leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamp {Polonya - Varşova}

+21
Liljana Doritsch
Rogue Chancellor
Mischa Chancellor
Riçırd
Veronica N. Folchart
Vladimir Vyacheslav
Alicja Arnovez
Josié Cynnton
Floja Feodora
Marijuan Madlenak
Paolo Moretti
Iris Johanssen
lleana Stauss
Obelia Aedon
Emanuel Lachots
Euterpe Châtillon
Petre Piedmon
Améthyste de Nacria
Irene Cleveland
Rachelle Jeseven
Priscilla Derichs
25 posters
Petre Piedmon
Petre Piedmon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Kamp {Polonya - Varşova} - Sayfa 3 Empty Geri: Kamp {Polonya - Varşova}

Paz Nis. 15, 2012 1:47 pm

Büyüsünün başarısıyla, kendine olan güvenine bir kat daha kazandırırken, gözleri arada yanındaki cadıya kayıyordu. Kızın büyüsünün başarısı kadar aldığı hasarın, dudaklarından çıkardığı inilti büyücünün tüylerini diken diken etmeye yettiğinde kalbine itaat ederek asasını kendi karşısındaki melezden, cadının karşısındaki meleze çevirdi. "Stupefy!" Korumacı ruhu kendini ifşa etmeye başladığında, aldığı her soluğun değerini yeni yeni anlıyordu.
Morcar
De Vries
De Vries

Ptsi Nis. 16, 2012 8:25 am
Korku, kibir ve ne yapacaklarını kestiremeyen zihinlerin harmanlanıp ruhlarını tensel bir kafese kapatan genç bedenleri süzüyordu. Kargaşa ve kaosun bedenine verdiği o haz duygusu damarlarında zerk ederken, nefret ve öfke ile kutsanmış çakır gözleri avını arıyordu. Biraz önce arkadaşları ile saldırdıkları çocuğun hali perişan sıfatını çoktan ruhuna dikmişti. Acı ile kıvranan bedeninden yükselen çığlık, hızlı soluk alma ve acıdan yaşaran gözleri damarlarına zerk eden kana biraz daha psikopatça bir zevki hediye ediyordu. Çakır gözleri karanlığın arasından genç bir cadı bedeni çekip aldığında, hırçın ve savaşma isteği ile kutsanmış bir çift gözün intikam dolu parıltılarını gördü. Küstahça bir gülümseme çehresine yayılırken, parmakları arasındaki elektriklenme ve bundan doğan sıcak ve soğuğun karmaşık ilişkisi içerisinde, göğe doğru yükselecek gibi ürkütücü bir şekilde çakan şimşekleri, kendisine asasını doğrultan genç cadıya yollama isteği ile kavruluyordu bedeni. Cadının dudakları arasından azat edilen kelimelere karşın, ellerinden çıkmayı bekleyen, saldırgan şimşekleri ona hedefleyerek bıraktı. Beyaz ve mavinin engin karışımı halinde etrafı aydınlatan şimşeklerin gürültüsü ile çehresine yerleşen küstah gülümsemesi biraz daha arttı. 'Tek görmek istediğim o bedeninin bu ateşte kavrulması...'(Luljeta Chancellor)

