leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hell & ikinci adını unuttuğum andrzej

+5
lleana Stauss
Priscilla Derichs
Conerus Hell Greyn
Candace Cambridge
Andrzej F. Mieszko
9 posters
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

hell & ikinci adını unuttuğum andrzej Empty hell & ikinci adını unuttuğum andrzej

C.tesi Nis. 07, 2012 11:43 pm
    Felix gibi saçmasalak bir şeydi sanırım; hatta bence kesin o yüzden sadece baş harfini yazmışımdır.

Hadi Conerus'a bakalım:

Hayden'ı aldığım karakterler (aslında sadece bir kez aldım) böyle sakin, güzel tipler oluyor; bunu da öyle yapacağım. Yazması eğlenceli falan. Tipik bir Mercier (aslında Ravenclaw). Arkadaşlarıyla takılmayı seven, ama aynı zamanda yalnızlığı da seven, böylece kendisiyle çelişen bir çocuk. Babasını sadece bir kez gördü; onda da uzaktan. Onunla konuşmaya karar vermişti ancak sonra kararından vazgeçti çünkü 'kendi' çocuklarıyla daha mutlu görünüyordu... evet, anlayacağız üzere; bizim baba, anneyi boynuzlamış. Sonra anneden boşanıp, gitmiş cadalozun tekiyle evlenmiş. Boy boy çocukları olmuş, mutlu mesut yaşıyorlar. Anne de n'apsın, bu ayrılık ona ilham vermiş ve kitap yazmaya başlamış! Conerus da annesinin yazdıklarını okumayı seviyor, onun editörü gibi bir şey. Evet, böyle işte. Arkadaşlarıyla kopmadığı sırada böyle bir şeyler okur hep. "İyi ki babana çekmedin," dediğini hissediyor bazen annesinin. (Karanlıklı bir babaymış bence eskiden, sizce? Çocuğuna kim Hell diye isim verir ki abi?)

Kardeşli kurgu olmasını isterim ama öz değil. Yani bu babanın, cadaloz karıdan şeettiği çocukların en büyüğü olabilir mesela. Atışırlar, kakışırlar, dövüşürler, falan. (Benim kardeş kurgularının sonu hiçbir zaman iyi bir yere gitmez aslında.)

Sevgili istememekle beraber, bir kız dost istiyorum; birkaç tane daha dost, cinsiyet sınırı yok, yevet. Belki Conerus'a gıcık olan birkaç Slytherin'li abi, falan. Her türlü kurguya açıkmış Conerus.

Candace Cambridge, Conerus nedense onunla yakın arkadaş. Nedense... (çaktırmayın, kurgu bulamadım da.)
    Christalle Fidelja, arkadaşlarmış.
    lleana Stauss, okumak ortak noktaları; bu da onları süper-arkadaş yapıyor.
    Améthyste de Nacria, baba sorunu ortak noktaları; bu da onları süper-arkadaş yapıyor.
    Irene Cleveland, bu bizim üvey kardeşimiz.
    Petre Piedmon, mahalle arkadaşı, eheh.

Andrzej'e de bakmayı unutmayalım:

Bu çocuk kötü. Vallahi bak. Öyle böyle değil. Ama yani gidip de sitenin kurgusundaki karanlık lorda hizmet etmiyor -kurguyu okumadım-, ya da o Ölüm Yiyenimsi amcalarla beraber değil. Tarafsız ama kötü olunca süper-kuul olduğunu düşünüyor. Muggle'lardan nefret ediyor ve onları köşeye sıkıştırıp birkaç lanet savurmaya bayılıyooor. Eveeeeet. Pislik yahu işte, daha nasıl anlatayım. Ama Alex yani ;)

Buna kız kardeş istiyorum, en üveyinden olsun bu da. Ama kız kardeş, bizim Andrzej'den hoşlanacak; Andrzej de ondan nefret edecek. Ne güzel, klasik bir kurgu. Bunu yazmayı çok severim. Hogwarts öğrencisi olursa ve Slytherin olmazsa her şey daha güzel olabilir. Ayrıca birçok sevgili kurgusuna da açığım... ve de diğer kurgulara. Tabii. Eski sevgililer, dostlar, düşmanlar... yazmayayım şimdi hepsini buraya.

