leviathan rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profesör Alımları

+8
Camilla Nylund
Giosué Poldi
Lev Soljenitsin
Petre Piedmon
Vladimir Vyacheslav
Josié Cynnton
Obelia Aedon
Priscilla Derichs
12 posters
Priscilla Derichs
Priscilla Derichs
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
Yönetici, Selfier IV. Sınıf
http://orenthia.my-rpg.com

Profesör Alımları Empty Profesör Alımları

Çarş. Eyl. 07, 2011 7:38 pm
Dersler;
xİksir
xTılsım
xBiçim Değiştirme
xSihir Tarihi
xKaranlık Sanatlara Karşı Savunma
xEski Yazılar
xBitkibilim
xMitoloji
xSihirli Yaratıkların Bakımı
xKehanet

Kod:
[size=10][b]Karakteristik özellikler:[/b]
[b]Karakter yaşı:[/b]
[b]İstenilen ders:[/b]
[b]Örnek RP:[/b] [/size]

Bina sorumluluları, dersler dolduğu zaman başvurular arasından seçilecektir, yani bir binaya birden fazla başvuru gelebilir.
Obelia Aedon
Obelia Aedon

Profesör Alımları Empty Geri: Profesör Alımları

C.tesi Nis. 07, 2012 8:58 pm
Karakteristik özellikler: Spor yapmaya bayılır. Çikolata sever. Müzik dinler. Şarkı söyler - aramızda kalsın iyi bir sesi vardır.-. İçine kapanık değildir. Dışa dönüktür. Arkadaş canlısı, sevgi pıtırcığıdır. Okul yıllarından beri Tarih'e ilgisi vardır. Her erkeğin hayalindeki kadındır. Eğlenilecek değil, evlenilecek birisidir.
Karakter yaşı: 23
İstenilen ders: Sihir Tarihi
Örnek RP:

Spoiler:

En son Obelia Aedon tarafından Paz Nis. 08, 2012 12:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Josié Cynnton
Josié Cynnton
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü

C.tesi Nis. 07, 2012 9:09 pm
Karakteristik özellikler: Josié, sakin ve sessiz olmasının dışında her şeyde mantık arayan bir bayandır. Bütün olayları mantığa bağlar. Onun dışında hiçbir şey düşünemez. Mantıklı olmasını dışında fazlasıyla sorumluluk sahibidir. Her şeyi düzenli, planlı ve programlı yapmaya alışmıştır. Hataları veya yanlışları asla kabul edemez. Her başladığı işin mükemmel ya da kusuruz olması için çaba harcar. Titizdir ve bazen bu titizlik aşırıya kaçar. Herkese kolay kolay güvenemez. Yani kısacası onun güvenini kazanmak zordur. Bir olay olduğu zaman tek bir yönden bakmaz, geniş olarak bakar ki nedeni anlayabilsin. Merhamet duygusu biraz fazladır ve buna bazen engel olamamaktadır. Etrafındaki insanlara yüklenmeyi asla sevmez, onları sıkmaktan kaçınır.
Karakter yaşı: Yeni mezun olarak düşünüyorum. 20 olmalı galiba.
İstenilen ders: Mitoloji.
Örnek RP:
Spoiler:
Vladimir Vyacheslav
Vladimir Vyacheslav
Yönetici, Konsey Başkanı
Yönetici, Konsey Başkanı

C.tesi Nis. 07, 2012 10:03 pm
Obelia; başvurunuz yetersiz görüldüğünden onaylanmamıştır.
Josie; rütbeniz veriliyor.
Obelia Aedon
Obelia Aedon

Paz Nis. 08, 2012 12:45 pm
Obelia Aedon demiş ki:Karakteristik özellikler: Spor yapmaya bayılır. Çikolata sever. Müzik dinler. Şarkı söyler - aramızda kalsın iyi bir sesi vardır.-. İçine kapanık değildir. Dışa dönüktür. Arkadaş canlısı, sevgi pıtırcığıdır. Okul yıllarından beri Tarih'e ilgisi vardır. Her erkeğin hayalindeki kadındır. Eğlenilecek değil, evlenilecek birisidir.
Karakter yaşı: 23
İstenilen ders: Sihir Tarihi
Örnek RP:

Spoiler:

Başvuru yenilenmiştir. Tekrar bakmanızı rica etmekteyim. Teşekkürler.
Petre Piedmon
Petre Piedmon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Nis. 08, 2012 12:54 pm
Onaylandı, rütbe veriliyor.
Lev Soljenitsin
Lev Soljenitsin

Paz Nis. 08, 2012 4:00 pm
+Ketum, vurdumduymaz kendini beğenmişlik. Lev için bunlar bünyesinde olmazsa olmaz kişilik özellikleridir. Onu tek bir kelime ile tanımlayacak olursak soğukkanlı onun için biçilmiş kaftandır. Kendisini kanıtlamayan bir insana saygı göstermeyi hakaret sayar. Titizdir. Her şeyi yerli yerinde görmek ister. Bu yüzden karşısındaki bir insandan kusurları varsa örtmesini bekler.
+27
+KSKS

Spoiler:
Petre Piedmon
Petre Piedmon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Paz Nis. 08, 2012 4:02 pm
Onaylandı, rütbe veriliyor.
Giosué Poldi
Giosué Poldi
İksir Profesörü
İksir Profesörü

Paz Nis. 08, 2012 8:56 pm
# Bunca yaşa gelmesine rağmen, hala içindeki çocuğu canlı tutan. Cesur ve bir o kadarda iyi olan hafiften düzenli bir büyücü. Daha açık olmak gerekirse, her cadının hayalindekide diyebiliriz. Gerektiğinde ciddileşmesini bilen gevşek biride olabilitesi yüksek sonuçlardan birisi. Dahasıda zamanla ortaya çıkacaktır.
# 30
# İksir
# Sonbaharın artık yerini açıkca kışa bırakacağı ortadaydı. Ağaç dallarında yaprakların kalmayışı, yere düşen yaprakların büzüşmesi; ayrıca kuru bir içimizi ürpertiren ayaz. Üzerime giydiğim antreman kıyafetlerinin yeni dizaynından olacak ki, geceleri yorgan altında titreyen ben; şu an muhteşem bir sıcaklıkla vücudumu koruyan bu hoş şeylerle ilerliyorum. Kırmızının hakim olduğu antreman kıyafetlerim içli dışlı üç parçadan oluşuyordu. İçimde kırmızı üzerine altın sarısı işlenmiş aslan desenli kazağım, altında bir o kadar kalın deriden yapılmış olan eşofman altı ve son olarak tabiî ki bunları örten siyah kırmızı şeritleri olan pelerinim.

Hava açıktı; ama burnumu ve kulaklarımı orantılı bir şekilde kırmızılaştıran soğuk kendini belli ediyordu. Uzun ve yalnız bir yürüyüşten sonra büyük sahanın yanındaki büyük sahaya oranla küçük olan antreman sahasına ulaşmıştım. Kimseler yoktu; çünkü erken gelmek istemiştim. Kahvaltıyı es geçip, buraya gelmek; süpürge üzerindeki son zamanlarda yaşadığım bahtsız düşüşleri engellemek için küçük antremanlar yapmalıydım. – en azından diğerleri gelene kadar - Henüz ailemin yeni süpürge gayet eski bir ateşokuyla deneme yapacaktım. Elime aldığım tozlu süpürgeyi birkaç kez tahta duvara vurarak sağlamlığını kontrol ettikten sonra muazzam bir hızlı sahanın ortasına doğru koşmaya başladım. İçimde sanki ilk kez süpürgeye binecekmişim gibi bir heyecan vardı; lakin bu heyecanının yanında hayatımda hiç yaşamadığım bir korku yüreğimi sarıyordu. Süpürgeyi doğrultup, bacaklarımın arasına aldım. Kalp atışlarım hızlanmıştı. Sağ elimle saçlarımı geriye ittirip, bir anda havalandım. Yavaştım; çünkü tedbirli bir kalkış her zaman quidditch oyuncusu sağlığı için iyidir. İstifimi bozmadan yavaşca üç quaffle deliğinden hiçbirine çarpmadan geçtim. Hızımı şimdi biraz daha artırmam gerekiyordu, biliyordum. Deliklerden geçtikten sonra yüzümde oluşan sinsi gülümsemede biraz olsun motivasyonumu yerine getirmişti.