Out:XI.Melez olarak dahil oluyorum.
Zephyr
Zephyr
De Vries
De Vries

Ptsi Nis. 16, 2012 10:30 am
IV. melez

Sayı olarak eşit oldukları toy gençlerin kampını basmak, aslında Zephyr'e göre bir iş değildi. Şimdiki gücünü kazanma amacı kendi geçmişine, bir kadına dayanıyordu. De Vries'lere katılmasının amacı ise, içindeki öfke ve kine sonunda köle olmuş olmasıydı. Engelleyemeyeceği bir şeydi artık bunu dışa vurmamak. Hem bir kere kötü tarafa katıldınız mı, bunun asla bir geri dönüşü olmazdı. Zaten ya amacınız uğrunda ölürdünüz, ya da öldürülürdünüz. Bu kadar basitti. Kimsenin acıma duygusu olmamalıydı. Eğer bunun baş harfini bile aklınızdan geçirirseniz yine bu kesin ölüm demekti, içten ölüm, kaybolmak..
Geldiği gruptaki herkesi tanımıyordu ve güçlerinden de tam emin değildi. Saldırı başladığında öğrenecekti nasılsa, o yüzden sabah güneşinin ve yağmurun altında ormanda yürürlerken buna çok da kafa yormadı. Yolda birileri ile sohbet edecek de değildi. 'Pardon sizin gücünüz neydi?' Gerçekten kulağa komik geliyordu. İçinde hala ölmemiş bir şeyler olduğu için bu düşünceye gülümsemeden edemedi. Fakat hemen yüzünü tekrar ciddi halina getirdi.
Öğrenci kampını gördüklerinde yanındaki melezler kendisinden çok daha istekli görünüyorlardı. Planlarını aklında tutmaya çalışarak arkalarından ilerledi. Her şey sanki bir anda olmuştu. Kamp çadırları aleve verilmiş ve öğrencilere saldırılmaya çoktan başlanmıştı.
Kendisi melezlerin en geride duranıydı çünkü gücünü kullanması için görme mesafesinde olsa yeterdi. Çok fazla kargaşaya girmeden öğrencilerin birisine odaklandı. Kendinden emin duran yapılı bir erkekti. 'Asanı yanındaki kıza uzat ve sersemletme büyüsü yap!' diye fısıldadı.

Emanuel'i Rogue'a saldırtıyorum. Bu durumda bence 3 zar atılması gerek. Rogue, Emanuel ve benim için. Sonuçlar şöyle olabilir
1-Benim zarım > emanuel > rogue şeklinde gelirse zarlar, sonuç: benim büyüm tutar, Emanuel rogue'a saldırır ve rogue zarar görür.
2- benim zarım > rogue > emanuel şeklinde gelirse zarlar, sonuç: benim büyüm emanuele işler, emanuel rogue'a büyü atar fakat zarı küçük olduğu için emanuel zarar görür.
2. emanuel > benim zarım > rogue ise sonuç: büyüm emanuele işlemez fakar rogue'u hedef aldığım için rogue zarar görür.
3. rogue > benim zarım > emanuel, emanuel zarar görür.
4. rogue > emanuel > benim zarım, ben zarar görürüm.

Çık şimdi işin içinden çıkabilirsen sadasd
Mischa Chancellor
Mischa Chancellor
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Ptsi Nis. 16, 2012 3:58 pm
    Bütün karmaşanın arasında sakinliğini koruyarak hareket ediyordu genç fakat tecrübeli cadı. Hemen bitşiğindeki abisinin varlığı da içini rahatlatıyor, kendisini mutlu hissetmesini sağlıyordu. Çığlık çığlığa yanından geçip giden kızlara alaycı bir gülümsemeyle bakıyordu ama bunun dikkatini dağıtmasına izin veremezdi. Gözlerini ve asasını yeniden üzerlerine doğru gelen silüetlere çevirdi. Boğazından dökülen kelimeler bir robotun ağzından çıkmışçasına soğuk ve hissizdi. "Impractra!"

*V. Melez
**Impractra: Çok tehlikeli bir lanettir. Engellemesi ise çok zordur. Kişinin iç organlarına büyük hasar verir ve vücutta büyük ve keskin bir iz bırakır. Aynı asa türünden olan kişiler bu büyüyü birbirlerine uygularlarsa büyü geri teper.
Irene Cleveland
Irene Cleveland
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf

Çarş. Nis. 18, 2012 2:32 pm
Devin yumruğuyla ağaçlara doğru savrulan Irene, sol kolundaki feci sıyrığa rağmen hızla ayağa kalkmayı başarmıştı; belki de adrenalinden olsa gerek çok hissetmiyordu aldığı yarayı. Yine de bedeni korkuyla kasılmış, zihni herhangi bir hamlenin izindeydi. Çok geçmeden tüm karışıklığın ortasında kendisini tekrar toplamayı başardı ve yarısı kopmuş bir ağacın arkasına geçip büyüsünü deve savurdu. "Expulso!"
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

C.tesi Nis. 21, 2012 2:54 pm

Çemberdekiler;:

Ormandakiler;:
Josié Cynnton
Josié Cynnton
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü

C.tesi Nis. 21, 2012 5:22 pm
    Öğrencilerin bu denli panik yapmasına şaşırıyor bir yandan da üzülüyordu. Hepsini korumaya çalışırken etraflarında bulunan birkaç profesörle göz göze geldi. Derin bir nefes alarak büyüler savuran öğrencilerine baktı ve kendisi de durmadı. İnce parmakları ile asasını kavrayıp büyüsünü melezlerden birine doğru gönderdi. ‘‘Crucio!’’