Améthyste de Nacria, 'umursamazlıkla süren bir ilişki.'

En son Andrzej F. Mieszko tarafından Salı Nis. 10, 2012 1:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Candace Cambridge
Candace Cambridge
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

hell & ikinci adını unuttuğum andrzej Empty Geri: hell & ikinci adını unuttuğum andrzej

Paz Nis. 08, 2012 12:47 pm
Conerus ile bir kurgu istiyorum. Candace olabilir. Candace cikarcidir burnu havadadir falan, ama arada sevdikleri cikabiliyor. Ve ona karsi biraz korumaci olabilir. smilee
Sonra Christalle ile olur (karakterlerimin hep C ile basladigini anladim Carmelina falan asdfgh) Christalle haric tüm aile safkan ve Slytherin, ancak annesi Gryffindor. Annesi öldügünden beri anne tarafiyla baglantisi kesildi ve muggle, ancak avci olan abisi ve babasiyla yasiyor. Tüm özellikleri Gryffindor, ama kendisi Slytherin, aileden geldigini düsünüyor.
Öyle iste sen bir kurgu falan bulursan uyar bana. :D
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

hell & ikinci adını unuttuğum andrzej Empty Geri: hell & ikinci adını unuttuğum andrzej

Paz Nis. 08, 2012 12:52 pm
Türkçe karakterlerinin olmayışından nasıl da anlıyorum Gülden olduğunu. Alex ile kurgu istemediğine çok şaşırdım lan. Neyse, dur bir bakayım, ben bulacağım bir şeyler!

İyi o zaman, Candace pisliğin teki olsa da yakın arkadaşlarından biri olsun Conerus'un. Conerus ona dayanmayı öğrenmiş olsun, yevet. Mesela ben de sana dayanmayı öğrendim. Eheheh. Christalle'in kurgusunu anlayamadığım için bir şey bulamadım...
Candace Cambridge
Candace Cambridge
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Nis. 08, 2012 12:55 pm
Güldüm Volkan sdfghjkl
Alexle kurgu istesem yapmazsin ki, dün acikca belli ettin. Ama iki kötü bir seyler yapabilirdi.
Ve Conerus ile Candace'in kurgularini sevdim, ayricaaa; Christalle Melez, yani babasi muggle annesi cadi ve aslinda annesi* paso sakfan slytherin. Tabii annesi ölünce melez torunu istemediler ve benimle baglantilarini kestiler, hogwarts'a gelene dek. Chris Slytherin ama Gryffindor özellikleri tasiyor. Babasi da avci, hani seytan, hayalet -kötüleri- cin peri falan avliyor muggle dünyasinda.

edit: annesinin ailesi paso safkan slytherin asdfghjkl
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

Paz Nis. 08, 2012 1:00 pm
Heheheheh. Şey. Ben yine anlamadım...

Tamam ya, arkadaş olarak ekliyim işte; sonra bakarız.
Candace Cambridge
Candace Cambridge
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Paz Nis. 08, 2012 1:00 pm
Oluuur. Baslik acicam bakarsin :P
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Ptsi Nis. 09, 2012 3:17 pm
İmzandan sonra seninle kurgu yapabilir belki Andrzej diye düşündüm, ama sonra vazgeçtim be Gülden.
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Ptsi Nis. 09, 2012 3:20 pm
Irene Cleveland üvey kardeş olabilri bak, ya da arkadaş olabilir bilemedim, çok çılgınlı bir kız o eheh bilemedim cidden.
lleana Stauss
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 09, 2012 4:33 pm
lleana da çok okur mesela. Belki oradan bir şeyler bulabiliriz diye düşünüyorum. Birbirlerini sık sık kütüphanede görürler. Ve lleana sevdiği kitaplardan birini Conerus'un elinde görmesinin üzere yorum falan yapmak ister. Öyle. ^^
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Ptsi Nis. 09, 2012 4:54 pm
Andrzej'le kısa ilişkiler falan yaşıyabilirler bu yıldan başlayarak. Ne bileyim tek gecelik, canları sıkıldığında birlikte olma vs. Améthyste bunlara pek aldıran bir tip değil kısaca umursamazlıkla süren bir ilişki olabilir.
Hell'e bir şey bulamadım istersen sen bak.
http://orenthia.my-rpg.com/t128-amethyste
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