Yerden on, on beş metre yükseklikte git geller yapıyor, havada yavaş yavaş hızlanıyordum. Hızdan dolayı oluşan basınç açık kestane rengindeki uzun sayılabilecek saçlarımı geriye doğru ittiriyor, bağımsız şekilde hareket ettiriyordu. Bu hız zevkini otomobillerle hatta mini uçaklarla bile kimse tadamızdı. Özgürdüm, hürdüm. Antreman sahasına paralel bir şekilde uçuyor, hafiftende kendimi yukarı çekerek yükseliyordum. Soğuğa alışmıştım, doğrusu basınçada alışmıştım. Antreman sahasının çevresinde dört tur atmıştım. Kahvaltıdan çıkan öğrenciler bahçedeki dersliklere gidiyor ve ara sıra yürüyüşlerini kesip: “ Bu kim, Gryffindor’un antremanı mı var ? “ diyerek aralarında yüksek sesle konuşuyorlardı. Tabiî ki ilgi çekmek her insanın hoşuna gider, benimde hoşuma gidiyordu; fakat yanlış yerde çektiğimin farkındaydım. Siyah peleriniyle sahayı hedef almış takım arkadaşlarımı görebiliyordum. Kaptanının bu kadar aşırıya kaçmama kızacağını düşünerek sahaya doğru yaklaşıp, yavaşladım. Kulağımdaki uğultu yerini baş ağrısına bırakmıştı. Bu kadar fazla süratten sonra, Cintia’nın o tatlı ses tonuyla bana kızması çekilir miydi ? Gayet tabi çekebilirdim.
Camilla Nylund
Camilla Nylund

Paz Nis. 08, 2012 9:08 pm
Karakteristik özellikler: Disiplinli, erk hırsıyla yanıp tutuşan genç bir cadının en büyük ideali bir gün Flamel kadar başarılı olabilmektir. Gününün tamamını çoğu zaman kilitli tuttuğu odasında veya şehir merkezindeki laboratuvarında geçirir. Asıl ilgi alanı bitkiler ve iksirler olan cadı büyülü sözcükler ve bitkiler arasındaki tarihsel gelişim sürecini araştırmaya başlamıştır.
Karakter yaşı: 26
İstenilen ders: Biçim Değiştirme
Örnek RP:

Spoiler:
Luanna Guadalupe
Luanna Guadalupe
SYB Profesörü
SYB Profesörü

Ptsi Nis. 09, 2012 12:43 pm
Onaylandınız.
Aidan Chancellor
Aidan Chancellor

Çarş. Nis. 11, 2012 2:07 pm
xOldukça rahat ve alaycı bir adamla olmakla beraber, sorumluluk almasını iyi bilir. Ne kadar rahat görünse de aslında serttir ve karşısındakine kötü davranır. Ailesinden gelen disiplin onda olmasa da yine de kurallara bağlıdır.
xYirmi yedi.
xTılsım.
xrp:
Biljana Blazhe
Biljana Blazhe

Çarş. Nis. 11, 2012 4:09 pm
Karakteristik özellikler: Ruhunu esir alan karanlığın yoğun melodisi öylesine sağır etmiştir ki dış dünyaya ruhunu, etrafında gelişen ve düşüncelerini değiştirmeye yönelik olan eylemleri kaale almaz. İnsanları önemsemez ve onlara değer vermez. Dik kafalı ve kibirli.
Karakter yaşı: Yirmi altı.
İstenilen ders: Bitkibilim.
Örnek RP: Alicja Arnovez.
Petre Piedmon
Petre Piedmon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Çarş. Nis. 11, 2012 4:10 pm
İkiniz de onaylandınız rütbeler veriliyor.
Irene Cleveland
Irene Cleveland
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf
Yönetici, Hufflepuff III. Sınıf

Çarş. Nis. 11, 2012 4:35 pm
Profesör alımları bitmiştir.