-Saldırılan melez NPC VIII'dir.

En son Josié Cynnton tarafından Paz Nis. 22, 2012 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Emanuel Lachots
Emanuel Lachots
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Nis. 22, 2012 9:26 am
Yaptığı isabetli büyü akabinde melezini görünmez bir iple havaya asmış olan Emanuel, melezin o görüntüsünü ağaç dalları sayesinde az çok görüyor olsa da görüntünün komik olduğuna adı gibi emindi. Bu kargaşanın arasında unutmuş olduğu sevgilisi aklına geldi. Barbara nerelerdeydi acaba? Çemberde miydi, ormana mı kaçmıştı? Ormana kaçmış olmasını ve şu anda güvende olmasını diliyordu. Ona aşık değildi. Sadece içinde ona karşı adını koyamadığı duygular barındırıyordu. Havada asılı duran melezine baktı ve final büyüsünü yapmak için kendine özgün küçümseyici bakışıyla asasını kavradı. 'Petrificus Totalus!'
NPC -I
Petre Piedmon
Petre Piedmon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 8:27 am
Tekrar kavradı asasını; lakin bu sefer sevgilisininkine değil de kendi karşısındakine saldırdı. "İncendio!"

Yani npc yediye.
Floja Feodora
Floja Feodora
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Kötü Kurt.

Ptsi Nis. 23, 2012 11:49 am
Yaptığım başarılı büyünün ardından, derin bir nefes alıp bu sefer karşımda dikilen diğer meleze doğru saldırıyorum. "Petrificus Totalus!"

XI. Melez
lleana Stauss
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Ptsi Nis. 23, 2012 12:49 pm
Yaptığım etkisiz hamleler moralimi bozsa da dağılan dikkatimi derin bir nefesle tekrar odaklıyorum. Asamı tuttuğum elimi doğrultup, aynı melezi hedef alıyorum. "Kexpensia Kedavrum!"

NPC VI.
Améthyste de Nacria
Améthyste de Nacria
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Amy

Çarş. Nis. 25, 2012 10:23 am

Bu sefer gene işe yarayan büyümle neşem iyice yerine gelmişti. Etrafımda birçok binadaşım melezleri yenmeye başlşamışlardı. Ben de bunu yapmak adına bütün gücümle vuracaktım bu sefer. Elektirik şoklarımdan zayıplamış bedene doğru baktım. Elim her zamankinden daha kıvrak, her şeyi yapabilecek kadar topladığım gücümü tek bir noktaya odakladım. Hızlı solumalarımın arasında "Sectumsempra!" diye haykırdım. Büyün işe yararsa bu sefer yaratığı alt edebileceğimi hissediyordum. Bütün gücümü odaklamıştım ve zaten zayıflamış olan yaratığın kaçmaya imkanı olmadığını düşünüyordum.
Obelia Aedon
Obelia Aedon

C.tesi Nis. 28, 2012 3:18 pm
Yaptığı üst üste başarılı büyüler sonucunda kendine olan güveni tamamen gelmiş olan profesör, gözünün önüne gelen açık sarı saçlarını arkaya doğru salladı. Hafif bir yel yüzüne değdiğinde gözlerini kapattı ve derin bir nefes aldı. Etrafına bakındı ve kamp boyunca öğrencilere arkadaşlarıyla beraber öğrettiği büyüleri başarıyla yaptıklarını görünce gülümsedi. Kendi başarısının üzerine yeni nesilinde başarılı ve aydınlık bir yolda yürüyor olduğunu görmek kendisini mutlu ediyordu. Zaman kaybetmemesi gerekiyordu ve tekrar asasını meleze doğru yöneltti. 'Bombarda Maxima!'
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lakap : Persephone, müzik tanrıçası, eu.

Ptsi Nis. 30, 2012 11:18 pm
Yaptığı büyü başarıya ulaşırken, hoş tınıdaki kahkahası etrafta çınlıyordu. Ardından beklemeden sıradaki büyüsünü savurdu. ‘‘Expulso!’’

-Saldırılan melez NPC V'dir.
Similar topics