Ptsi Nis. 09, 2012 5:03 pm
Sibel, hangi karakterin kardeşi olmak istediğini de söyleyeydin lhfgsd Conerus'la olmasın, n'olur; Kaya değil mi o? Conerus aşık olur falan, ı-ıh. Andrzej için demişsindir inşallah klhfsd

Gözde, tamamdır. Conerus ile yavaş yavaş kanka olurlar; annesinin kitaplarını da sevmeli bence senin karakter!

Şimdi, bu kısa ilişki şeysi Andrzej'e uyar; Conerus'u da o çok az dostlarından yapabiliriz belki, sana da uyarsa. Hani az dostu var ama böyle çok seviyormuş, canını verirmiş falan. Çok severim ben böyle şeyleri eheh. Ama düşman da olabilirler, bilemedim! Gerçi Conerus'un kimseyle düşman olmaya niyeti yok ama.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Ptsi Nis. 09, 2012 5:07 pm
Öyleyse dost olsunlar ama Améthyste pek bunu belli eden tiplerden değil gördüğün gibi. Arada kalbini kırabilir, genede ikimizde babalardan dertliyiz anladığım bu aramızdaki bağı daha da güçlendirebilir. Evet, kısaca dost iyidir, güzeldir. Anlaştık öyleyse.
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

Ptsi Nis. 09, 2012 5:32 pm
Tamamdır!
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
http://orenthia.my-rpg.com

Ptsi Nis. 09, 2012 5:36 pm
Aslında Conerus içindi ama HAYDEN yani ehehe o zaman o şekilde bir yere gitsin Irene, karşılıklı hoşlaşmalar kıpss ;)
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

Ptsi Nis. 09, 2012 8:02 pm
Hıms, tamam; üvey kardeşi olsun o zaman Conerus'un. Klasik nefretle başlayan aşk hikayesi... hfkdfs Kaya varsa Conerus da var!
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

Ptsi Nis. 09, 2012 8:04 pm
Petre ile aynı mahalleden kanki olsunlar.
Andrzej F. Mieszko
Andrzej F. Mieszko
Büyücü
Büyücü

Salı Nis. 10, 2012 1:35 pm
Mahalle arkadaşı, heheh. Tamamdır, ekledim!

Bu arada Andrzej çok üzülüyor; niye herkes Conerus'lu kurgular buluyor diyor. Ben Hayden'dan daha taşım diyor... (Bir git, diyorum ben de.)
Liljana Doritsch
Liljana Doritsch
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Lakap : doritos!

Çarş. Nis. 11, 2012 3:24 pm
Çogzel kız dost olurum! Ahaha. Eğlenceli bir tiptir Liljana filan, hoş.
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Çarş. Nis. 11, 2012 8:14 pm
Tamamdır, Andrzej'e geçmeye üşenmediğim bir zaman ekleyeceğim, eheh.
Rogue Chancellor
Rogue Chancellor
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Lakap : Ro

Çarş. Nis. 11, 2012 8:30 pm
Öyleyse bu karakterimle de Andrzej'le kurgu yapalım bence. Ne çıkar bilmem ama Conerus yerine Andrzej olsun madem o alınıyor. Bak bir istersen. Olmadı ikisi de olsun.
http://orenthia.my-rpg.com/t196-rogue-chancellor
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

Perş. Nis. 12, 2012 5:14 pm
Conerus'la gıcık arkadaşlar dışında başka bir şey olmaz diye düşünüyorum ama Andrzej, üvey abisinden daha iyi bir abi olabilir. Başını sürekli belaya sokuyormuş, birisinde de Andrzej'le karşılaşsın. Yani başı beladayken Andrzej koruyucu melek gibi iniversin gökten.