. Kısaca her erkeğin gözleri üzerinde olan bir kızdır. Seni de etkileyebilir ama sen bu etkilenmenin yanı sıra cadıyı tanıyabilirsin. Bilemiyorum kırılgan anlarından birini görürsün, veya sırf porselen bebekten ibaret olmadığını anlayacağın bir konuşma yaparsınız. Benden bu kadar şimdilik senin aklında bir şey varsa tamamla, olmadı başka kurguda olur bilemedim. Genede beş yıl aynı bina, aynı ortak salon elbet bir kurgu olmalı.
Blaise Morrell
Blaise Morrell
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Salı Mayıs 01, 2012 9:27 am
Malfoy takıldığı arkadaş grubundan olabilir. Başlarda birbirleriyle pek samimi olmazlar. Ancak Blaise'in bir kavga veya oun gibi bir olayda arkasını kollaması ile dost olurlar. Amèthyste ile de eskiden bir ilişkileri vardır ve bir süre sonra Amèthyste'in erkekler üzerindeki etkisini kaldıramaz ve ilişkileri biter. Ancak sonra senin dediğin gibi aslında ne kadar kırılgan olduğunu görür ve dostluk adı altında her şeye yeniden başlarlar. Ne dersin?
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Salı Mayıs 01, 2012 9:35 am
Pris belli, Irene Cleveland da Mercier'dan patavatsiz eglenceli ucuk bir tip. Onunla anlasamazlar bence.
Alixés Marjoline
Alixés Marjoline
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lakap : Alix

Salı Mayıs 01, 2012 9:50 am
Bana uygundur ve çok güzel olur. Améth'de Scorp'da tamam öyleyse. Blaise M. 3029022858
Berthé A. Glamour
Berthé A. Glamour
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Lakap : Glam.

Salı Mayıs 01, 2012 5:37 pm
konusmustuk kurguyu ona gore biseyler lutfeen :D
Lucilla Montez
Lucilla Montez
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Salı Mayıs 01, 2012 5:57 pm
Lucilla ile anlaşamayabilirler. Ya eski sevgili olayları olduğu için ya da birbirlerine zıt düştüklerinden de olabilir burası hiç fark etmez. Freja var bir de ama onunla ne yapabileceğimi henüz kestiremedim. Aklında bir şeyler canlanırsa da hayır demem.
Lupin Santana
Lupin Santana

Çarş. Mayıs 02, 2012 8:27 am
Lupin le kanlı bıçaklı olabilirler o.o :D değişik bir şeyler çıkarabiliriz belki :D
lleana Stauss
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Çarş. Mayıs 02, 2012 10:03 am
Beeyle bir karaktere sahip lleana. Dost falan olabilirler belki. Ama bilemedim yinede.
Lily Potter
Lily Potter
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Lakap : cünyır potır

Çarş. Mayıs 02, 2012 1:20 pm
Anya Kloujzä ilen çakzel kurgular olabilir kanımca
Blaise Morrell
Blaise Morrell
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Cuma Mayıs 04, 2012 6:47 pm
Şimdilik kurguları yazdım gibi. Beğenmeyen varsa söyleyebilir.
Anya Kloujzä
Anya Kloujzä
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

C.tesi Mayıs 05, 2012 7:10 pm
Süper olmuş vallahi
Winnie Willoughby
Winnie Willoughby
De Vries
De Vries
Lakap : Wi

C.tesi Mayıs 26, 2012 10:21 pm
baraan, ben senle kurgu istiyorum karşim. konuşalım edelim falan.
Similar topics